Toggle navigation
HOME
TEAMS
DISTRICTS/REGIONS
RESULTS
RANKINGS
FHSAA All-Florida
FHSAA 4A
FHSAA 3A
FHSAA 2A
FHSAA 1A
FHSAA Independent
FHSAA Wheelchair
FHSAA Ambulatory
Conferences/County
2023 Archives
2022 Archives
2021 Archives
2020 Archives
2019 Archives
FHSAA STATE SERIES
2024 State Series
2023 State Series
2022 State Series
2021 State Series
2019 State Series
MEET RESULTS
FHSAA All-Florida Rankings
FHSAA 4A Rankings
FHSAA 3A Rankings
FHSAA 2A Rankings
FHSAA 1A Rankings
FHSAA Independent
FHSAA Wheelchair
FHSAA Ambulatory
Conferences/County
2024 FHSAA STATE SERIES
2023 FHSAA STATE SERIES
2022 FHSAA STATE SERIES
2021 FHSAA STATE SERIES
2019 FHSAA STATE SERIES
FHSAA 2A Region 2 Official Rankings
FHSAA 2A Region 2 Sanctioned **SUBJECT TO CHANGE** (2024)
FHSAA 2A Region 2 Official Rankings (2024)
FHSAA 2A Region 2 Official Rankings (2023)
FHSAA 2A Region 2 Qualifiers (2023)
FHSAA 2A Region 2 Official Rankings (2022)
FHSAA 2A Region 2 Qualifiers (2022)
FHSAA 2A Region 2 Official Rankings (2021)
FHSAA 2A Region 2 Qualifiers (2021)
FHSAA 2A Region 2 Official Rankings (2020)
FHSAA 2A Region 2 Official Rankings (2019)
FHSAA 2A Region 2 Qualifiers (2019)
DISPLAYING
Top 5
Top 10
Top 20
Top 25
Top 30
Top 50
Top 100
Top 200
Top 500
All Events
100 Meters
200 Meters
400 Meters
800 Meters
1600 Meters
3200 Meters
100 Hurdles
110 Hurdles
300 Hurdles
4 x 100 Relay
4 x 400 Relay
4 x 800 Relay
High Jump
Pole Vault
Long Jump
Triple Jump
Shot Put
Discus
Javelin
All Years
SR
JR
SO
FR
8
7
6
Men & Women
Men
Women
FILTER BY TEAM(S)
Astronaut
Atlantic (PO)
Bishop Moore
Calvary Christian (OB)
Cocoa
Cocoa Beach
Dunnellon
Eastside
Edgewood
Eustis
Florida Deaf and Blind
Fort White
Halifax Academy
Interlachen
Keystone Heights
Lake Highland Prep
Lincoln Park
Melbourne Central Catholic
Menendez
Montverde Academy
Mount Dora
Newberry
North Marion
P. K. Yonge
Palatka
Santa Fe
Satellite
South Sumter
Space Coast
Tavares
Titusville
Trinity Catholic
Trinity Prep
Umatilla
Villages
West Shore
Williston
Windermere Prep
FILTER BY ATHLETE(S)
Abdul, Yasin (M) - Umatilla
Acevedo, Amaliz (F) - Astronaut
Adam, Andres (M) - Lake Highland Prep
Adams, Alex (F) - Cocoa Beach
Adams, Seth (M) - Villages
Adams, Seth (M) - South Sumter
Adcock, Isabella (F) - Bishop Moore
Adkisson, Alyssa (F) - Mount Dora
Agbo, Mcfelix (M) - Villages
Aguiler, Vidal (M) - Villages
Ahl, Matthew (M) - Trinity Prep
Akins, Macy (F) - Lake Highland Prep
Alava, Kaley (F) - Trinity Catholic
Alaya, Joby (F) - Mount Dora
Albanese, Jimmy (M) - Menendez
Albright, Lucy (F) - Trinity Prep
Alewine, Breanna (F) - Santa Fe
Alfreus, Venessa (F) - Eustis
Allen, Franklin (M) - South Sumter
Allen, Isaiah (M) - South Sumter
Allen, Janeil (F) - Eastside
Allen, Olivia (F) - Lake Highland Prep
Allison, Chris (M) - Cocoa
Alston, Kyra (F) - Trinity Prep
Alvarado-Dudley, Margarita (F) - Mount Dora
Alvarez Ovando, Nestor (M) - Florida Deaf and Blind
Alvarez, Eunice (F) - North Marion
Alvarez-Lauto, Haley (F) - West Shore
Amato, Livio (M) - Menendez
Ammirato, Joshua (M) - Trinity Catholic
Andal, Abigail (F) - Villages
Anderson, Ariel (F) - Santa Fe
Anderson, Brandon (M) - Fort White
Anderson, Jaden (M) - Eustis
Anderson, Jasmine (F) - Interlachen
Anderson, Keondre (F) - Williston
Anderson, Mikey (M) - Williston
Anderson, Preston (M) - Keystone Heights
Andrews, Samantha (F) - Bishop Moore
Angel, Maddison (F) - Edgewood
Angell, Zoe (F) - Satellite
Ansted, Cole (M) - Newberry
Anzalone, Anthony (M) - Palatka
Aponte- Lovvorn, Aleja (F) - Space Coast
Aprile, Riley (F) - Keystone Heights
Aragonez, Madeline (F) - Space Coast
Archila, Yamil (M) - Cocoa
Arellano , Neomi (F) - South Sumter
Arias, Jason (M) - North Marion
Armitage, Aramion (M) - P. K. Yonge
Arnold, Alyssa (F) - Satellite
Arnold, Joshua (M) - Satellite
Arroyo , Joshua (M) - Villages
Ascencio, Jose (M) - Villages
Austin, Trayvion (M) - Astronaut
Aybar, Yolanda (F) - Melbourne Central Catholic
Aziz, Andrew (M) - Montverde Academy
Aziz, Layla (F) - Montverde Academy
Babington, Jackson (M) - Tavares
Bach, Bryon (M) - Keystone Heights
Bacon, Dalea (F) - Titusville
Bailey, Jackson (M) - Astronaut
Bailey-Vice, Karlis (M) - Bishop Moore
Bailly, Sophia (F) - West Shore
Bain, Jessica (F) - P. K. Yonge
Baitassova, Beniz (F) - Titusville
Baker, Caroline (F) - Eustis
Baker, Jaheim (M) - Tavares
Ballard, Richard (M) - Atlantic (PO)
Baptist , Lincoln (M) - Montverde Academy
Baptiste, Weston (M) - Montverde Academy
Barbaza , Zarrah (F) - Montverde Academy
Barberi, Jenna (F) - Satellite
Barbour, Tyler (M) - Titusville
Bardell, Justin (M) - Tavares
Barella, Sabrina (F) - Melbourne Central Catholic
Barett, Katherine (F) - Astronaut
Barkley, Azurea (F) - Satellite
Barnett, Sam (M) - P. K. Yonge
Barnett, Summer (F) - P. K. Yonge
Barnhart, Madeline (F) - Keystone Heights
Baronville, Samari (F) - Bishop Moore
Barrett , Nathan (M) - Montverde Academy
Barrett, Noah (M) - Menendez
Barrial, Brianna (F) - Edgewood
Barrick, Robert (M) - Interlachen
Barry, Brandon (M) - Umatilla
Bartley, Jaheim (M) - Interlachen
Basford, Nathaniel (M) - Satellite
Baumgarten, Robert (M) - Lincoln Park
Baumhover, Kari (F) - Edgewood
Bean, Dylan (M) - Trinity Prep
Beauregard, Ashley (F) - Bishop Moore
Beausejour-Joseph, Yasmine (F) - Lincoln Park
Becerra, Josian (M) - Astronaut
Beck, Andrew (M) - Trinity Catholic
Becker, Maria (F) - Villages
Beckford, Ariah (F) - Cocoa
Beeney, Nathan (M) - Titusville
Bell , Lauren (F) - Montverde Academy
Bell, Caleb (M) - Mount Dora
Bell, Jamel (M) - Eastside
Bell, Mitchell (M) - Villages
Bellamy, James (M) - Palatka
Belton, Luke (M) - Mount Dora
Bendiksen, Yeva (F) - Satellite
Benjamin, Jalen (M) - North Marion
Bennett, Darrion (M) - South Sumter
Bennett, Darrius (M) - South Sumter
Bennett, Evan (M) - Williston
Bennett, Grace (F) - Cocoa Beach
Benoit, Adrian (M) - Tavares
Bergmann, Max (M) - Edgewood
Berry, Kellie (F) - Lake Highland Prep
Bess, Sequoia (F) - Halifax Academy
Best, Cole (M) - Trinity Prep
Best, Jonah (M) - Windermere Prep
Betts, Gabrel (M) - Satellite
Bigney, Jaiden (F) - Trinity Prep
Bigney, Justin (M) - Trinity Prep
Bills, Sophia (F) - Edgewood
Bird in Ground, Xandraya (F) - Fort White
Blackwelder, Riley (F) - P. K. Yonge
Blake, David (M) - Astronaut
Blanck, Samantha (F) - Titusville
Blumenfeld, Sofia (F) - Trinity Prep
Boccio , Michael (M) - Menendez
Bodnar, Mia (F) - Trinity Prep
Bonds, Cameron (M) - Umatilla
Bonell, Caleb (M) - Cocoa Beach
Booth, Robert (M) - Melbourne Central Catholic
Borden, Nick (M) - Astronaut
Boss, Brett (M) - West Shore
Bossenberry, Gabe (M) - Satellite
BOSTIC, CALVIN (M) - North Marion
Bostic, Mahki (M) - Newberry
Bouey, Rashawn (M) - Trinity Prep
Bowe, Kelly (F) - Cocoa
Bowen, James (M) - Eustis
Bowers, Antonio (M) - Newberry
Bowman, Naomi (F) - Satellite
Boyd, Brent (M) - Astronaut
Bracero, Myrah (F) - Lincoln Park
Braddy, Sophia (F) - P. K. Yonge
Braden, Avery (M) - Dunnellon
Bradt, Tonia (F) - Satellite
Brasko, Alyssa (F) - Bishop Moore
Brasko, Brianna (F) - Bishop Moore
Bratcher, Seth (M) - Menendez
Brauman , Jayci (F) - Montverde Academy
Brauman, Breadan (M) - Palatka
Brauman, Jon (M) - Palatka
Braun, Dain (M) - Villages
Brett, Joshua (M) - Menendez
Briggs, Richard (M) - Astronaut
Brinson, Chance (M) - P. K. Yonge
Britt, Hanna (F) - Umatilla
Brock , Caleb (M) - Villages
Brockington, Amya (F) - Atlantic (PO)
Brodeur, Mason (M) - Villages
Brogan, Savannah (F) - South Sumter
Brooks, Caleb (M) - Eustis
Brothers, Semaje (M) - Cocoa
Brothers, Taliyah (F) - Cocoa
Brown, Ahmir (M) - North Marion
Brown, Anchalee (F) - Mount Dora
Brown, Daqueisha (F) - Eustis
Brown, Devonte' (M) - Interlachen
Brown, Ivana (F) - Mount Dora
Brown, Jada (F) - Eustis
Brown, Paris (F) - Eastside
Brown, Phillip (M) - Satellite
Brown, Shaniya (F) - Mount Dora
Brown, Tabias (M) - Menendez
Brown, TyShawn (M) - Cocoa
Browning, Caleb (M) - Menendez
Browning, Eliana (F) - Astronaut
Bruce, Shawna (F) - Halifax Academy
Bruno , Angelina (F) - Melbourne Central Catholic
Bryant, Brent (M) - Villages
Bryant, Brookette (F) - Villages
Bryant, Ja'Aliyah (F) - Eastside
Bryant, Jamal (M) - Palatka
Bryant, Mason (M) - Satellite
Bryant, Tahlia (F) - P. K. Yonge
Buckley, Patrick (M) - Menendez
Budoff-Corujo, Jacobo (M) - North Marion
Buhrle, Shyloe (F) - Tavares
Bulford-Trott , Keturah (F) - Montverde Academy
Bundy, Isabella (F) - Bishop Moore
Burke, Layla (F) - Lincoln Park
Burns, Graeme (M) - Satellite
Burton, Miya (F) - Space Coast
Bush, Ty'Ran (M) - Interlachen
Butler , Lucas (M) - Melbourne Central Catholic
Butler, Alex (M) - Satellite
Butler, Trey (M) - Trinity Prep
Butler, Tyaina (F) - Astronaut
Byron, Llia (F) - Villages
Cabral, Jacob (M) - Titusville
Cagle, Sam (F) - Williston
Caito, Antonio (M) - Astronaut
Calcano, Willie (M) - Bishop Moore
Caldwell, Joshua (M) - Lincoln Park
Caldwell, Kevante (M) - Atlantic (PO)
Calhoun, Finley (F) - Astronaut
Calhoun, Jayden (M) - Astronaut
Camacho, Mia (F) - Trinity Prep
Camacho, Nicholas (M) - Eastside
Campbell , Josh (M) - Astronaut
Campbell, Maura (F) - Bishop Moore
Campbell, Maximus (M) - Atlantic (PO)
Cannon, Zaria (F) - Tavares
Canterberry, Cody (M) - North Marion
Canterberry, Nathan (M) - North Marion
Canty, Milton (M) - Interlachen
Cardwell, Colton (M) - Montverde Academy
Cardwell, Kendyl (F) - Montverde Academy
Carlson, Valerie (F) - Eustis
Caron, Joshua (M) - Lincoln Park
Carpenter, Nick (M) - Trinity Prep
Carrera, Caloe (M) - Astronaut
Carreras, Raffaellie (F) - Fort White
Carter, Clayton (M) - Tavares
Carter, Lexy (F) - Satellite
Carter, Micah (M) - Menendez
Caruso, Christian (M) - South Sumter
Casey, Ann (F) - Windermere Prep
Castillo, Billie (F) - Titusville
Castro, Jorge (M) - Bishop Moore
Causey, Cody (M) - Astronaut
Causey, Colby (M) - Umatilla
Cembruch, Kamryn (F) - Fort White
Chamberlin, Cole (F) - Edgewood
Chamberlin, Sydney (F) - Edgewood
Chambers-Browning, Mya (F) - Satellite
Champagne, Matthew (M) - Astronaut
Champagne, Trenten (M) - Astronaut
Champion, Chance (M) - Interlachen
Chandler, Brooklyn (F) - Tavares
Chandler, Hassan (M) - Eustis
Chandler, Lydia (F) - Tavares
Chaney, Darika (F) - Lincoln Park
Chapman, Logan (M) - Space Coast
Charles, Jordan (M) - Calvary Christian (OB)
Chaudhry, Hafsa (F) - Trinity Prep
Chauncey, Kierra (F) - Interlachen
Chauvin, Elise (F) - West Shore
Chavez, Carson (M) - Melbourne Central Catholic
Cheatham, Kai (M) - Cocoa Beach
Cheek, Brayden (M) - West Shore
Chen, Katherine (F) - Montverde Academy
Cheng, Cooper (M) - West Shore
Childress, Dalton (M) - Menendez
Chittum, Aiden (M) - Trinity Catholic
Christensen , McCauley (F) - Satellite
Chuykova, Alina (F) - Eustis
Clark, Amber (F) - Lincoln Park
Clark, Brent (M) - Eastside
Clark, C'ontrae (M) - Palatka
Clark, Stacey (F) - Astronaut
Clark, Travon (M) - Eastside
Clark, William (M) - Menendez
Clary, Emma (F) - Fort White
Clay, Austin (M) - Edgewood
Clayborn, Isaiah (M) - Cocoa
Clemmons, Danecia (F) - Eastside
Clendenin, Jack (M) - Eustis
Closson , Gabriel (M) - Melbourne Central Catholic
Coatoam, Piper (F) - Lake Highland Prep
Cochran, Gabby (F) - Trinity Prep
Cody, De'Andre (M) - Eustis
Coen , Lucas (M) - Montverde Academy
Cohen-Pinsky, Amanda (F) - Satellite
Cohen-Pinsky, Brooke (F) - Satellite
Cohens, Cedric (M) - Newberry
Cohens, Kamari (M) - Palatka
Colaw, Tyler (M) - Keystone Heights
Colby, Daniel (M) - Satellite
Cole, Khailil (M) - Space Coast
Cole, Tyler (M) - Tavares
Coleman, Brylen (F) - Menendez
Coleman, Samara (F) - Eustis
Collazo, Sean (M) - Tavares
Collignon, Kenan (M) - Tavares
Collindres, Dheyber (M) - Williston
Collins, Jylah (F) - Williston
Collins, Malik (M) - Lincoln Park
Collyer, Maya (F) - Astronaut
Combs, Eddie (M) - Satellite
Comino, Shaun (M) - Edgewood
Concha, Marley (F) - Menendez
Conklin, Ashley (F) - Montverde Academy
Conley, Ava (F) - Trinity Catholic
Cook, William (M) - Montverde Academy
Cooper, Cameron (M) - Menendez
Copley, Chris (M) - Astronaut
Corley, Nathan (M) - Edgewood
Cornell , Anna Grace (F) - Melbourne Central Catholic
Cornett, Lahela (F) - Lincoln Park
Cortes , Eduardo (M) - Villages
Cosme, Jariel (M) - Tavares
Cottle, Jordan (F) - Tavares
couey, bryce (M) - Keystone Heights
Coughlin, Reghan (F) - Windermere Prep
Courter, Sam (M) - Menendez
Cowan, Russell (M) - Space Coast
Cox, Lilly (F) - Tavares
Coyle, Cody (M) - Trinity Prep
Coyle, Shaye (F) - West Shore
Craft, Andres (M) - Eustis
Crag-Chadderton, Brandon (M) - Trinity Prep
Craig, Anna (F) - Satellite
Craig, Evan (M) - Lincoln Park
Crankfield, Janiero (M) - Bishop Moore
Crawford, Nathan (M) - Eastside
Cray, Jamiel (M) - Fort White
Crean, Alexia (F) - Astronaut
Crespo, Antonio (M) - Trinity Prep
Criss, Ethan (M) - Astronaut
Crissman, Julian (M) - Space Coast
Crooms, Chandler (M) - Williston
Cruz-Hernadez, Hannia (F) - Palatka
Csobi, Spencer (M) - Atlantic (PO)
Cucuzza, Salvatore (M) - Menendez
Culbreth, Omari (M) - Astronaut
Cumba, Andrea (F) - West Shore
Cummins, Walker (M) - Satellite
Cunningham , Xander (M) - Montverde Academy
Cunningham, Riley (F) - Villages
Curran, Zachery (M) - Titusville
Curry, Justus (M) - Palatka
Cutkelvin, Marlon (M) - Astronaut
Dahl , Dylan (M) - Melbourne Central Catholic
Dailey, Clinton (M) - Eastside
Daily, Wyatt (M) - Keystone Heights
Daley, Ella Kate (F) - Villages
Daniel, Anjali (F) - Trinity Prep
Daniels, Eitham (M) - Lincoln Park
Daniels, Quinton (M) - Eastside
Daniels, Tyreek (M) - Titusville
Darby, Connor (M) - Newberry
Dasher, Brianna (F) - Palatka
Dauderis, Isabel (F) - Villages
Daughtry, Chase (M) - Fort White
Davey, Emma (F) - Trinity Prep
Davies, Bradley (M) - Tavares
Davis, Carson (M) - Santa Fe
Davis, Hannah (F) - Mount Dora
Davis, Isaac (M) - Menendez
Davis, Joshua (M) - Titusville
Davis, Lane (M) - Eustis
Davis, Malachi (M) - Tavares
Davis, Nahila (F) - Menendez
Davis, Nathaniel (M) - Atlantic (PO)
Davis, Noa (F) - Eastside
Davis, Ricky (M) - Titusville
Davis, Stephen (M) - Space Coast
Davis, Travis (M) - Space Coast
Davis, Zamari (M) - Atlantic (PO)
Dawes, Jeremiah (M) - Eustis
Dawkins, Daniel (M) - Lincoln Park
Day, Kevin (M) - Villages
Day, Madison (F) - Cocoa Beach
Day, Olivia (F) - Edgewood
De Leon Rivera, Genesis (F) - P. K. Yonge
Deblois, Michael (M) - Cocoa Beach
Decesare, Ethan (M) - Edgewood
Decoursey, Antonio (M) - Eastside
Deitrick, Autumn (F) - Menendez
Del Mundo, Jared (M) - Eustis
Delagrotaglia, Giovanni (M) - Eustis
Delia, Adrian (M) - West Shore
DeloSantos, Emma (F) - Satellite
Demo, John (M) - Trinity Prep
Deng, Catherine (F) - Eastside
Denney, Sean (M) - Bishop Moore
Denson, Jakeem (M) - Palatka
Denson, Khianni (F) - Atlantic (PO)
Denton, TySheem (M) - North Marion
Desai, Kayla (F) - Lake Highland Prep
Deschenes, Leah (F) - Tavares
Dessauer, Ava (F) - Edgewood
Devoss, Simon (M) - Astronaut
Dewese, JeLonte' (M) - North Marion
Diaz, Genesis (F) - Lincoln Park
Dickerson, Matthew (M) - Menendez
Dickey, Krista (F) - Mount Dora
Dickinson, Luke (M) - Satellite
Dicks, Mason (M) - Keystone Heights
Diggs, Caleb (M) - Umatilla
Diggs, Kolby (M) - Umatilla
Dillard, Lexi (F) - Umatilla
Dimauro, James (M) - Fort White
Ditsema, Madison (F) - P. K. Yonge
Dixon III, James (M) - Mount Dora
Dixon, Jhmiah (F) - Cocoa
Dixon, Kenney (M) - Astronaut
Dixon, Seth (M) - Tavares
Dobbs, Calleb (M) - Cocoa
Dolan, Zachary (M) - Interlachen
Dollard, Jaden (M) - Astronaut
Doney, Chesney (F) - North Marion
Donnelly, Kendal (F) - Lake Highland Prep
Douglas, Walter (M) - Florida Deaf and Blind
Dowdy, Clara (F) - Trinity Prep
Dowdy, Mason (M) - Trinity Prep
Draney, Riley (M) - Villages
Drawdy, Morgan (F) - Lincoln Park
Drennan, Ephraim (M) - Tavares
Drennan, Miles (M) - Tavares
Driscoll, Elizabeth (F) - Trinity Prep
Driscoll, Xavier (M) - Trinity Prep
Drummond, Carson (M) - Trinity Prep
Dubon, Josue (M) - North Marion
Dubon, Quiriat (F) - North Marion
Dudley, Ethan (M) - Menendez
Dulcio, Cayto (M) - Florida Deaf and Blind
Dumas, Chavaris (M) - Interlachen
Duncan, Chance (M) - Trinity Prep
Duncan, Donavan (M) - Umatilla
Duncan, Garrett (M) - Lake Highland Prep
Duncan, Hayden (M) - Palatka
Dunseath, Jedidiah (M) - Villages
DuRant, Ronnie (M) - Mount Dora
Durias, Sydney (F) - Mount Dora
Durr, Raheem (M) - Santa Fe
Dye, Josiah (M) - P. K. Yonge
Dye, Triston (M) - P. K. Yonge
Dyer, Anna Kate (F) - Bishop Moore
Eadens , Adam (M) - Titusville
Early, Hayden (F) - Bishop Moore
Ebaugh-Santos, Isabella (F) - Titusville
Echavarria, Jorgelina (F) - Trinity Prep
Edge, Weston (M) - Mount Dora
Edgecombe, Jaden (M) - Cocoa
Edwards, Benjamin (M) - Eustis
Edwards, Jaden (M) - Eastside
Edwards, Ryan (M) - Newberry
Edwards, Samiya (F) - Palatka
Edwards, Taurus (M) - Titusville
Eggleston, Leland (M) - Bishop Moore
Ehiemua, Kamal (M) - Satellite
Eich, Kyler (M) - Santa Fe
Eisenhardt, Kai (F) - Montverde Academy
Eisert, Sydney (F) - West Shore
Ekhaguere, Carissa (F) - Cocoa Beach
Ekhaguere, Lana (F) - Cocoa Beach
Elder, Natalie (F) - Astronaut
Eliscu, Leo (M) - Trinity Prep
Ellis, Jamarian (M) - Palatka
Ellis, Taylor (F) - P. K. Yonge
Emilcar, Laura (F) - Montverde Academy
Engel, Bryce (M) - Eustis
Engel, Zachary (M) - Lincoln Park
English, Sydney (F) - P. K. Yonge
Ennels, Asharia (F) - Titusville
Epps, Corey (M) - Atlantic (PO)
Escobedo, Emily (F) - Eustis
Esparza, Stephani (F) - Titusville
Esposito, Christian (M) - Eastside
Esrtada, Soledad (F) - Cocoa
Ettinger, Liam (M) - Newberry
Eury, Taylor (F) - Tavares
Evalina, Anthony (M) - Eustis
Evans, Cortavis (M) - Santa Fe
Evans, Ja'Quim (M) - North Marion
Evans, Javarous (M) - Santa Fe
Evans, Ronald (M) - Menendez
Evetts, Trevor (M) - Cocoa Beach
Evetts, Trevor (M) - Cocoa Beach
Fagan, Jack (M) - Dunnellon
Falcon, Hannah (F) - Tavares
Fallon, Keely (F) - Bishop Moore
Fanelli, Robert (M) - Newberry
Farrell, Dylin (M) - Titusville
Feathers, Kenyarda (M) - P. K. Yonge
Feenstra, Andrew (M) - Trinity Prep
Feggins, Lamaris (M) - Eastside
Felix, Christopher (M) - Trinity Catholic
Fells, Diovinne (F) - Palatka
Ferguson, Phoenix (F) - North Marion
Fernandez Smith, Anastasja (F) - P. K. Yonge
Fernandez, Nicholas (M) - Villages
Fernandez, Shoshona (F) - Keystone Heights
Ferree, Isabella (F) - Eustis
Fetters, Christopher (M) - Windermere Prep
Fields, Austin (M) - Williston
Fields, Summer (F) - Mount Dora
Filsaime, Storm (F) - Titusville
Finley, Elizabeth (F) - Interlachen
Flemmings, Jahir (M) - Eustis
Flores, Ian (M) - P. K. Yonge
Flower, Nathan (M) - Eustis
Flowers, Jaliyah (F) - Cocoa
Flynn, Dylan (M) - Menendez
Foley, Caitlin (F) - Mount Dora
Foltyn, Kaesen (M) - Titusville
Fontus, Alix (M) - Eustis
Ford, Alleah (F) - Palatka
Ford, Re'niya (F) - Villages
Ford, Za'Mira (F) - Atlantic (PO)
Fore, Ava (F) - Trinity Catholic
Fore, Elise (F) - Trinity Catholic
Forsythe, Kamicah (F) - Tavares
Fortmayer, Aubrey (F) - Satellite
Foster, Ava (F) - Tavares
Foster, Chris (M) - North Marion
Foster, Jonah (M) - Umatilla
Fourari, Noah (M) - Mount Dora
Fournet, Ross (M) - Windermere Prep
Fowler Jr., Douglas (M) - Dunnellon
Foxman, Cooper (M) - Atlantic (PO)
Foya, Jahime (M) - Santa Fe
Francis, Grier (F) - Lake Highland Prep
Frank, Gabriel (M) - Santa Fe
Freeman, Charles (M) - Lake Highland Prep
Freeman, Marina (F) - P. K. Yonge
Freeney, Brendon (M) - Santa Fe
Friedel, Brissa (F) - Astronaut
Fronk , Abigail (F) - Melbourne Central Catholic
Fronk , Andrew (M) - Melbourne Central Catholic
Fuchs, Harper (F) - Villages
Fuentes, Antonio (M) - Menendez
Fuentes-Diaz, Fernando (M) - Mount Dora
Fugate, Ally (F) - Villages
Fuller, Anndersn (F) - Fort White
Fuller, Jack (M) - Florida Deaf and Blind
Gaffney, Dylan (M) - Interlachen
Gaines, Morgan (F) - West Shore
Gaines, Torrey (M) - Atlantic (PO)
Gainey, Destiny (F) - Santa Fe
Gale, Melissa (F) - Lincoln Park
Gale, Rachel (F) - Keystone Heights
Galeano, Daniella (F) - Bishop Moore
Gallagher, Sara (F) - Lake Highland Prep
Galloway, Alicia (F) - Halifax Academy
Galloway, Colin (M) - Bishop Moore
Galvez, Daniel (M) - Trinity Prep
Gamble, Gray (M) - Menendez
Gant , Sawyer (F) - Montverde Academy
Garcia, Ana (F) - Edgewood
Garcia, Cody (M) - Astronaut
Garcia, Orlando (M) - Astronaut
Garcia, Zada (F) - North Marion
Gardner, Austin (M) - Titusville
Garett, Davis (M) - P. K. Yonge
Garnett, Evi Jane (F) - Trinity Prep
Garrastegui-Guiterre, Carlos (M) - Menendez
Garridolee, Karina (F) - West Shore
Garvey, Danielle (F) - Keystone Heights
Gast, Kyle (M) - Keystone Heights
Gates, Garrison (M) - West Shore
Gates, Natesia (F) - Santa Fe
Gattone, Angela (F) - Eastside
Gay, Zachary (M) - Cocoa
Gaydar, Erin (F) - Edgewood
Geiger, Dylan (M) - Satellite
George, Amari (M) - Mount Dora
Georgiev, Alex (M) - Montverde Academy
Giammanco, Isabella (F) - Menendez
Gibson, Astrid (F) - West Shore
Gibson, Chloe (F) - Titusville
Gibson, Emma (F) - Mount Dora
Gibson, William (M) - Astronaut
Giffing, Olivia (F) - Tavares
Gilbert, Ava (F) - Eustis
Gilbert, Jackson (M) - P. K. Yonge
Gilbert, Julian (M) - P. K. Yonge
Gilbert, Lee-Ann (F) - Eustis
Gilbert, Waylyn (M) - South Sumter
Giles, Devin (M) - Cocoa
Giles, Donovan (M) - Cocoa
Gilkey, Glorie (F) - Menendez
Gillan, Luc (M) - Menendez
Gillette, Alexa (F) - Bishop Moore
Gilmore, Breann (F) - Santa Fe
Gilreath, Jackson (M) - Florida Deaf and Blind
Giuliani, Devon (M) - West Shore
Givens, Johnathan (M) - Palatka
Gividen, Nika (F) - Edgewood
Glynn, Dylan (M) - Satellite
Godbolt, Reva (F) - Interlachen
Godbolt, Sierra (F) - Lake Highland Prep
Goff, Keyaira (F) - Trinity Prep
Goldstein, Dorit (F) - Satellite
Goldstein, Dorit (F) - Satellite
Goldwire, Ron'Darius (M) - Santa Fe
Gomez, Aaron (M) - North Marion
Gonzales, Anabella (F) - P. K. Yonge
Gonzalez , Evelin (F) - Edgewood
Gonzalez-Hernandez, Mynor (M) - Edgewood
Goodlick, Gavin (M) - Satellite
Goodrich, Josh (M) - Astronaut
Goodwin, Amanda (F) - Menendez
Goodwin, Madison (F) - Space Coast
Grabill, Jacob (M) - Tavares
Grace, Nyiashia (F) - P. K. Yonge
Grady, Thomas (M) - Tavares
Graetz, Katherine (F) - Santa Fe
Grant, Asia (F) - Cocoa
Gray, Desiron (M) - Williston
Green, Demarco (M) - Astronaut
Green, Isaiah (M) - Mount Dora
Green, Logan (M) - North Marion
Greene, Rose (F) - North Marion
Greives, Dominic (M) - Windermere Prep
Grey, Kyle (M) - Lincoln Park
Griffin, Ja'lan (M) - Umatilla
Griffin, Millesha (F) - Interlachen
Griffin, Tyler (M) - Keystone Heights
Grimaud , Armani (M) - Montverde Academy
Grimes, Jaylen (M) - Satellite
Groom, Sofia (F) - Bishop Moore
Grosz, Aiden (M) - Eastside
Gubler, Olivia (F) - Mount Dora
Guillou, Marcus (M) - Florida Deaf and Blind
Guillou, Matthew (M) - Florida Deaf and Blind
Guise, Tyler (M) - Melbourne Central Catholic
Gullessarian, Maria (F) - Windermere Prep
Guo, Mandy (F) - Menendez
Guo, Richard (M) - Menendez
Guy, Zachery (M) - Cocoa
Habic, Maria (F) - Satellite
Habic, Pablo (M) - Satellite
Hage, Eve (F) - Bishop Moore
Haight, Broch (M) - Newberry
Haight, Jacob (M) - Satellite
Haines, Maximillian (M) - Astronaut
Hall, Donae (F) - Mount Dora
Hall, Emerald (F) - Keystone Heights
Hall, Kiana (F) - West Shore
Hall, Nia (F) - Halifax Academy
Hamilton, Jaren (M) - P. K. Yonge
Hamlett, Senti (M) - Montverde Academy
Hammer, David (M) - Titusville
Hancock, Emily (F) - Bishop Moore
Hancock, Zach (M) - Bishop Moore
Handley, Briana (F) - Menendez
Hannah, Madison (F) - West Shore
Harding, Ricky (M) - Villages
Harley, Daniel (M) - Tavares
Harmening, Jocelyn (F) - Space Coast
Harp, Maggie (F) - Cocoa
Harp, Shovonne (F) - Cocoa
Harper, Alyssa (F) - Keystone Heights
Harper, Hailey (F) - Trinity Catholic
Harrigan, Parker (M) - Mount Dora
Harris, Carleigh (F) - Eustis
Harris, David (M) - Mount Dora
Harris, Denver (M) - Umatilla
Harris, Kirsten (F) - Menendez
Hart, Gavin (M) - Tavares
Hartley, Gabe (M) - Menendez
Hartman, Logan (M) - Satellite
Hartman, Sofia (F) - Satellite
Harvey, Austin (M) - Cocoa
Harvey, Logan (M) - Astronaut
Harvey, Shamere (F) - Astronaut
Hauck, Nicholas (M) - Windermere Prep
Haukoos, Anna Grace (F) - Eustis
Hawkins, Cedrick (M) - Cocoa
Hawkins, Gracie (F) - Umatilla
Hawkins, Jairus (M) - Atlantic (PO)
Hawkins, Logan (M) - Eustis
Hawkins, Samarae (M) - Cocoa
Hays, Izabelle (F) - Satellite
Hayward, Leah (F) - Villages
Head, Ethan (M) - Villages
Heasley, Alyssa (F) - Titusville
Heatherman, Madysen (F) - Fort White
Hedrick, Luke (M) - Bishop Moore
Heise, Landon (M) - Eustis
Heise, Nicholas (M) - Villages
Hemmings, Sonny (M) - South Sumter
Henderson, Ke'Aria (F) - North Marion
Henkel, Miles (M) - Satellite
Henry , Reagan (F) - Melbourne Central Catholic
Henry, Madison (F) - Melbourne Central Catholic
Henry, Paul (M) - Titusville
Hermida, Luke (M) - Melbourne Central Catholic
Hernandez, Adrian (M) - Lake Highland Prep
Hernandez, Amy (F) - Villages
Hernandez, Claribel (F) - Villages
Hernandez, Glendy (F) - Tavares
Hernandez, John (M) - Titusville
Heuett, Scarlett (F) - West Shore
Heusinkveld, Spenser (M) - Satellite
Hibbard, Katie (F) - Satellite
Hick, Ja`Quez (M) - Cocoa
Hiers, Brianna (F) - Montverde Academy
High, Julia (F) - Windermere Prep
Hill, Jeffrey (M) - Trinity Prep
Hill, Josh (M) - Eastside
Hill, Noah (M) - Astronaut
Hill, Wille (M) - Santa Fe
Hillery, Hannah (F) - Titusville
Hills, Favian (M) - Astronaut
Hilmes, Alex (M) - West Shore
Hilmes, Ashley (F) - West Shore
Hinckley, Brady (M) - Tavares
Hinkell, Mark (M) - Satellite
Hinton, Emma (F) - Umatilla
Hoag, Riley (M) - Tavares
Hoese, Brooke (F) - Melbourne Central Catholic
Hoffmeyer, Chris (M) - Keystone Heights
Hogan, Brianna (F) - Keystone Heights
Hogan, Ethan (M) - South Sumter
Hogan, Tianna (F) - Lincoln Park
Hogeland, Zoey (F) - West Shore
Holmes, Xavier (M) - Cocoa
Holton, Makenzy (F) - Santa Fe
Holycross, Keirra (F) - Lincoln Park
Hopkins, Hailey (F) - Lincoln Park
Hopkins, Jared (M) - Fort White
Hopkins, Josiah (M) - Fort White
Hopkins, Marcus (M) - Cocoa
Hopkins, Victoria (F) - Cocoa
Horn, Marisa (F) - Cocoa Beach
Horne, Brett (M) - Titusville
House, Justin (M) - Astronaut
Hovsepian, Lindsey (F) - Keystone Heights
Howard, Amari (F) - Palatka
Howard, Jefferry (M) - Menendez
HOWARD, KIERA (F) - Titusville
Hudgins, Konor (M) - Umatilla
Huff, Noah (M) - Edgewood
Hulbert, Madison (F) - Tavares
Humphrys, Samantha (F) - Space Coast
Hunsaker, Brooke (F) - Satellite
Hunt, Garrett (M) - Florida Deaf and Blind
Hunt, Jenna (F) - Mount Dora
Hunt, Joanna (F) - Newberry
Hunt, Zion (F) - Lincoln Park
Hunter, Alivia (F) - Newberry
Hunter, Liam (M) - Newberry
Huot, Aurora (F) - Villages
Hutchins, Matthew (M) - Astronaut
Hutchinson, Andrea (F) - Astronaut
Hutchinson, Jaiwan (M) - Menendez
Hyland, Peyton (F) - Mount Dora
Ingram, Cornelius (M) - P. K. Yonge
Ingram, Ryleigh (F) - P. K. Yonge
Ingram, Stefanie (F) - Lake Highland Prep
Inman, E'mya (F) - Tavares
Ion, Nathaniel (M) - North Marion
Isaak, Madison (F) - Astronaut
Isalava, Anahi (F) - Umatilla
Isom, Jameson (M) - West Shore
Ivanescu, Michael (M) - Windermere Prep
Ivey, Jahyrah (F) - Interlachen
Ivey, Logan (M) - Satellite
Ja'Vion, Irving (M) - Eastside
Jackson, Ainsley (F) - West Shore
Jackson, Candance (F) - Keystone Heights
Jackson, Jayden (M) - Fort White
Jackson, Kennedy (F) - Bishop Moore
Jackson, Taylor (F) - Satellite
Jacobi, Sam (F) - Trinity Catholic
Jafet, Jack (M) - Bishop Moore
Jaimes, Elizabeth (F) - South Sumter
Jamerson, Janquese (M) - Atlantic (PO)
James, Morgan (F) - Newberry
James, Omarea (M) - Trinity Catholic
Jamya, Douglas (F) - Palatka
Jaszczak, Paige (F) - Titusville
Jaszczak, Riley (F) - Titusville
Jefferson, Julia"Anna (F) - Cocoa
Jekabsons, Alek (M) - Satellite
Jekabsons, Alek (M) - Satellite
Jenkins, Andrew (M) - Villages
Jenkins, Deion (M) - Eastside
Jha, Anish (M) - Eastside
Ji, Kenny (M) - West Shore
Jiang, Richard (M) - Eastside
Jingozian, Thomas (M) - North Marion
Johns, Tyre (M) - Palatka
Johnson , Kyle (M) - Montverde Academy
Johnson, Byron (M) - Cocoa
Johnson, Corey (M) - Atlantic (PO)
Johnson, Dylan (M) - Edgewood
Johnson, Ethan (M) - Eustis
Johnson, Haley (F) - Umatilla
Johnson, Josiah (M) - Astronaut
Johnson, Kaleb (M) - Santa Fe
Johnson, Leighton (M) - West Shore
Johnson, Miel (F) - Eastside
Johnson, Nyla (F) - Mount Dora
JOHNSON, TREVONN (M) - North Marion
Jonas, Chris (M) - Newberry
Jones, Caitylynn (F) - Newberry
Jones, Jamarze (M) - Palatka
Jones, Journey (F) - Lincoln Park
Jones, Jovidica (F) - Fort White
Jones, Kahdia (F) - Atlantic (PO)
Jones, Kohl (M) - Menendez
Jones, Laila (F) - Eastside
Jones, Malachi (M) - Titusville
Jones, Marquis (M) - Trinity Catholic
Jones, Matthew (M) - Menendez
Jones, Michael (M) - Titusville
Jones, Owen (M) - West Shore
Jones, Riley (M) - Titusville
Jones, Ryan (M) - Menendez
Jones, Sydney (F) - Fort White
Jones, Tomas (M) - Menendez
Jordan, Henigsmith (M) - Umatilla
Jordan, Seager (M) - Palatka
Joseph, Jacob (M) - Florida Deaf and Blind
Joseph, Shakeria (F) - Atlantic (PO)
Joseph, Tyler (M) - Melbourne Central Catholic
Joseph, Zubin (M) - Edgewood
Josephs, Brant (M) - Windermere Prep
Joyce, Casey (F) - Bishop Moore
Jurgensen, Maddox (M) - Edgewood
Kalomba, Magy (F) - Mount Dora
Kalomba, Michael (M) - Mount Dora
Kalra, Ian (M) - Cocoa Beach
Kane, Matthew (M) - Windermere Prep
Karapiperis, George (M) - Mount Dora
Karen , Adam (M) - Montverde Academy
Karz, Haleigh (F) - Interlachen
Katz, Carter (M) - Trinity Prep
Kaylor, Dalton (M) - Astronaut
Keane, Isabel (F) - Lincoln Park
Keen, Jillian (F) - Menendez
Keenon, Lashanti (F) - Palatka
Kelbert, Ian (M) - Menendez
Kelly, Aidan (M) - Cocoa Beach
Kelly, Catherine (F) - Satellite
Kelly, Nolan (M) - Cocoa
Kemp, Olivia (F) - Menendez
Kendrick, Taylor (M) - P. K. Yonge
Kenoyer, Ty (M) - Lake Highland Prep
Kern, Justin (M) - Bishop Moore
Kim, Wes (M) - Trinity Prep
Kimble, Kolton (M) - Florida Deaf and Blind
Kimpel, Desiree (F) - Tavares
Kimpel, Sheyenne (F) - Tavares
King, Ayrin (F) - P. K. Yonge
Kinkead, Tallulah (F) - Montverde Academy
Kinley, Broc (M) - South Sumter
Kirby, Colin (M) - Satellite
Kirchner, Jessica (F) - Bishop Moore
Kirst, Fallon (F) - Mount Dora
Klienbach, Natasha (F) - Eustis
Kline, Conner (M) - Williston
Kline, Harrison (M) - Mount Dora
Knowles, Domanique (F) - Cocoa
Knowles, Deyanna (F) - Cocoa
Koester, Mariah (F) - Mount Dora
Kohm, Nick (M) - Trinity Prep
Korte, Teagan (F) - Satellite
Kortman, Ava (F) - Trinity Prep
Koza, Amanda (F) - Titusville
Kraut, Romi (F) - Lake Highland Prep
Kraver, Josh (M) - Satellite
Kraver, Kaylee (F) - Satellite
Krebs, Tyler (M) - Mount Dora
Kromash, Peyton (M) - Edgewood
Kruel, Peyton (F) - Bishop Moore
Kryc, Daniel (M) - Astronaut
Krzesinski, Evan (M) - Titusville
Kulikov, Claudia (F) - Menendez
Labonte, Camden (M) - Santa Fe
Lake, Alyssa (F) - South Sumter
Lally, Desean (M) - Fort White
Lamarion, Martin (M) - Titusville
Lambert, Abrianne (F) - Tavares
Lancaster, Munashe (M) - Newberry
Lane, Adaiah (F) - Villages
Lane, Gretchen (F) - Melbourne Central Catholic
Lane, Jacey (F) - Lincoln Park
Lane, Naomi (F) - Lincoln Park
Lange, Parker (M) - Umatilla
Lange, Riley (F) - Umatilla
Langford, Austin (M) - Eustis
Latham, Izaya (M) - Fort White
Latham, Sanaa (F) - Fort White
Lauterbach, P.J. (M) - Williston
lauzurique, jason (M) - Keystone Heights
Laverdure, Jevany (F) - Fort White
Lavrador, Julia (F) - Satellite
Law, Dayton (M) - Satellite
Law, Kiavry (F) - Fort White
Law, Kira (F) - Fort White
Lawence, Brianna (F) - Titusville
Lawrence, Jasmyn (F) - Eustis
Lawrence, Luke (M) - Menendez
Lay , William (M) - Lake Highland Prep
Lazenby, Mikayla (F) - South Sumter
Lazenby, Rachel (F) - South Sumter
Leak, Jermiah (F) - Astronaut
Lease, Kendall (F) - Menendez
Lease, Nathan (M) - Menendez
Lebert, Alexis (F) - Cocoa
Lechmaier, Ava (F) - Bishop Moore
Lee, Larry (M) - Astronaut
Lefors, Olivia (F) - Menendez
Leighton, Chase (M) - Astronaut
Lentz, Dalen (M) - Menendez
Leonard, James (M) - West Shore
Leonard, Samantha (F) - Lincoln Park
Leslie, Deandria (F) - Tavares
Lester, Alexandria (F) - Titusville
Lestrange, Abbey (F) - Melbourne Central Catholic
Lestrange, Brendan (M) - Melbourne Central Catholic
Lestrange, Emilie (F) - Melbourne Central Catholic
Levy, Hannah (F) - Lake Highland Prep
Lewis, Anna (F) - Keystone Heights
Lewis, Brandon (M) - Palatka
Lewis, Emily (F) - Satellite
Lewis, Mia (F) - Cocoa
Lewis, Sapphire (F) - Keystone Heights
Lewis, Sarah (F) - Eustis
Li, Patricia (F) - Eastside
Lieb, Ana (F) - Bishop Moore
Lieffers, Ethan (M) - Santa Fe
Lightman, Isaac (M) - Lake Highland Prep
Lin, Sophia (F) - Keystone Heights
Lincoln, Trevellis (M) - Astronaut
Lindo, Eric (M) - Eustis
Line, Preston (M) - Lake Highland Prep
Liska, Adam (M) - Montverde Academy
Lisman, Marcus (M) - Bishop Moore
Livermoore, Braden (M) - Astronaut
Loder, Sierra (F) - Interlachen
Lofing, Blake (M) - Santa Fe
Logan, Kelly Ann (F) - West Shore
Lookadoo, Kniya (F) - Palatka
Lopez Martinez, Luis (M) - Florida Deaf and Blind
Lopez, Andrew (M) - Trinity Prep
Lopez, Jacob (M) - Mount Dora
Lopez, Keryelit (F) - Titusville
Lorey, Emma (F) - Bishop Moore
Lorraine, Madden (F) - Satellite
Louis, Rebecca (F) - Eustis
Lovett, Malcolm (M) - Menendez
Lowe, Dekode (M) - South Sumter
Lowndes, John (M) - Trinity Prep
Lucarelli-van buskir, Dakotah (M) - Bishop Moore
Luceno, Alyssa (F) - Melbourne Central Catholic
Luchetti , Chad (M) - Melbourne Central Catholic
Luo, Luisa (F) - Windermere Prep
Lutchansky, Noah (M) - Satellite
Machinski, Tate (M) - Montverde Academy
Macias, Kaleb (M) - Eustis
Mack, Kriston (M) - Palatka
Mack, Thomas (M) - Interlachen
MacKay, Annie (F) - Melbourne Central Catholic
Mackey, Cemaria (F) - Eastside
Mackey, Jaden (M) - Lincoln Park
MacLaren, Chloe (F) - P. K. Yonge
Madai, Kobe (M) - Windermere Prep
Madden, Isabella (F) - Umatilla
Maddikonda, Ayush (M) - West Shore
Maddox, Taylor (F) - Bishop Moore
Madris, Olivianne (F) - Eustis
Mahorner, Andrew (M) - Satellite
Major, Ariel (F) - Lincoln Park
Makkena, Taneesh (M) - Lake Highland Prep
Malabuyo, Ella (F) - Trinity Prep
Maley, Angela (F) - West Shore
Mallu, Anika (F) - Lake Highland Prep
Malone, Tyler (M) - Bishop Moore
Mandahl, Wyatt (M) - South Sumter
Mandeville, Rachel (F) - Edgewood
Manning, David (M) - Trinity Prep
Manning, Virginia (F) - Interlachen
Mantovani, Gabriel (M) - Windermere Prep
Marascio, Haven (M) - Cocoa Beach
Mardis, Conchy (F) - Eustis
Maris, George (M) - Satellite
Markham, Devon (M) - Florida Deaf and Blind
Marpu, Rithvik (M) - Trinity Prep
Marques Fernandes, Felipe (M) - Windermere Prep
Marshall, Christian (M) - Interlachen
Marshall, Kaleo (F) - Newberry
Marshall-Harris, Malachi (M) - Lake Highland Prep
Martin, Caden (M) - Satellite
Martin, Davis (M) - Windermere Prep
Martin, Wade (M) - Windermere Prep
Martinez, Antonio (M) - Trinity Catholic
Martinez, Iverson (M) - Cocoa Beach
Martinez, Jonah (M) - Satellite
Martinez, Pedro (M) - Cocoa Beach
Masek, Jordon (M) - Mount Dora
Mason, Aidan (M) - Satellite
Massey, Taylor (F) - Menendez
Matson, Raliyah (F) - Palatka
Matthews, James (M) - Palatka
Matthias, Greer (M) - Eastside
Mattis, Andy (M) - Umatilla
Mavin, Brenden (M) - Eastside
Mavrofrides, Luke (M) - Bishop Moore
Mavrofrides, Sophia (F) - Bishop Moore
Maxik, Dylan (M) - West Shore
Maxwell, Blake (M) - Astronaut
Maynard, Jody (M) - Astronaut
Maynor, Rylie (F) - Mount Dora
Mayo , Niliyah (F) - Cocoa
McAnally, Lauren (F) - Trinity Prep
McCarty, Olivia (F) - Lake Highland Prep
McCaul, Paige (F) - Bishop Moore
Mcckay, Yarnell (M) - P. K. Yonge
McClendon , Dannyelle (F) - Melbourne Central Catholic
McClendon, Camren (M) - Lake Highland Prep
McClintock, Elijah (M) - Eustis
McConnell, Tyler (M) - Villages
McCracken, Liam (M) - Trinity Prep
Mccrae, Zion (F) - P. K. Yonge
McCray, Jalen (M) - North Marion
McCray, Riley (F) - Mount Dora
McGlon Jr., Kendrick (M) - Santa Fe
McGriff, Cairo (M) - Lincoln Park
McGriff, Jacobe (M) - Melbourne Central Catholic
McGruder, Ellah (F) - Interlachen
McGuire, Madison (F) - Trinity Prep
Mchugh, Brandon (M) - Astronaut
McKenzie, Maya (F) - Satellite
McKight, Cole (M) - Astronaut
McKillop, Elijah (M) - Eustis
McKinney, Jovan (M) - Space Coast
McLaughlin, Aidan (M) - Trinity Prep
McMillian, Christian (M) - Eustis
McMinn, Sam (M) - Bishop Moore
McMullen , Madison (F) - Montverde Academy
McMullen, Madison (F) - Montverde Academy
McMullen, Sydney (F) - Tavares
McNair, Jamel (M) - North Marion
McNair, Xavier (M) - Titusville
McNally, Alivia (F) - Astronaut
McNeely, Mitchell (M) - Cocoa Beach
McQueary, Ramsey (M) - Satellite
McWilliams, Tianna (F) - Lincoln Park
Meadows, Brooke (F) - Villages
Medina, Adaris (M) - Palatka
Meetre, Luke (M) - Cocoa Beach
Mejias, Jonathan (M) - Satellite
Melgard, Brenna (F) - Menendez
Melgard, Nicholas (M) - Menendez
Mellado, Bryce (M) - Villages
Mello, Wyatt (M) - Trinity Prep
Membreno, Mateo (M) - Trinity Prep
Meme, Shane (M) - Menendez
Mendez, Adrian (M) - Trinity Catholic
Mendez, Carlos (M) - Windermere Prep
Mendez, Natali (F) - Umatilla
Mendez, Timothy (M) - Interlachen
Merced, Luis (M) - Florida Deaf and Blind
Mercer, Renajeshia (F) - Space Coast
Mercer, Rudi (F) - Space Coast
Merchant, Morgan (F) - Menendez
Mesidor, Diamond (F) - Eustis
Mesidor, Jakeila (F) - Eustis
Meurer, Bruce (M) - Umatilla
Meyers, Caroline (F) - Satellite
Michel, Ismailicha (F) - Eustis
Miliotes, Anna (F) - Trinity Prep
Miller, Bearett (M) - Tavares
Miller, Brayden (M) - Bishop Moore
Miller, Emerson (M) - Eastside
Miller, Garhett (M) - South Sumter
Miller, Jack (M) - Trinity Prep
Miller, Jesse (F) - Edgewood
Miller, Joseph (M) - Villages
Miller, Mya (F) - Newberry
Miller, Phillip (M) - P. K. Yonge
Miller, Salah (F) - Menendez
Miller, Samuel (M) - Lake Highland Prep
Miller, Sean (M) - Edgewood
Miller, Soloman (M) - Lake Highland Prep
Miller, Tavion (M) - Palatka
Miller-Feichtinger, Rayne (F) - Titusville
Millington, Colton (M) - Titusville
Mills, Alexis (F) - Astronaut
Miner, Brandon (M) - Trinity Prep
Miranda, Mirabella (F) - Windermere Prep
Miryala , Dave (M) - Montverde Academy
Mitchell, Jonah (M) - Bishop Moore
Mitzlaff, Tessa (F) - Space Coast
Moffitt, Rylan (F) - South Sumter
Moffitt, Trevor (M) - South Sumter
Molenda, Devin (M) - Mount Dora
Moler, Taylor (F) - Bishop Moore
Molina, Sophia (F) - P. K. Yonge
Molinario, Caitlyn (F) - Atlantic (PO)
Moncrief, Caleb (M) - Keystone Heights
Monda, Logan (M) - Cocoa Beach
Monday, Jadrien (M) - Williston
Monroe, Skylar (F) - Lincoln Park
Montague, Gabriel (M) - Satellite
Montalvo, Adriana (F) - Tavares
Mooloo, Vijay (M) - Tavares
Moore, Alexis (F) - Trinity Prep
Moore, Amarhi (F) - Atlantic (PO)
Moore, Darriana (F) - Newberry
Moore, Lauren (F) - Lake Highland Prep
Moore, Skylar (F) - Trinity Catholic
Morales, Andon (M) - Astronaut
Morales, Kamir (F) - Mount Dora
Moran, Ryan (M) - Cocoa Beach
Moreland, Amirey (M) - Florida Deaf and Blind
Moreno, Victoria (F) - Bishop Moore
Morgan, Anthony (M) - Eastside
Morgan, Evan (M) - Williston
Morgan, Raven (F) - West Shore
Morgan, Shabridis (F) - South Sumter
Morris, Nyquan (M) - P. K. Yonge
Morrison , Avery (F) - Montverde Academy
Morrison, Marc (M) - Bishop Moore
Morton, Spencer (M) - Santa Fe
Mosley, Makayla (F) - Titusville
Mosley, Ny’Auri (F) - P. K. Yonge
Mowatt, Ryanna (F) - Lake Highland Prep
Mueller, Andrea (F) - Edgewood
Muller, Herman (M) - Lincoln Park
Mulligan, Mackenzie (F) - Tavares
Mullins, Riley (F) - Lincoln Park
Mullins, Tyler (M) - Astronaut
Mullins, Tyrese (M) - Astronaut
Mumme, Everett (M) - Satellite
Muniz, Jordan (M) - Trinity Prep
Munter, Nicole (F) - Bishop Moore
Murill, Paige (F) - Titusville
Murphy, Donovan (M) - Bishop Moore
Murray, Dennis (M) - Calvary Christian (OB)
Murray, Khylil (M) - Astronaut
Murrillo , Alessandro (M) - Lake Highland Prep
Myers, Chrislyn (F) - Halifax Academy
Myers, Juliet (F) - Trinity Prep
Myers, Nile (M) - Mount Dora
Myers, Nile (M) - Mount Dora
Myers, Noah (M) - Tavares
Mynster, Britney (F) - Keystone Heights
Mynster, Marie (F) - Keystone Heights
Nagulapalli, Sreekar (M) - Trinity Prep
Nailos, Heath (M) - Montverde Academy
Naranjo, Yitzel (F) - South Sumter
Navarro, Chloe (F) - Williston
Nazario, Vincent (M) - Satellite
Nazario, Vincent (M) - Satellite
Neal, Tamalisha (F) - South Sumter
Nealy, Delton (M) - Palatka
Nealy, Makari (F) - Palatka
Negron, Tiana (F) - Satellite
Nelappana, Aidan (M) - Satellite
Nelson, Q'juan (M) - Palatka
Nepple, Christopher (M) - Trinity Prep
Nesmejanova, Karolina (F) - Menendez
Nesmith, Natalie (F) - Montverde Academy
Nesmith, Nicolas (M) - Montverde Academy
Neuerburg, Ethan (M) - Space Coast
Nevins, Ty (M) - Astronaut
Newboldt, Mezmariah (F) - Eustis
Newman, Hayden (M) - Palatka
Newman, Natalie (F) - Lake Highland Prep
Newman, Yasmin (F) - P. K. Yonge
Newsome, Cole (M) - Bishop Moore
Newsome, Derrell (M) - Menendez
Newsome, Grace (F) - Bishop Moore
Nguyen , Krystena (F) - Melbourne Central Catholic
Nguyen, Lilly (F) - Trinity Prep
Nguyen, Shauny (F) - Villages
Nichols, Delaina (F) - Lincoln Park
Nichols, Ermonie (F) - North Marion
Nicks, Benjamin (M) - Satellite
Niemann, Quinn (M) - Bishop Moore
Nieves, Jesel (F) - Titusville
Noack, Caroline (F) - Cocoa Beach
Nobles, Alexis (F) - Williston
Nobles, Riley (M) - Umatilla
Nonsant, Mark (M) - Bishop Moore
Norman, Stacey (F) - Cocoa Beach
Nunez, Val Mary (F) - Eustis
O'Connor, Bennett (M) - Trinity Prep
O'Connor, Carlos (M) - Trinity Prep
Obrien, Eli (M) - Umatilla
OBrien, Gavin (M) - Astronaut
Obrien, Torin (M) - Satellite
Ocasio, Juan (M) - Titusville
Ogedengbe, Peace (F) - Eastside
Ogerio, Arnold (M) - Villages
Olalde, Adam (M) - Interlachen
Oliveira , Douglas (M) - Melbourne Central Catholic
Oliver, Austin (M) - Satellite
Oliver, Chase (M) - Trinity Catholic
Oliver, Emily (F) - West Shore
Oliver, Samuel (M) - West Shore
Olivo, Alejandro (M) - Bishop Moore
Olivo, Camila (F) - Bishop Moore
Olson-Zapata, Gabriella (F) - Edgewood
Omaya, Tayzee (M) - Bishop Moore
Orbell, Kelly (F) - Satellite
Orlando, Madeline (F) - Bishop Moore
Ortega, Kaylee (F) - Trinity Prep
Ortiz, Matthew (M) - Santa Fe
Ortiz, Rafaeldnyuel (M) - Montverde Academy
Osborne, Tyrese (M) - Cocoa
Ostopovich, Mia (F) - Astronaut
Ouellette, Stephanie (F) - Titusville
Overdevest, Max (M) - Eastside
Overton, Madoline (F) - Cocoa Beach
Owens, Theodosia (F) - South Sumter
Oxendine, Jenessa (F) - Atlantic (PO)
Padgett, Yanari (F) - Atlantic (PO)
Padmore, Kyonte (M) - Melbourne Central Catholic
Palceski, Ella (F) - Trinity Prep
Palinski, Christian (M) - Tavares
Palmer, Liam (M) - Melbourne Central Catholic
Pan, Peter (M) - Windermere Prep
Parker, Walter (M) - Titusville
Parks, Jaylah (F) - Cocoa
Parks, Noah (M) - Bishop Moore
Parmeter, Zachary (M) - Keystone Heights
Parrado, Isabella (F) - Bishop Moore
Parrow, Lauren (F) - Trinity Catholic
Pasch, Dalton (M) - South Sumter
Passmore, Roderris (M) - Palatka
Patel, Anshil (M) - Edgewood
Patel, Divya (F) - Trinity Prep
Patel, Mega (F) - Titusville
Patel, Ohm (M) - South Sumter
Paterakis, Emmanual (M) - West Shore
Paul, Ahmik (M) - Eastside
Pavlick, Charlie (M) - West Shore
Payne, Damian (M) - Satellite
Payne, Gavyn (M) - Satellite
Payne, Jerry (M) - Keystone Heights
Peach, Ella (F) - Eustis
Pecorelli, Taylor (F) - Satellite
Pedraza, Filberto (M) - South Sumter
Pedrosa-Valencia, Giovanni (M) - Lincoln Park
Peek, DJ (M) - Edgewood
Pendelton, Marlin (M) - Tavares
Peppers, Tyshawn (M) - Cocoa
Perdue, Kristianne (F) - Lake Highland Prep
Perez, Caleb (M) - Bishop Moore
Perez, Roxana (F) - Cocoa Beach
Perkins, Shawn (M) - Williston
Perry, Ambiance (F) - Palatka
Perry, Cornelius (M) - Palatka
Peters, Kavina (F) - Eastside
Peters, Rachel (F) - Santa Fe
Peterson, Annika (F) - Lake Highland Prep
Peterson, Jack (M) - Eustis
Petnel, Kayden (M) - West Shore
Petrella, Andrew (M) - Trinity Catholic
Petrucka, Preston (M) - Eustis
Pettyjohn, Ethan (M) - Santa Fe
Phillips, Caleb (M) - Titusville
Phillips, Chris (M) - P. K. Yonge
Phillips, Christopher (M) - P. K. Yonge
Phillips, Haley (F) - Keystone Heights
Phillips, Jacob (M) - Titusville
Phillips, Jai (M) - Lake Highland Prep
Phillips, Kheli (F) - Lake Highland Prep
Phillips, Shelby (F) - Keystone Heights
Phu, Sam (M) - Windermere Prep
Pierre, Jackie (F) - Mount Dora
Pierre, Natasha (F) - Eustis
Pils, Jacob (M) - Astronaut
Pinard, Jevon (M) - Trinity Prep
Pinkerton, Maegan (F) - North Marion
Pisello, Alaina (F) - Trinity Prep
Pitt, Tony (M) - P. K. Yonge
Pitt, Tony (M) - P. K. Yonge
Pitts, Payton (M) - Santa Fe
Platt, General (M) - Lincoln Park
Pohlod, Nicholas (M) - Trinity Prep
Polite, Darrell (M) - Interlachen
Pompey, Cameron (M) - Tavares
Poole, Alexander (M) - Space Coast
Poole, Torryence (F) - Palatka
Porter, Jordan (M) - Atlantic (PO)
Possehl, Parker (M) - Villages
Potente, Jason (M) - Eustis
Potter, London (M) - Fort White
Prakash, Aetant (M) - Trinity Prep
Pratt, Calvin (M) - Cocoa
Pratt, Rodennique (M) - Cocoa
Pratt, Travon (M) - Cocoa
Premji, Eshaan (M) - Windermere Prep
Presley, Malachi (M) - South Sumter
Presley, Nymera (F) - P. K. Yonge
Primeau, Edward (M) - Umatilla
Prisby, Conrad (M) - Villages
Prospero, Chiara (F) - Satellite
Provencher, Noah (M) - Windermere Prep
Providence-Toby, Imani (M) - Cocoa Beach
Prude, Rios (M) - Astronaut
Prudhomme, Matt (M) - Bishop Moore
Pruiett, Luke (M) - Satellite
Pruna, Kiara (F) - Cocoa Beach
Pruna, Valerie (F) - Cocoa Beach
Pryor, Xavian (M) - Melbourne Central Catholic
Ptague, Tyler (M) - Cocoa
Pullakhandam, Venkata (M) - Lake Highland Prep
Pullings, Kaleb (M) - North Marion
Purkerson, Jack (M) - West Shore
Purtill, Henry (M) - Menendez
Purtill, John (M) - Menendez
Qin, David (M) - Trinity Prep
Qualls, Lindsay (F) - Keystone Heights
Qualls, Luke (M) - Keystone Heights
Quarnoccio, Anthony (M) - Mount Dora
Quinones, Jacob (M) - Eustis
Quintana, Damion (M) - Astronaut
Quiroz, Emilio (M) - Melbourne Central Catholic
Rainey, Kalea (F) - Eustis
Rakovan, Joshua (M) - Satellite
Ramakrishna, Suveda (F) - Windermere Prep
ramos, casey (M) - Williston
Rampersaud, Amber (F) - Trinity Prep
Ranajala, Brown (F) - Williston
Rassler, Jeffrey (M) - Satellite
Rath, Mariah (F) - Space Coast
Rathbun, Matthew (M) - Lake Highland Prep
Raubo, Albert (M) - Cocoa Beach
Raucci, Matthew (M) - Tavares
Rebar, Marshall (M) - Lake Highland Prep
Reddick, Soriah (F) - Cocoa
Reed, Ja'Vonte (M) - Atlantic (PO)
Reed, Samuel (M) - South Sumter
Reed, Zuriel (F) - P. K. Yonge
Reid, Alex (M) - Fort White
Reid, Deron (M) - Santa Fe
Reid, India (F) - Santa Fe
Reinhold, Riley (F) - Menendez
Rellevent, Queen (F) - Eastside
Rendina, Alisa (F) - Astronaut
Rendina, Taylor (F) - Astronaut
Reyes, Alberta (F) - Umatilla
Reynolds, Christian (M) - Williston
Reynolds, Ladasha (F) - North Marion
Reynonce, Queny (M) - Eustis
Rice, Mason (M) - Titusville
Richards, Peyton (F) - Lake Highland Prep
Richardson, Gerrell (M) - Santa Fe
Richardson, Josh (M) - Montverde Academy
Richardson, Logan (M) - Williston
Richardson, Ryland (M) - Williston
Richardson, Ryland (M) - Williston
Richardson, William (M) - Dunnellon
Richason-Bugg, Sydney (F) - Villages
Richmond, Sarah (F) - Trinity Catholic
Richter, Rowan (M) - Edgewood
Ricketson, Payton (F) - Villages
Ricks, Marisa (F) - Cocoa Beach
Riley, Jocelyn (F) - P. K. Yonge
Rivera, Dylan (M) - Mount Dora
Rivera, Fabin (M) - Newberry
Rivera, Nicholas (M) - Villages
Rixie, Alex (M) - Villages
Roberts, Alex (M) - Trinity Prep
Roberts, Wesley (M) - Palatka
Robertson, Shakarra (F) - Cocoa
Robinson , Kaiyah (F) - Cocoa
Robinson, Alysia (F) - Newberry
Robinson, Grant (M) - Astronaut
Robinson, Jeffrey (M) - Atlantic (PO)
Roble, Alex (M) - Interlachen
Robuck, Ethan (M) - Cocoa Beach
Roca, Luke (M) - Lake Highland Prep
Rocker, Daija (F) - South Sumter
Rocky, Dylan (M) - Lincoln Park
Rodriguez, Hannah (F) - Trinity Catholic
Rodriguez, Justin (M) - Mount Dora
Rodriguez, Ryan (M) - Lincoln Park
Rodriguez, Saul (M) - Tavares
Rodriguez, Zavier (M) - Trinity Catholic
Rogers, Steven (M) - Tavares
Rojas, Audric (M) - Villages
Rolenc, Charles (M) - Bishop Moore
Rolle, Cerina (F) - Eustis
Roman, Joey (M) - Trinity Catholic
Romano, Tyler (M) - Cocoa
Romero, Cody (M) - Trinity Catholic
Romrell, Haley (F) - P. K. Yonge
Rooplal, Chinnel (F) - Atlantic (PO)
Rooplal, Darnell (M) - Atlantic (PO)
Rosenfeld, Meghan (F) - Edgewood
Rosenfeld, Mia (F) - Edgewood
Rosenstein, Sophie (F) - Lincoln Park
Ross, Atalya (F) - Villages
ross, Oshawn (oj) (M) - Cocoa
Roth, Jackson (M) - Windermere Prep
Row , Brenna (F) - Astronaut
Rubin, Philip (M) - Trinity Prep
Ruiz, Esther (F) - South Sumter
Ruman, Olivia (F) - Tavares
Rush, Matt (M) - Williston
Rush, Shenell (F) - Williston
Rushing, Jerome (M) - South Sumter
Rushing, Zantavion (M) - Eastside
Russell, Hartwell (M) - Mount Dora
Russell, Tatum (F) - Trinity Prep
Russell, Zachery (M) - Atlantic (PO)
Ruth, Aidan (M) - Satellite
Rutledge, Aidan (M) - Space Coast
Saaed, Ayla (F) - Trinity Prep
Sakuma, Lilly (F) - Astronaut
Saleh, Ayah (F) - West Shore
Salinas, Jackson (M) - Trinity Prep
Salinas, Madison (F) - Villages
Salinas, Michelle (F) - Williston
Sall, Colton (M) - Cocoa Beach
Sams, Tre'Vaughn (M) - Eastside
Samuel, Jamarian (M) - Trinity Catholic
Sanchez, Daniel (M) - South Sumter
Sanders, Anthony (M) - Astronaut
Sanders, Danny (M) - P. K. Yonge
Sanders, Felicity (F) - South Sumter
Sands, Kalyn (F) - Edgewood
Santamaria, Veronica (F) - West Shore
Santana, Matthew (M) - Menendez
Santiago, Cecilia (F) - Trinity Prep
Santos, Chris (M) - Edgewood
Sapp, Adam (M) - Keystone Heights
Sarah, Raucci (F) - Tavares
Sardella, Ian (M) - Edgewood
Satar, Keyven (M) - Windermere Prep
Saunders, Gavin (M) - Villages
Saunders, Jae (M) - Tavares
Sawyer, Troy (M) - Cocoa
Scarborough, Christian (M) - Astronaut
Scarborough, Nathan (M) - Astronaut
Schafer, Bryan (M) - West Shore
Schatzmayr, Lisa (F) - Santa Fe
Scheaffer, Emiliee (F) - Astronaut
Schmieder, Zachary (M) - Tavares
Schofeild, Peyton (M) - Atlantic (PO)
Schofield, Ian (M) - Keystone Heights
Schrader, Lindsey (F) - Keystone Heights
Schroeder, Ashley (F) - Atlantic (PO)
Schwab, Taylor (F) - South Sumter
Schwartz, Jason (M) - Windermere Prep
Scoma, Bella (F) - Bishop Moore
Scott, Andrew (M) - Mount Dora
Seamen, Jaden (M) - Astronaut
Secar, Kyra (F) - Titusville
Segina , Dominic (M) - Melbourne Central Catholic
Sellers, Aubrey (F) - Mount Dora
Sellers, Caleb (M) - Mount Dora
Sellers, Danisha (F) - Cocoa
Senner, Riley (M) - Mount Dora
Serrano, Alejandro (M) - Villages
Serrano-Prusinski, Gellisa (F) - Fort White
Serrato, Ignacio (M) - Edgewood
Servin-Morales, Jonathan (M) - Interlachen
Seveline, Sam (M) - Newberry
Sevor, Savannah (F) - Astronaut
Sexton, Sebastian (M) - Eustis
Shaban , Cooper (M) - Montverde Academy
Shaffer, Jessie (F) - Cocoa Beach
Shaw, Lauren (F) - Eastside
Shaw, Tyler (M) - Keystone Heights
Sheffield, Lane (M) - Palatka
Shelton, Daniel (M) - West Shore
Shelton, Laura (F) - West Shore
Sherman, Barry (M) - Atlantic (PO)
Shircliff, John (M) - Bishop Moore
Sholtis, Alexandra (F) - Windermere Prep
Shorey, Daniell (F) - Eustis
Short, Yana (F) - Tavares
Shuffield, Dean (M) - Windermere Prep
Shugg, Corey (M) - Astronaut
Shugg, Matthew (M) - Edgewood
Siddiqui, Sameer (M) - Windermere Prep
Sierra, Glendy (M) - Villages
Simard, Peighton (M) - Fort White
Simmons, Giselle (F) - Villages
Simmons, Tamia (F) - Eustis
Sinkler, Emma (F) - North Marion
Skaggs, Alex (M) - West Shore
Skinner, Tripp (M) - Astronaut
Slater, Tj (M) - P. K. Yonge
Slattery-Snavely, Keani (M) - Space Coast
Slaughter, Krishanti (F) - Titusville
Slemp, Joshua (M) - Williston
Sloan, Avalonie (F) - Tavares
Sloan, Steven (M) - Tavares
Small , Doria (F) - Melbourne Central Catholic
Smereczynsky, Javin (M) - Florida Deaf and Blind
Smith , Luke (M) - Melbourne Central Catholic
Smith, Adam (M) - Cocoa
Smith, Alex (M) - Atlantic (PO)
Smith, Ashton (M) - Interlachen
Smith, Caitlyn (F) - North Marion
Smith, Chandler (M) - Bishop Moore
Smith, Clyde (M) - Menendez
Smith, Colby (M) - Dunnellon
Smith, David (M) - Keystone Heights
Smith, Davion (M) - South Sumter
Smith, Dustin (M) - Edgewood
Smith, Dylan (F) - Tavares
Smith, Grace (F) - Eastside
Smith, Justin (M) - Satellite
Smith, Kalonn (M) - Eastside
Smith, Kyle (M) - Astronaut
Smith, Lee'Trez (M) - Palatka
Smith, Malik (M) - Eustis
Smith, Sam (M) - Palatka
Smith, Trey (M) - Menendez
Smolik, Corbian (M) - Titusville
Smth, K'niyah (F) - Santa Fe
Snavely, Autumn (F) - Umatilla
Sneed, Janasia (F) - Melbourne Central Catholic
Snider, Luke (M) - Keystone Heights
Snipstad, Joshua (M) - Santa Fe
Sodhi, Jasleen (F) - Windermere Prep
Solana, Marichelle (F) - West Shore
Solby, Reece (M) - Bishop Moore
Solis, Xavier (M) - Cocoa
Song , Daniel (M) - Montverde Academy
Sorensen, Payton (F) - Lake Highland Prep
Soriano, Dulce (F) - Titusville
Soriano, Francisco (M) - Titusville
Sosa, Michael (M) - Cocoa Beach
Soutar, Candice (F) - North Marion
Sow, Emile (M) - Eastside
Spafford, Jacob (M) - Lake Highland Prep
Sparrow, Rachel (F) - Menendez
Speights, Niyana (F) - Eastside
Spell, Anna (F) - Villages
Sperry, Ryleigh (F) - Montverde Academy
Spikes, Cesar (M) - Eustis
Spires, Tara (F) - Santa Fe
Spires, Trace (M) - Santa Fe
Sprowles, Madison (F) - Villages
Spurrier, John Taylor (M) - Tavares
Stamps, Seth (M) - Menendez
Stanley, Jakeyria (F) - Newberry
Starling , Zariah (F) - Eustis
Starling, Amaru (M) - Eustis
Steen, Ella (F) - Santa Fe
Steger, Ben (M) - Satellite
Steger, Colby (M) - Satellite
Stephens, Brock (M) - Mount Dora
Stern, Josh (M) - Satellite
Stewart, Robin (F) - Menendez
Stewart, Shannon (M) - Astronaut
Stokes, Mae (F) - Santa Fe
Stone, Keileigh (F) - Tavares
Stover, Jonia (F) - Eastside
Strachan, Arnold (M) - Eastside
Stradinger, Delaney (F) - Villages
Strappier, Ahleeyah (F) - Newberry
Stratton, Liam (M) - South Sumter
Strawder, Tavarus (M) - Calvary Christian (OB)
Strickland, Balin (M) - Santa Fe
Strickland, Gideon (M) - South Sumter
Struckman, Jimmy (M) - Melbourne Central Catholic
Struckman, John (M) - Melbourne Central Catholic
Sumner, Sarah (F) - Astronaut
Sutphin, Braydin (M) - Tavares
Sutton, Kaylee (F) - Menendez
Sweeney, Nicholas (M) - Bishop Moore
Sweet, Trinity (F) - West Shore
Switzer, Alexa (F) - North Marion
Syed, Mahmood (M) - West Shore
Sylvester, Perrion (M) - Newberry
Symonds, Emma (F) - Villages
Symonds, Madelyn (F) - Villages
Tabbenor, Isabella (F) - Trinity Prep
Tabin, Carter (M) - Astronaut
Tallman, Casie (F) - Trinity Catholic
Tandy, Mason (M) - Atlantic (PO)
Tanner, Kelsey (F) - Windermere Prep
Tarver, Michael (M) - Titusville
Tatineni, Anuha (F) - Trinity Prep
Tatro, Keria (F) - Tavares
Tatum, Wolke (F) - Umatilla
Taylor, Anyhia (F) - Mount Dora
Taylor, Jarrett (M) - Astronaut
Taylor, Marcellus (M) - Newberry
Taylor, Mya (F) - Dunnellon
Taylor, Pervis (M) - Mount Dora
Taylor, Reese (F) - Trinity Prep
Taylor, Trenton (M) - South Sumter
Teets, Alanis (F) - Villages
Tekin, Koray (M) - Trinity Prep
Terry, Caleb (M) - Satellite
Thagard, Terrex (M) - Eastside
Thio, Aaron (M) - Lake Highland Prep
Thoby, Jerry (M) - P. K. Yonge
Thomas , Michaela (F) - Space Coast
Thomas, Adam (M) - Eastside
Thomas, Brandon (M) - Bishop Moore
Thomas, Evin (M) - Astronaut
Thomas, Jahiem (M) - Cocoa
Thomas, Jaleal (M) - P. K. Yonge
Thomas, Leo (M) - Eastside
Thomas, Leon (M) - Titusville
Thomas, Malcolm (M) - Eastside
Thomas, Shunteria (F) - Cocoa
Thomas, Treyvon (M) - Satellite
Thomas, Tristan (M) - Titusville
Thrift, Kyle (M) - Newberry
Tibbets, Tommy (M) - Cocoa Beach
Tilford , Caleb (M) - Astronaut
Tilley, Adeleine (F) - Bishop Moore
Tillman, Ammon (M) - Santa Fe
Tirado, Justin (M) - Bishop Moore
Tischler, Abigail (F) - Trinity Prep
Tobar, Ricardo (M) - South Sumter
Toby, Jordan (M) - Atlantic (PO)
Todd, Vanessa (F) - Fort White
Tomlinson, Taylor (F) - Bishop Moore
Tompkins, Grace (F) - Menendez
Toney, Lanyard (M) - Cocoa
Torres, Abreon (M) - Astronaut
Torres, Anecio (M) - Newberry
Torres, Roberto (M) - Florida Deaf and Blind
Torres-Lopez, Fenando (M) - Villages
Townsend, Christopher (M) - Edgewood
Townsend, Haley (F) - Edgewood
TRAINA, HAILEY (F) - Titusville
Travis, David (M) - Satellite
Trejo, Briana (F) - Tavares
Tressler, Chance (M) - Astronaut
Triola, Daneille (F) - Trinity Catholic
Tripp, Cameron (M) - Cocoa Beach
Troutman, Xenila (F) - Eustis
Tunkas, Abigail (F) - Menendez
Turbyfill, Taitem (F) - Trinity Prep
Turner, Ty'Teuna (F) - Mount Dora
Tyler, Reynaldo (M) - Lake Highland Prep
Tyson, Liana (F) - Cocoa
Ulsch, Sam (M) - Keystone Heights
Uzoma , Princess (F) - Montverde Academy
Valdez, Kijionea (F) - Eastside
Valentines, Cartashous (F) - Palatka
Valido, Jenny (F) - Trinity Prep
Valverde, Bryce (M) - West Shore
Van Hooijdonk, Sadie (F) - South Sumter
Vander, Alexis (F) - West Shore
Vaughn, Elijah (M) - Mount Dora
Vaughn, Isaac (M) - Mount Dora
Vazquez , Julian (M) - Astronaut
Vazquez-Palerino, Victor (M) - Umatilla
Velez, Jouldan (M) - Windermere Prep
Vento, Diego (M) - West Shore
Veon, Jonathan (M) - Satellite
Vera, Desiree (F) - South Sumter
Veras, Kevin (M) - Trinity Prep
Vigliotti, Valin (M) - Satellite
Vitito, Christopher (M) - Montverde Academy
Vosburgh, Conner (M) - Trinity Prep
Waddell, Jacroy (M) - Astronaut
Waggoner, Carson (M) - Satellite
Wagner, Chase (M) - Satellite
Walcott, Rick (M) - Windermere Prep
Walker, Caleb (M) - North Marion
Walker, Drew (F) - Menendez
Wallhauser, jessica (F) - Satellite
Walsh, Baylor (M) - Windermere Prep
Walton, Elijah (M) - North Marion
Walton, Joshua (M) - Lake Highland Prep
Wang, Daniel (M) - Trinity Prep
Ward, Nicole (F) - Lake Highland Prep
Ward, Shane (M) - Satellite
Ward-Nutt, Alyssa (F) - Trinity Prep
Ware, Romelo (M) - Lake Highland Prep
Warmus, Zach (M) - Umatilla
Warol, Jacob (M) - Astronaut
Warren, Everrett (M) - Williston
Warren, Michaela (F) - Williston
Washington, Amarion (M) - Atlantic (PO)
Washington, Kyren (M) - Santa Fe
Washington, Shyanna (F) - Astronaut
Watkins, Azaria (F) - Titusville
Watkins, Leon (M) - Fort White
Watkins, Olivia (F) - Santa Fe
Watson, Ben (M) - Santa Fe
Watson, Raniyah (F) - Tavares
Waysome, Tanner (M) - Space Coast
Weathers, Anna Grace (F) - North Marion
Weaver, Alexa (F) - West Shore
Webb, Conner (M) - P. K. Yonge
Webster , Madison (F) - Space Coast
Webster, Ethan (M) - Lake Highland Prep
Weeks, Danyel (M) - Satellite
Weiner, Astrid (F) - Menendez
Weisner, Burke (M) - Satellite
Weissenborn, Luke (M) - Fort White
Welch, Eve (F) - Tavares
Welch, Herbert (M) - Mount Dora
Wellman, Maggee (F) - Villages
Wellons, Jacob (M) - Lake Highland Prep
Westner, Sean (M) - Cocoa Beach
Wetherington, Conner (M) - Santa Fe
Weyrauch, Colin (M) - Lake Highland Prep
Whatts, Bianca (F) - Trinity Prep
Wheeler, Lana (F) - Lake Highland Prep
Whiley, Amya (F) - Tavares
Whitaker, Matt (M) - Astronaut
White lll, Billy (M) - Santa Fe
White, Davion (M) - Cocoa
White, Destiny (F) - Edgewood
White, Karah (F) - Montverde Academy
White, Tamia (F) - North Marion
Widick, Sebastian (M) - Cocoa Beach
Wieand, Becky (F) - Satellite
Wiker , Duran (M) - Melbourne Central Catholic
Wilcox, Ilayzia (F) - P. K. Yonge
Wilde, Ethan (M) - West Shore
Wiler, Tristin (M) - Space Coast
Wiley , Bryson (M) - Melbourne Central Catholic
Wilhelm, Emily (F) - Trinity Prep
Williams , Sapphire (F) - Cocoa
Williams, Abrie (M) - Palatka
Williams, Alayezia (F) - Cocoa
Williams, Aniya (F) - P. K. Yonge
Williams, Antonio (M) - Cocoa
Williams, Aundry (M) - Interlachen
Williams, Camryn (F) - Keystone Heights
Williams, Erica (F) - Satellite
Williams, Ethan (M) - Mount Dora
Williams, Garrett (M) - Titusville
Williams, Hamilton (M) - Windermere Prep
Williams, Jack (M) - Lake Highland Prep
williams, jharez (M) - Williston
Williams, Joi (F) - Interlachen
Williams, Jontez (M) - P. K. Yonge
Williams, Kaden (M) - Eustis
Williams, Kaleb (M) - Eustis
Williams, Kayla (F) - Tavares
Williams, Keara (F) - Eustis
Williams, Kiyana (F) - Santa Fe
Williams, Mason (M) - Windermere Prep
Williams, Micheal (M) - P. K. Yonge
Williams, Mikayla (F) - Umatilla
Williams, Nelson (M) - Palatka
Williams, Payton (M) - Mount Dora
Williams, Reese (F) - Lincoln Park
Williams, Romell (M) - North Marion
Williams, Romell (M) - North Marion
Williams, Sebastian (M) - Space Coast
Williams, Yasmyne (F) - Eastside
Williams, Zavien (M) - Windermere Prep
Williams, Zion (M) - Eastside
Williams, Zyere (M) - Mount Dora
Williams-Biglow, Malaysia (F) - Eastside
Wilson, Justin (M) - Satellite
Wilson, Marshel (M) - Tavares
Wilson, Omarion (M) - Palatka
Wilson, Trevor (M) - South Sumter
Wilson, Warren (M) - Newberry
Wingate, Sheppard (M) - Keystone Heights
Winton, Sebastian (M) - South Sumter
Winton, Will (M) - South Sumter
Wise, Matthew (M) - P. K. Yonge
Wise, Randall (M) - Villages
Wittenberg, Hunter (M) - Melbourne Central Catholic
wojciechowski, lakota (M) - Cocoa
Wolfe, Anna (F) - Titusville
Wolpert, Natalie (F) - Eastside
Woodall, Robert (M) - Umatilla
Woodall, Theresa (F) - Bishop Moore
Woods, Iyanna (F) - Palatka
Woods, Raynard (M) - Villages
Woodward, Emma (F) - Lake Highland Prep
Woodward, Jackson (M) - Montverde Academy
Worthington, Tyler (M) - Titusville
Wright, Chloe (F) - Lincoln Park
Wright, Kaylee (F) - Keystone Heights
Wright, Latavion (M) - Palatka
Wryals, Sam (M) - Dunnellon
Wyatt, Austin (M) - Villages
Wynn, Aaron (M) - Menendez
Wynn, Nasir (F) - Cocoa
Yacuzzo, Rachael (F) - South Sumter
Yancey, Layla (F) - Newberry
Yang, Oscar (M) - Windermere Prep
Yared, Hannah (F) - Trinity Prep
Yarian, Tyler (M) - Umatilla
Yates, Cali (F) - Tavares
Yates, Javone (M) - Eustis
Yeomans-Lindrose, Harold (M) - Fort White
Yisrael, Yashaiya (F) - Atlantic (PO)
Yoerger, Alyssa (F) - Bishop Moore
York, Annika (F) - Tavares
York, Carson (M) - Trinity Catholic
Youmas, Jailynn (F) - Menendez
Young, Ahmya (F) - Halifax Academy
Young, Christian (M) - Lincoln Park
Young, Dylan (M) - North Marion
Young, Ryan (M) - West Shore
Young, Trevor (M) - Atlantic (PO)
Zagorini, Fiona (F) - Mount Dora
Zalewski, Zoe (F) - Cocoa
Zaman, Safwan (M) - Trinity Prep
Zeller, Luke (M) - Newberry
Zhang, Kevin (M) - Villages
Zheng, Ivy (F) - West Shore
Zhu, Peter (M) - Windermere Prep
Zidor, Victor (M) - Cocoa
Zidor, Victoria (F) - Cocoa
Zilcosky, Chase (M) - South Sumter
Zorovitch, Julia (F) - Satellite
QUICK LINKS:
100
200
400
800
1600
3200
100H
110H
300H
4x100
4x400
4x800
HJ
PV
LJ
TJ
SP
DT
JT
Choose an Event
100
200
400
800
1600
3200
100H
110H
300H
4x100
4x400
4x800
HJ
PV
LJ
TJ
SP
DT
JT
100 Meters (Men)
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
Wind
1
Baptiste, Weston
JR
Montverde Academy
10.87
45 Annual Montverde Eagle Invitational 2020
Feb 28, 2020
2.1
2
Smith, Chandler
SO
Bishop Moore
10.90
Bolles Bulldog Classic
Mar 6, 2020
0.3
3
Clark, Brent
SR
Eastside
10.93
Alachua County Championships
Mar 11, 2020
1.1
4
Wynn, Aaron
SO
Menendez
10.97
Ancient City Invitational
Feb 13, 2020
NWI
5
Davis, Nathaniel
SO
Atlantic (PO)
11.15
Charlie Harris Relays 2020
Mar 13, 2020
1.7
6
Miller, Soloman
Lake Highland Prep
11.22
Carl Friedland Memorial
Feb 14, 2020
NWI
7
Goldwire, Ron'Darius
JR
Santa Fe
11.25
Alachua County Championships
Mar 11, 2020
0.9
8
Harris, David
JR
Mount Dora
11.26
Villages Home Meet #2
Mar 12, 2020
NWI
9
Williams, Antonio
JR
Cocoa
11.27
Holy Trinity Invitational powered by Track Legend Brand
Mar 7, 2020
NWI
9
Reid, Deron
SR
Santa Fe
11.27
Oak Hall Mini-Meet 1A-2A Schools
Feb 19, 2020
NWI
11
Austin, Trayvion
JR
Astronaut
11.31
Carl Friedland Memorial
Feb 14, 2020
NWI
11
McClendon, Camren
8
Lake Highland Prep
11.31
Bob Mosher Wildcat Open 2020
Feb 17, 2020
0.4
13
Clark, C'ontrae
SO
Palatka
11.32
Santa Fe Raiders Fresh/Soph
Mar 2, 2020
0.8
14
Miller, Samuel
JR
Lake Highland Prep
11.35
Royal Open 2020
Feb 22, 2020
1.3
15
Cohens, Kamari
JR
Palatka
11.37
Oak Hall Mini-Meet 1A-2A Schools
Feb 19, 2020
NWI
16
Martin, Wade
JR
Windermere Prep
11.38
45 Annual Montverde Eagle Invitational 2020
Feb 28, 2020
2.1
17
Ware, Romelo
8
Lake Highland Prep
11.42
Carl Friedland Memorial
Feb 14, 2020
NWI
18
Strachan, Arnold
SO
Eastside
11.43
Alachua County Championships
Mar 11, 2020
0.2
19
Evans, Ronald
SR
Menendez
11.44
Ancient City Invitational
Feb 13, 2020
NWI
19
Mackey, Jaden
8
Lincoln Park
11.44
Martin County Freshman / Sophomore
Feb 18, 2020
1.2
21
Serrano, Alejandro
SR
Villages
11.45
Toho Invitational 2020
Feb 29, 2020
1.9
22
Bailey-Vice, Karlis
JR
Bishop Moore
11.48
Bolles Bulldog Classic
Mar 6, 2020
0.8
23
Watkins, Leon
SR
Fort White
11.50
Jesse Forbes HS Invitational
Feb 22, 2020
NWI
24
Denton, TySheem
JR
North Marion
11.52
Oak Hall Invitational
Feb 29, 2020
0.5
24
Dollard, Jaden
SR
Astronaut
11.52
Astronaut Developmental Meet #2
Mar 6, 2020
NWI
26
Bonds, Cameron
SR
Umatilla
11.55
Villages Home Meet #1
Feb 18, 2020
NWI
26
Williams, Abrie
SR
Palatka
11.55
Bolles Bulldog Classic
Mar 6, 2020
-1.2
28
Lay , William
SR
Lake Highland Prep
11.57
Carl Friedland Memorial
Feb 14, 2020
NWI
29
Douglas, Walter
JR
Florida Deaf and Blind
11.58
Ancient City Invitational
Feb 13, 2020
NWI
29
Newman, Hayden
SO
Palatka
11.58
Oak Hall Mini-Meet 1A-2A Schools
Feb 19, 2020
NWI
31
Evans, Ja'Quim
SO
North Marion
11.59
Oak Hall Invitational
Feb 29, 2020
1.9
32
ross, Oshawn (oj)
JR
Cocoa
11.62
Holy Trinity Invitational powered by Track Legend Brand
Mar 7, 2020
NWI
33
Nelson, Q'juan
SO
Palatka
11.64
Santa Fe Raiders Fresh/Soph
Mar 2, 2020
0.8
34
White lll, Billy
SO
Santa Fe
11.65
Alachua County Championships
Mar 11, 2020
0.9
35
Latham, Izaya
SR
Fort White
11.67
Jesse Forbes HS Invitational
Feb 22, 2020
NWI
35
Porter, Jordan
SO
Atlantic (PO)
11.67
Flagler Volusia Freshman Sophomore Meet
Mar 11, 2020
+0.0
35
Miller, Phillip
JR
P. K. Yonge
11.67
Alachua County Championships
Mar 11, 2020
0.7
38
Baptist , Lincoln
FR
Montverde Academy
11.68
45 Annual Montverde Eagle Invitational 2020
Feb 28, 2020
2.1
38
Lincoln, Trevellis
FR
Astronaut
11.68
Astronaut Developmental Meet #2
Mar 6, 2020
NWI
40
Edwards, Taurus
SR
Titusville
11.69
Satellite High Reggie Johnson Memorial Classic 2020
Feb 28, 2020
-0.7
41
Passmore, Roderris
SO
Palatka
11.70
Santa Fe Raiders Fresh/Soph
Mar 2, 2020
0.8
42
Hopkins, Marcus
SO
Cocoa
11.71
Astronaut Developmental Meet #2
Mar 6, 2020
NWI
43
Dumas, Chavaris
FR
Interlachen
11.72
Villages Home Meet #2
Mar 12, 2020
NWI
43
Brown, Tabias
SO
Menendez
11.72
Pedro Menendez Falcon Friday
Mar 6, 2020
NWI
43
Caito, Antonio
SO
Astronaut
11.72
Astronaut Developmental Meet #2
Mar 6, 2020
NWI
43
Torres, Abreon
JR
Astronaut
11.72
Astronaut Developmental Meet #2
Mar 6, 2020
NWI
47
Moffitt, Trevor
JR
South Sumter
11.73
River Ridge Meet #1
Mar 4, 2020
NWI
48
Kane, Matthew
SR
Windermere Prep
11.74
45 Annual Montverde Eagle Invitational 2020
Feb 28, 2020
2.5
48
Lee, Larry
FR
Astronaut
11.74
Satellite High Reggie Johnson Memorial Classic 2020
Feb 28, 2020
+0.0
48
Shelton, Daniel
SR
West Shore
11.74
Holy Trinity Invitational powered by Track Legend Brand
Mar 7, 2020
NWI
100 Meters (Women)
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
Wind
1
Bulford-Trott , Keturah
JR
Montverde Academy
12.20
Royal Open 2020
Feb 22, 2020
3.3
2
Tyson, Liana
FR
Cocoa
12.23
Holy Trinity Invitational powered by Track Legend Brand
Mar 7, 2020
NWI
3
Henderson, Ke'Aria
JR
North Marion
12.24
Oak Hall Invitational
Feb 29, 2020
0.3
4
Valentines, Cartashous
JR
Palatka
12.54
Bolles Bulldog Classic
Mar 6, 2020
-1.7
5
Reed, Zuriel
FR
P. K. Yonge
12.56
Oak Hall Invitational
Feb 29, 2020
1.9
6
Aybar, Yolanda
JR
Melbourne Central Catholic
12.64
Heritage Home Meet 2/11/20
Feb 11, 2020
NWI
7
Joseph, Shakeria
SO
Atlantic (PO)
12.66
Flagler Volusia Freshman Sophomore Meet
Mar 11, 2020
-0.4
8
Thomas, Shunteria
FR
Cocoa
12.75
Holy Trinity Invitational powered by Track Legend Brand
Mar 7, 2020
NWI
8
Ostopovich, Mia
SR
Astronaut
12.75
Satellite High Reggie Johnson Memorial Classic 2020
Feb 28, 2020
0.2
10
Lawrence, Jasmyn
JR
Eustis
12.76
Villages Home Meet #2
Mar 12, 2020
NWI
11
McGruder, Ellah
SR
Interlachen
12.84
Villages Home Meet #2
Mar 12, 2020
NWI
12
Strappier, Ahleeyah
SR
Newberry
12.91
Alachua County Championships
Mar 11, 2020
1.4
13
McMullen, Madison
JR
Montverde Academy
13.05
45 Annual Montverde Eagle Invitational 2020
Feb 28, 2020
1.8
14
Sutton, Kaylee
SR
Menendez
13.07
Pedro Menendez Falcon Friday
Mar 6, 2020
NWI
15
Rainey, Kalea
SO
Eustis
13.10
Villages Home Meet #2
Mar 12, 2020
NWI
16
Williams-Biglow, Malaysia
SO
Eastside
13.14
Santa Fe Raiders Fresh/Soph
Mar 2, 2020
0.9
17
Valdez, Kijionea
Eastside
13.20
Oak Hall Invitational
Feb 29, 2020
2.0
18
Jefferson, Julia"Anna
FR
Cocoa
13.25
Holy Trinity Invitational powered by Track Legend Brand
Mar 7, 2020
NWI
19
Shelton, Laura
SO
West Shore
13.28
Holy Trinity Invitational powered by Track Legend Brand
Mar 7, 2020
NWI
20
Watkins, Olivia
SO
Santa Fe
13.31
Oak Hall Mini-Meet 1A-2A Schools
Feb 19, 2020
NWI
20
Marshall, Kaleo
JR
Newberry
13.31
Alachua County Championships
Mar 11, 2020
1.2
22
Ogedengbe, Peace
SR
Eastside
13.37
Oak Hall Mini-Meet 1A-2A Schools
Feb 19, 2020
NWI
23
Starling , Zariah
SO
Eustis
13.41
Lake Brantley Developmental Meet #1 2020
Feb 13, 2020
1.9
24
Anderson, Keondre
Williston
13.42
Chiefland Home Meet 1
Feb 24, 2020
NWI
25
McGuire, Madison
SR
Trinity Prep
13.43
Astronaut Developmental Meet #2
Mar 6, 2020
NWI
26
Ford, Re'niya
FR
Villages
13.46
Toho Invitational 2020
Feb 29, 2020
6.0
27
Nichols, Ermonie
FR
North Marion
13.47
Santa Fe Raider Ford Invite
Mar 7, 2020
-3.8
28
Tompkins, Grace
SO
Menendez
13.48
Pedro Menendez Falcon Friday
Mar 6, 2020
NWI
29
Madden, Isabella
JR
Umatilla
13.50
Villages Home Meet #2
Mar 12, 2020
NWI
30
Brown, Paris
Eastside
13.54
Oak Hall Invitational
Feb 29, 2020
2.0
31
Edwards, Samiya
FR
Palatka
13.55
Oak Hall Mini-Meet 1A-2A Schools
Feb 19, 2020
NWI
32
Gainey, Destiny
SR
Santa Fe
13.57
Alachua County Championships
Mar 11, 2020
0.8
32
Stewart, Robin
FR
Menendez
13.57
Pedro Menendez Falcon Friday
Mar 6, 2020
NWI
34
Goodwin, Amanda
SO
Menendez
13.59
Ancient City Invitational
Feb 13, 2020
NWI
35
Uzoma , Princess
SR
Montverde Academy
13.60
Bolles Bulldog Classic
Mar 6, 2020
-0.8
36
Pierre, Jackie
JR
Mount Dora
13.62
Villages Home Meet #2
Mar 12, 2020
NWI
36
Mosley, Makayla
FR
Titusville
13.62
Satellite High Reggie Johnson Memorial Classic 2020
Feb 28, 2020
-0.2
38
Kelly, Catherine
SR
Satellite
13.64
Satellite High Reggie Johnson Memorial Classic 2020
Feb 28, 2020
0.5
38
Sellers, Danisha
JR
Cocoa
13.64
Astronaut Developmental Meet #2
Mar 6, 2020
NWI
40
Sweet, Trinity
JR
West Shore
13.65
Holy Trinity Invitational powered by Track Legend Brand
Mar 7, 2020
NWI
40
Sinkler, Emma
SO
North Marion
13.65
Oak Hall Invitational
Feb 29, 2020
1.7
40
Galeano, Daniella
JR
Bishop Moore
13.65
Carl Friedland Memorial
Feb 14, 2020
NWI
43
Collins, Jylah
Williston
13.67
Chiefland Home Meet 1
Feb 24, 2020
NWI
44
Harp, Maggie
SO
Cocoa
13.68
Merritt Island Track and Field Invitational
Feb 14, 2020
NWI
45
McMullen , Madison
Montverde Academy
13.69
Bolles Bulldog Classic
Mar 6, 2020
1.4
46
Esparza, Stephani
SR
Titusville
13.72
Satellite High Reggie Johnson Memorial Classic 2020
Feb 28, 2020
-1.0
47
Newsome, Grace
JR
Bishop Moore
13.74
Bolles Bulldog Classic
Mar 6, 2020
1.0
48
Padgett, Yanari
FR
Atlantic (PO)
13.78
16th Annual - East Coast Classic
Feb 28, 2020
1.4
49
Hernandez, Claribel
SO
Villages
13.81
Toho Invitational 2020
Feb 29, 2020
2.8
50
Howard, Amari
FR
Palatka
13.82
Villages Home Meet #2
Mar 12, 2020
NWI
200 Meters (Men)
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
Wind
1
Baptiste, Weston
JR
Montverde Academy
21.68
Royal Open 2020
Feb 22, 2020
3.6
2
Smith, Chandler
SO
Bishop Moore
21.70
Carl Friedland Memorial
Feb 14, 2020
NWI
3
Hamilton, Jaren
FR
P. K. Yonge
22.18
Oak Hall Invitational
Feb 29, 2020
1.5
4
Campbell, Maximus
SR
Atlantic (PO)
22.47
Charlie Harris Relays 2020
Mar 13, 2020
-0.1
5
Prude, Rios
FR
Astronaut
22.60
Astronaut Developmental Meet #1
Feb 21, 2020
NWI
6
Goldwire, Ron'Darius
JR
Santa Fe
22.76
Alachua County Championships
Mar 11, 2020
0.4
7
McClendon, Camren
8
Lake Highland Prep
22.97
Carl Friedland Memorial
Feb 14, 2020
NWI
8
Williams, Antonio
JR
Cocoa
23.00
Holy Trinity Invitational powered by Track Legend Brand
Mar 7, 2020
NWI
9
Wynn, Aaron
SO
Menendez
23.01
6th Annual Craig Speziale Invitational
Feb 29, 2020
NWI
10
Davis, Nathaniel
SO
Atlantic (PO)
23.02
Royal Open 2020
Feb 22, 2020
1.2
10
Harris, David
JR
Mount Dora
23.02
Royal Open 2020
Feb 22, 2020
1.2
12
Griffin, Ja'lan
SO
Umatilla
23.15
Villages Home Meet #1
Feb 18, 2020
NWI
13
Ware, Romelo
8
Lake Highland Prep
23.17
Bob Mosher Wildcat Open 2020
Feb 17, 2020
-1.3
14
Miller, Samuel
JR
Lake Highland Prep
23.19
Carl Friedland Memorial
Feb 14, 2020
NWI
15
Reid, Deron
SR
Santa Fe
23.27
Santa Fe Open Mini Meet 1
Feb 11, 2020
NWI
16
Martin, Wade
JR
Windermere Prep
23.28
45 Annual Montverde Eagle Invitational 2020
Feb 28, 2020
1.0
17
Lincoln, Trevellis
FR
Astronaut
23.42
Astronaut Developmental Meet #1
Feb 21, 2020
NWI
18
Bonds, Cameron
SR
Umatilla
23.49
Carl Friedland Memorial
Feb 14, 2020
NWI
19
Mackey, Jaden
8
Lincoln Park
23.53
Martin County Freshman / Sophomore
Feb 18, 2020
0.6
20
Bailey-Vice, Karlis
JR
Bishop Moore
23.55
Carl Friedland Memorial
Feb 14, 2020
NWI
21
Wilson, Trevor
SR
South Sumter
23.58
River Ridge Meet #1
Mar 4, 2020
NWI
22
Jonas, Chris
SO
Newberry
23.60
Alachua County Championships
Mar 11, 2020
0.4
23
Austin, Trayvion
JR
Astronaut
23.68
Astronaut Developmental Meet #1
Feb 21, 2020
NWI
24
Baptist , Lincoln
FR
Montverde Academy
23.70
Royal Open 2020
Feb 22, 2020
2.5
25
Watkins, Leon
SR
Fort White
23.72
Oak Hall Invitational
Feb 29, 2020
1.9
26
Strachan, Arnold
SO
Eastside
23.73
Alachua County Championships
Mar 11, 2020
0.7
27
Leonard, James
SR
West Shore
23.74
Astronaut Developmental Meet #1
Feb 21, 2020
NWI
27
Dollard, Jaden
SR
Astronaut
23.74
Astronaut Developmental Meet #2
Mar 6, 2020
NWI
29
Dumas, Chavaris
FR
Interlachen
23.75
Villages Home Meet #2
Mar 12, 2020
NWI
30
Lay , William
SR
Lake Highland Prep
23.76
Bob Mosher Wildcat Open 2020
Feb 17, 2020
-0.3
30
Jones, Owen
SO
West Shore
23.76
Eau Gallie 3/12
Mar 12, 2020
NWI
32
Clark, C'ontrae
SO
Palatka
23.77
Villages Home Meet #2
Mar 12, 2020
NWI
33
Miller, Soloman
Lake Highland Prep
23.78
Bob Mosher Wildcat Open 2020
Feb 17, 2020
-1.3
34
Crankfield, Janiero
JR
Bishop Moore
23.79
Carl Friedland Memorial
Feb 14, 2020
NWI
34
Williams, Jontez
SO
P. K. Yonge
23.79
Alachua County Championships
Mar 11, 2020
0.6
36
Armitage, Aramion
SO
P. K. Yonge
23.80
Danny Brown Track & Field Invitational
Feb 22, 2020
1.6
37
Kelly, Nolan
8
Cocoa
23.83
Holy Trinity Invitational powered by Track Legend Brand
Mar 7, 2020
NWI
38
Parker, Walter
SO
Titusville
23.84
Astronaut Developmental Meet #2
Mar 6, 2020
NWI
39
McNair, Jamel
JR
North Marion
23.86
Santa Fe Raider Ford Invite
Mar 7, 2020
-2.4
40
Miller, Phillip
JR
P. K. Yonge
23.87
Danny Brown Track & Field Invitational
Feb 22, 2020
1.7
41
Nelson, Q'juan
SO
Palatka
23.89
Santa Fe Raiders Fresh/Soph
Mar 2, 2020
0.6
42
Hawkins, Cedrick
FR
Cocoa
23.90
Merritt Island Track and Field Invitational
Feb 14, 2020
NWI
43
Serrano, Alejandro
SR
Villages
23.91
Villages Home Meet #2
Mar 12, 2020
NWI
43
Clay, Austin
SR
Edgewood
23.91
Holy Trinity Invitational powered by Track Legend Brand
Mar 7, 2020
NWI
43
Newman, Hayden
SO
Palatka
23.91
Santa Fe Raiders Fresh/Soph
Mar 2, 2020
0.7
46
Ballard, Richard
JR
Atlantic (PO)
23.94
Royal Open 2020
Feb 22, 2020
1.2
47
White lll, Billy
SO
Santa Fe
23.95
Santa Fe Raiders Fresh/Soph
Mar 2, 2020
0.6
48
Payne, Damian
JR
Satellite
23.98
Bolles Bulldog Classic
Mar 6, 2020
1.6
49
McGlon Jr., Kendrick
SR
Santa Fe
23.99
Santa Fe Open Mini Meet 1
Feb 11, 2020
NWI
49
Latham, Izaya
SR
Fort White
23.99
Oak Hall Invitational
Feb 29, 2020
2.4
200 Meters (Women)
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
Wind
1
Ostopovich, Mia
SR
Astronaut
25.18
Astronaut Developmental Meet #1
Feb 21, 2020
NWI
2
Bulford-Trott , Keturah
JR
Montverde Academy
25.22
Royal Open 2020
Feb 22, 2020
1.4
3
Godbolt, Reva
JR
Interlachen
25.29
Mandarin Mini Meet 1
Feb 18, 2020
NWI
4
Reed, Zuriel
FR
P. K. Yonge
25.30
Oak Hall Invitational
Feb 29, 2020
3.3
5
Knowles, Domanique
SR
Cocoa
25.54
Holy Trinity Invitational powered by Track Legend Brand
Mar 7, 2020
NWI
6
Joseph, Shakeria
SO
Atlantic (PO)
26.02
Flagler Volusia Freshman Sophomore Meet
Mar 11, 2020
-1.0
7
Valentines, Cartashous
JR
Palatka
26.51
Bolles Bulldog Classic
Mar 6, 2020
2.8
8
Tyson, Liana
FR
Cocoa
26.61
Satellite High Reggie Johnson Memorial Classic 2020
Feb 28, 2020
-0.1
9
Presley, Nymera
FR
P. K. Yonge
26.64
Oak Hall Invitational
Feb 29, 2020
3.3
10
Thomas, Shunteria
FR
Cocoa
26.80
Holy Trinity Invitational powered by Track Legend Brand
Mar 7, 2020
NWI
11
Sutton, Kaylee
SR
Menendez
26.98
Pedro Menendez Falcon Friday
Mar 6, 2020
NWI
11
McGruder, Ellah
SR
Interlachen
26.98
Pedro Menendez Falcon Friday
Mar 6, 2020
NWI
13
Harper, Hailey
SR
Trinity Catholic
27.02
Santa Fe Raider Ford Invite
Mar 7, 2020
-1.0
14
Rainey, Kalea
SO
Eustis
27.05
Villages Home Meet #2
Mar 12, 2020
NWI
15
Strappier, Ahleeyah
SR
Newberry
27.17
Alachua County Championships
Mar 11, 2020
0.7
16
Rushing, Malaysia
SO
Eastside
27.18
Alachua County Championships
Mar 11, 2020
0.9
17
Sakuma, Lilly
FR
Astronaut
27.27
Astronaut Developmental Meet #1
Feb 21, 2020
NWI
18
Valdez, Kijionea
Eastside
27.34
Oak Hall Invitational
Feb 29, 2020
0.4
19
Harp, Maggie
SO
Cocoa
27.39
Holy Trinity Invitational powered by Track Legend Brand
Mar 7, 2020
NWI
20
Richmond, Sarah
SR
Trinity Catholic
27.56
Oak Hall Invitational
Feb 29, 2020
1.3
21
Ford, Re'niya
FR
Villages
27.62
Brian Jaeger Elite Classic 2020
Mar 7, 2020
1.5
22
Marshall, Kaleo
JR
Newberry
27.70
Alachua County Championships
Mar 11, 2020
0.7
23
Shelton, Laura
SO
West Shore
27.72
Eau Gallie 3/12
Mar 12, 2020
NWI
24
McGuire, Madison
SR
Trinity Prep
27.81
Lake Howell QUAD 2020
Feb 19, 2020
1.0
25
Washington, Shyanna
SO
Astronaut
27.84
Astronaut Developmental Meet #1
Feb 21, 2020
NWI
26
Esparza, Stephani
SR
Titusville
27.90
Astronaut Developmental Meet #2
Mar 6, 2020
NWI
27
Gainey, Destiny
SR
Santa Fe
27.93
Alachua County Championships
Mar 11, 2020
0.9
28
Brown, Paris
Eastside
27.98
Oak Hall Invitational
Feb 29, 2020
1.5
29
Clark, Amber
SO
Lincoln Park
28.15
Martin County Freshman / Sophomore
Feb 18, 2020
0.6
30
Howard, Amari
FR
Palatka
28.17
Villages Home Meet #2
Mar 12, 2020
NWI
31
Moore, Skylar
SO
Trinity Catholic
28.26
Oak Hall Invitational
Feb 29, 2020
1.3
32
McMullen, Madison
JR
Montverde Academy
28.27
45 Annual Montverde Eagle Invitational 2020
Feb 28, 2020
0.9
33
Newsome, Grace
JR
Bishop Moore
28.28
Larry Kelly Invitational
Feb 28, 2020
-0.4
34
Watkins, Olivia
SO
Santa Fe
28.40
Santa Fe Raiders Fresh/Soph
Mar 2, 2020
1.7
35
Bain, Jessica
7
P. K. Yonge
28.46
Alachua County Championships
Mar 11, 2020
1.2
36
Aybar, Yolanda
JR
Melbourne Central Catholic
28.49
Heritage 2/20
Feb 20, 2020
NWI
37
Stewart, Robin
FR
Menendez
28.52
Creekside High School Friday Knight Invite
Mar 13, 2020
-0.1
38
Matson, Raliyah
FR
Palatka
28.58
Seminole Invitational at the NTC 2020
Feb 15, 2020
-3.6
39
Sinkler, Emma
SO
North Marion
28.61
Santa Fe Raider Ford Invite
Mar 7, 2020
-1.6
40
Edwards, Samiya
FR
Palatka
28.64
Santa Fe Raiders Fresh/Soph
Mar 2, 2020
1.5
41
Jackson, Kennedy
JR
Bishop Moore
28.69
Bolles Bulldog Classic
Mar 6, 2020
-0.7
42
Uzoma , Princess
SR
Montverde Academy
28.74
45 Annual Montverde Eagle Invitational 2020
Feb 28, 2020
1.2
42
Bryant, Ja'Aliyah
FR
Eastside
28.74
Santa Fe Raiders Fresh/Soph
Mar 2, 2020
1.7
44
Ricketson, Payton
JR
Villages
28.77
Villages Home Meet #2
Mar 12, 2020
NWI
45
Hartman, Sofia
SR
Satellite
28.80
Astronaut Developmental Meet #1
Feb 21, 2020
NWI
46
Sorensen, Payton
JR
Lake Highland Prep
28.83
Lake Mary Invite 2020
Mar 7, 2020
2.0
47
Tompkins, Grace
SO
Menendez
28.85
Pedro Menendez Falcon Friday
Mar 6, 2020
NWI
48
Pierre, Jackie
JR
Mount Dora
28.88
Villages Home Meet #2
Mar 12, 2020
NWI
49
Webster , Madison
JR
Space Coast
28.90
Holy Trinity Invitational powered by Track Legend Brand
Mar 7, 2020
NWI
50
Padgett, Yanari
FR
Atlantic (PO)
28.93
Flagler Volusia Freshman Sophomore Meet
Mar 11, 2020
+0.0
400 Meters (Men)
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
1
Baptiste, Weston
JR
Montverde Academy
48.57
Bolles Bulldog Classic
Mar 6, 2020
2
Campbell, Maximus
SR
Atlantic (PO)
49.09
Royal Open 2020
Feb 22, 2020
3
Hamilton, Jaren
FR
P. K. Yonge
49.50
Bolles Bulldog Classic
Mar 6, 2020
4
Miller, Samuel
JR
Lake Highland Prep
51.14
Bob Mosher Wildcat Open 2020
Feb 17, 2020
5
Spires, Trace
SO
Santa Fe
51.31
Alachua County Championships
Mar 11, 2020
6
Prude, Rios
FR
Astronaut
51.38
Satellite High Reggie Johnson Memorial Classic 2020
Feb 28, 2020
7
Fetters, Christopher
SR
Windermere Prep
52.05
Royal Open 2020
Feb 22, 2020
8
Sall, Colton
SR
Cocoa Beach
52.23
St. Cloud Invitational 2020
Feb 22, 2020
9
Robinson, Jeffrey
SR
Atlantic (PO)
52.30
Royal Open 2020
Feb 22, 2020
10
Ingram, Cornelius
7
P. K. Yonge
52.50
Bolles Bulldog Classic
Mar 6, 2020
11
Wilson, Warren
SO
Newberry
52.56
Santa Fe Raiders Fresh/Soph
Mar 2, 2020
12
Smith, Davion
JR
South Sumter
52.72
River Ridge Meet #1
Mar 4, 2020
13
Giles, Devin
SO
Cocoa
52.87
Holy Trinity Invitational powered by Track Legend Brand
Mar 7, 2020
14
Newman, Hayden
SO
Palatka
52.97
Seminole Invitational at the NTC 2020
Feb 15, 2020
15
Grimes, Jaylen
SO
Satellite
53.04
Bolles Bulldog Classic
Mar 6, 2020
16
Watkins, Leon
SR
Fort White
53.22
Santa Fe Raider Ford Invite
Mar 7, 2020
16
Passmore, Roderris
SO
Palatka
53.22
Villages Home Meet #2
Mar 12, 2020
18
Skaggs, Alex
SO
West Shore
53.62
Eau Gallie 3/12
Mar 12, 2020
18
Perkins, Shawn
SR
Williston
53.62
Chiefland Home Meet 1
Feb 24, 2020
20
Porter, Jordan
SO
Atlantic (PO)
53.71
Flagler Volusia Freshman Sophomore Meet
Mar 11, 2020
21
Solby, Reece
JR
Bishop Moore
53.78
Carl Friedland Memorial
Feb 14, 2020
21
Reed, Samuel
JR
South Sumter
53.78
Villages Home Meet #1
Feb 18, 2020
23
Myers, Noah
SR
Tavares
53.93
Carl Friedland Memorial
Feb 14, 2020
24
Lay , William
SR
Lake Highland Prep
54.09
Royal Open 2020
Feb 22, 2020
25
White lll, Billy
SO
Santa Fe
54.11
Santa Fe Raiders Fresh/Soph
Mar 2, 2020
26
Engel, Bryce
FR
Eustis
54.12
Villages Home Meet #2
Mar 12, 2020
27
Fournet, Ross
SR
Windermere Prep
54.18
Mount Dora Christian Track and Field Meet
Feb 15, 2020
28
Johnson, Dylan
SR
Edgewood
54.19
Satellite High Reggie Johnson Memorial Classic 2020
Feb 28, 2020
29
McNair, Jamel
JR
North Marion
54.22
Santa Fe Raider Ford Invite
Mar 7, 2020
30
Young, Trevor
SR
Atlantic (PO)
54.33
Royal Open 2020
Feb 22, 2020
31
Richardson, Josh
JR
Montverde Academy
54.50
45 Annual Montverde Eagle Invitational 2020
Feb 28, 2020
32
Spafford, Jacob
JR
Lake Highland Prep
54.52
Lake Mary Invite 2020
Mar 7, 2020
33
Drennan, Miles
SO
Tavares
54.79
Larry Kelly Invitational
Feb 28, 2020
34
Wise, Matthew
SO
P. K. Yonge
54.95
Alachua County Championships
Mar 11, 2020
35
Feggins, Lamaris
SO
Eastside
55.05
Alachua County Championships
Mar 11, 2020
36
Nelson, Q'juan
SO
Palatka
55.14
Bolles Bulldog Classic
Mar 6, 2020
37
Aguiler, Vidal
SO
Villages
55.22
Villages Home Meet #2
Mar 12, 2020
38
Raucci, Matthew
FR
Tavares
55.29
Wildwood Early Bird Time Trials
Feb 10, 2020
39
Jones, Owen
SO
West Shore
55.35
Eau Gallie 3/12
Mar 12, 2020
40
Edgecombe, Jaden
SO
Cocoa
55.39
Satellite High Reggie Johnson Memorial Classic 2020
Feb 28, 2020
41
Wilson, Trevor
SR
South Sumter
55.40
Larry Kelly Invitational
Feb 28, 2020
42
Moran, Ryan
Cocoa Beach
55.41
Satellite High Reggie Johnson Memorial Classic 2020
Feb 28, 2020
43
Payne, Jerry
SR
Keystone Heights
55.47
Bradford High School Invitational
Mar 13, 2020
44
Caldwell, Joshua
JR
Lincoln Park
55.58
Walter Jshombach Memorial Track Meet
Mar 6, 2020
45
Quiroz, Emilio
SR
Melbourne Central Catholic
55.70
Astronaut Developmental Meet #2
Mar 6, 2020
46
Thomas, Treyvon
JR
Satellite
55.75
Satellite High Reggie Johnson Memorial Classic 2020
Feb 28, 2020
47
Adams, Seth
JR
Villages
55.77
Villages Home Meet #1
Feb 18, 2020
48
Wyatt, Austin
SR
Villages
55.78
Toho Invitational 2020
Feb 29, 2020
49
Babington, Jackson
JR
Tavares
55.80
Larry Kelly Invitational
Feb 28, 2020
50
Fronk , Andrew
FR
Melbourne Central Catholic
55.86
Astronaut Developmental Meet #2
Mar 6, 2020
400 Meters (Women)
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
1
Reed, Zuriel
FR
P. K. Yonge
56.64
Alachua County Championships
Mar 11, 2020
2
Godbolt, Reva
JR
Interlachen
57.86
Villages Home Meet #2
Mar 12, 2020
3
Richmond, Sarah
SR
Trinity Catholic
1:00.22
Santa Fe Raider Ford Invite
Mar 7, 2020
4
Joseph, Shakeria
SO
Atlantic (PO)
1:00.77
16th Annual - East Coast Classic
Feb 28, 2020
5
Jones, Kahdia
JR
Atlantic (PO)
1:01.71
Royal Open 2020
Feb 22, 2020
6
Brown, Paris
Eastside
1:02.83
Santa Fe Raider Ford Invite
Mar 7, 2020
7
Tomlinson, Taylor
JR
Bishop Moore
1:03.41
Bolles Bulldog Classic
Mar 6, 2020
8
Ogedengbe, Peace
SR
Eastside
1:03.45
Santa Fe Raider Ford Invite
Mar 7, 2020
9
Jackson, Kennedy
JR
Bishop Moore
1:03.61
Bolles Bulldog Classic
Mar 6, 2020
10
Gilbert, Lee-Ann
JR
Eustis
1:04.06
Villages Home Meet #2
Mar 12, 2020
11
Warren, Michaela
Williston
1:04.15
Chiefland Home Meet 1
Feb 24, 2020
12
Weathers, Anna Grace
SR
North Marion
1:04.59
Santa Fe Raider Ford Invite
Mar 7, 2020
13
Williams, Kiyana
JR
Santa Fe
1:04.96
Alachua County Championships
Mar 11, 2020
14
Woods, Iyanna
JR
Palatka
1:05.03
Seminole Invitational at the NTC 2020
Feb 15, 2020
15
Wright, Chloe
FR
Lincoln Park
1:05.06
Martin County Freshman / Sophomore
Feb 18, 2020
16
Aybar, Yolanda
JR
Melbourne Central Catholic
1:05.10
Astronaut Developmental Meet #2
Mar 6, 2020
17
Malabuyo, Ella
FR
Trinity Prep
1:05.73
Trinity Prep Invitational 2020
Feb 10, 2020
18
Kruel, Peyton
FR
Bishop Moore
1:05.96
Bolles Bulldog Classic
Mar 6, 2020
19
Rolle, Cerina
SO
Eustis
1:05.97
Villages Home Meet #2
Mar 12, 2020
20
Bain, Jessica
7
P. K. Yonge
1:05.99
Alachua County Championships
Mar 11, 2020
21
Esparza, Stephani
SR
Titusville
1:06.01
Merritt Island Track and Field Invitational
Feb 14, 2020
22
Hunsaker, Brooke
JR
Satellite
1:06.06
Merritt Island Track and Field Invitational
Feb 14, 2020
23
Bryant, Ja'Aliyah
FR
Eastside
1:06.21
Santa Fe Raiders Fresh/Soph
Mar 2, 2020
24
Sorensen, Payton
JR
Lake Highland Prep
1:06.26
Royal Open 2020
Feb 22, 2020
25
Brasko, Alyssa
FR
Bishop Moore
1:06.41
Larry Kelly Invitational
Feb 28, 2020
26
Tyson, Liana
FR
Cocoa
1:06.45
Merritt Island Track and Field Invitational
Feb 14, 2020
27
Foster, Ava
FR
Tavares
1:06.47
Villages Home Meet #1
Feb 18, 2020
28
Henry , Reagan
SO
Melbourne Central Catholic
1:06.48
Astronaut Developmental Meet #2
Mar 6, 2020
29
Jaimes, Elizabeth
SO
South Sumter
1:06.49
Villages Home Meet #1
Feb 18, 2020
30
Coyle, Shaye
8
West Shore
1:06.57
Eau Gallie 3/12
Mar 12, 2020
31
Gale, Melissa
8
Lincoln Park
1:07.16
Walter Jshombach Memorial Track Meet
Mar 6, 2020
32
Ebaugh-Santos, Isabella
JR
Titusville
1:07.18
Satellite High Reggie Johnson Memorial Classic 2020
Feb 28, 2020
33
Harp, Maggie
SO
Cocoa
1:07.45
Satellite High Reggie Johnson Memorial Classic 2020
Feb 28, 2020
34
Harp, Shovonne
7
Cocoa
1:07.60
Satellite High Reggie Johnson Memorial Classic 2020
Feb 28, 2020
35
Andal, Abigail
FR
Villages
1:07.73
Villages Home Meet #2
Mar 12, 2020
36
Trejo, Briana
JR
Tavares
1:07.74
Mount Dora Christian Track and Field Meet #2
Feb 22, 2020
37
Dessauer, Ava
SO
Edgewood
1:07.78
Satellite High Reggie Johnson Memorial Classic 2020
Feb 28, 2020
38
Cornell , Anna Grace
SO
Melbourne Central Catholic
1:07.95
Heritage Home Meet 2/11/20
Feb 11, 2020
39
Madris, Olivianne
SR
Eustis
1:08.24
Lake Brantley Developmental Meet #1 2020
Feb 13, 2020
40
Williams , Sapphire
SO
Cocoa
1:08.28
Satellite High Reggie Johnson Memorial Classic 2020
Feb 28, 2020
41
Foley, Caitlin
SO
Mount Dora
1:08.50
Seminole Invitational at the NTC 2020
Feb 15, 2020
42
Garvey, Danielle
SR
Keystone Heights
1:08.57
Ridgeview Panther Invitational
Feb 14, 2020
43
Fortmayer, Aubrey
SO
Satellite
1:08.66
Satellite High Reggie Johnson Memorial Classic 2020
Feb 28, 2020
44
Casey, Ann
SO
Windermere Prep
1:08.68
Brian Jaeger Elite Classic 2020
Mar 7, 2020
45
Ritsema, Madison
FR
P. K. Yonge
1:08.88
Bolles Bulldog Classic
Mar 6, 2020
46
Newman, Yasmin
SO
P. K. Yonge
1:09.03
Seminole Invitational at the NTC 2020
Feb 15, 2020
47
Mulligan, Mackenzie
SO
Tavares
1:09.06
Mount Dora Christian Track and Field Meet #2
Feb 22, 2020
48
Blackwelder, Riley
SO
P. K. Yonge
1:09.17
Alachua County Championships
Mar 11, 2020
49
Neal, Tamalisha
SO
South Sumter
1:09.22
River Ridge Meet #1
Mar 4, 2020
50
Clary, Emma
FR
Fort White
1:09.45
Oak Hall Mini-Meet 1A-2A Schools
Feb 19, 2020
800 Meters (Men)
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
1
Montague, Gabriel
JR
Satellite
1:58.66
Merritt Island Track and Field Invitational
Feb 14, 2020
2
Burns, Graeme
JR
Satellite
1:59.29
Satellite High Reggie Johnson Memorial Classic 2020
Feb 28, 2020
3
Devoss, Simon
JR
Astronaut
2:00.01
Carl Friedland Memorial
Feb 14, 2020
4
Fetters, Christopher
SR
Windermere Prep
2:00.62
Brian Jaeger Elite Classic 2020
Mar 7, 2020
5
Kraver, Josh
SR
Satellite
2:00.73
Merritt Island Track and Field Invitational
Feb 14, 2020
6
Stern, Josh
JR
Satellite
2:00.85
Merritt Island Track and Field Invitational
Feb 14, 2020
7
Lestrange, Brendan
SR
Melbourne Central Catholic
2:01.43
Astronaut Developmental Meet #2
Mar 6, 2020
8
Sall, Colton
SR
Cocoa Beach
2:01.78
Satellite High Reggie Johnson Memorial Classic 2020
Feb 28, 2020
9
Lucarelli-van buskir, Dakotah
SO
Bishop Moore
2:02.15
Bolles Bulldog Classic
Mar 6, 2020
10
Phillips, Jai
SR
Lake Highland Prep
2:02.74
Bob Mosher Wildcat Open 2020
Feb 17, 2020
11
Manning, David
SR
Trinity Prep
2:03.12
Astronaut Developmental Meet #2
Mar 6, 2020
12
Grimaud , Armani
SR
Montverde Academy
2:03.91
Bolles Bulldog Classic
Mar 6, 2020
13
Skaggs, Alex
SO
West Shore
2:05.14
Satellite High Reggie Johnson Memorial Classic 2020
Feb 28, 2020
14
Grosz, Aiden
SO
Eastside
2:05.42
Oak Hall Invitational
Feb 29, 2020
15
Sow, Emile
SR
Eastside
2:05.55
Oak Hall Invitational
Feb 29, 2020
16
Wilson, Justin
SO
Satellite
2:05.99
Astronaut Developmental Meet #1
Feb 21, 2020
17
Valverde, Bryce
SR
West Shore
2:06.20
Satellite High Reggie Johnson Memorial Classic 2020
Feb 28, 2020
18
Myers, Noah
SR
Tavares
2:06.50
Brian Jaeger Elite Classic 2020
Mar 7, 2020
19
Kenoyer, Ty
SR
Lake Highland Prep
2:06.92
Lake Mary Invite 2020
Mar 7, 2020
20
Steger, Colby
SR
Satellite
2:07.36
Astronaut Developmental Meet #1
Feb 21, 2020
21
Obrien, Torin
SR
Satellite
2:07.38
Satellite High Reggie Johnson Memorial Classic 2020
Feb 28, 2020
22
Wilson, Warren
SO
Newberry
2:07.51
Oak Hall Mini-Meet 1A-2A Schools
Feb 19, 2020
23
Giles, Devin
SO
Cocoa
2:07.87
Satellite High Reggie Johnson Memorial Classic 2020
Feb 28, 2020
24
Caldwell, Kevante
SR
Atlantic (PO)
2:08.02
16th Annual - East Coast Classic
Feb 28, 2020
25
Wyatt, Austin
SR
Villages
2:08.07
Toho Invitational 2020
Feb 29, 2020
26
Raucci, Matthew
FR
Tavares
2:08.45
Mount Dora Christian Track and Field Meet #2
Feb 22, 2020
27
Babington, Jackson
JR
Tavares
2:08.52
Carl Friedland Memorial
Feb 14, 2020
28
Basford, Nathaniel
SR
Satellite
2:08.54
Satellite High Reggie Johnson Memorial Classic 2020
Feb 28, 2020
29
Foltyn, Kaesen
SR
Titusville
2:08.63
Satellite High Reggie Johnson Memorial Classic 2020
Feb 28, 2020
30
Adams, Seth
JR
Villages
2:08.64
Villages Home Meet #2
Mar 12, 2020
31
Moran, Ryan
Cocoa Beach
2:08.97
Satellite High Reggie Johnson Memorial Classic 2020
Feb 28, 2020
32
Cheatham, Kai
SR
Cocoa Beach
2:09.15
Satellite High Reggie Johnson Memorial Classic 2020
Feb 28, 2020
33
Walton, Joshua
SR
Lake Highland Prep
2:09.54
Larry Kelly Invitational
Feb 28, 2020
34
Harvey, Austin
JR
Cocoa
2:09.92
Satellite High Reggie Johnson Memorial Classic 2020
Feb 28, 2020
35
Kryc, Daniel
SO
Astronaut
2:10.21
Carl Friedland Memorial
Feb 14, 2020
36
Lofing, Blake
SR
Santa Fe
2:10.29
Alachua County Championships
Mar 11, 2020
37
Rivera, Dylan
JR
Mount Dora
2:10.63
Villages Home Meet #2
Mar 12, 2020
38
Williams, Jack
Lake Highland Prep
2:10.75
Bob Mosher Wildcat Open 2020
Feb 17, 2020
39
Mason, Aidan
SO
Satellite
2:10.96
Astronaut Developmental Meet #1
Feb 21, 2020
40
Rathbun, Matthew
JR
Lake Highland Prep
2:11.03
Lake Mary Invite 2020
Mar 7, 2020
41
Machinski, Tate
SR
Montverde Academy
2:11.11
Bolles Bulldog Classic
Mar 6, 2020
42
Torres, Anecio
Newberry
2:11.77
Oak Hall Mini-Meet 1A-2A Schools
Feb 19, 2020
43
Nailos, Heath
SR
Montverde Academy
2:11.80
Seminole Invitational at the NTC 2020
Feb 15, 2020
44
Spires, Trace
SO
Santa Fe
2:11.84
Santa Fe Raiders Fresh/Soph
Mar 2, 2020
45
Mahorner, Andrew
FR
Satellite
2:11.93
Bolles Bulldog Classic
Mar 6, 2020
46
Gomez, Aaron
SR
North Marion
2:12.63
Oak Hall Invitational
Feb 29, 2020
47
Carpenter, Nick
SO
Trinity Prep
2:12.64
Astronaut Developmental Meet #2
Mar 6, 2020
48
Bellamy, James
JR
Palatka
2:12.70
Villages Home Meet #2
Mar 12, 2020
49
Passmore, Roderris
SO
Palatka
2:13.20
Santa Fe Raiders Fresh/Soph
Mar 2, 2020
50
Lisman, Marcus
JR
Bishop Moore
2:13.23
Bolles Bulldog Classic
Mar 6, 2020
800 Meters (Women)
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
1
Hiers, Brianna
JR
Montverde Academy
2:26.32
Bolles Bulldog Classic
Mar 6, 2020
2
Lavrador, Julia
JR
Satellite
2:26.68
Merritt Island Track and Field Invitational
Feb 14, 2020
3
Williams, Camryn
JR
Keystone Heights
2:27.80
Clay HS 4 Way Track Meet
Feb 28, 2020
4
White, Karah
FR
Montverde Academy
2:28.97
Bolles Bulldog Classic
Mar 6, 2020
5
Phillips, Kheli
JR
Lake Highland Prep
2:29.69
Bob Mosher Wildcat Open 2020
Feb 17, 2020
6
Hibbard, Katie
JR
Satellite
2:30.05
Satellite High Reggie Johnson Memorial Classic 2020
Feb 28, 2020
7
Cardwell, Kendyl
JR
Montverde Academy
2:30.36
45 Annual Montverde Eagle Invitational 2020
Feb 28, 2020
8
Driscoll, Elizabeth
SO
Trinity Prep
2:32.54
Trinity Prep Invitational 2020
Feb 10, 2020
9
Foley, Caitlin
SO
Mount Dora
2:33.60
Villages Home Meet #2
Mar 12, 2020
10
Byron, Llia
FR
Villages
2:34.63
Villages Home Meet #2
Mar 12, 2020
11
Jaszczak, Paige
SO
Titusville
2:34.65
Satellite High Reggie Johnson Memorial Classic 2020
Feb 28, 2020
12
Denson, Khianni
FR
Atlantic (PO)
2:35.43
Flagler Volusia Freshman Sophomore Meet
Mar 11, 2020
13
Kraver, Kaylee
SO
Satellite
2:36.60
Merritt Island Track and Field Invitational
Feb 14, 2020
14
Albright, Lucy
SR
Trinity Prep
2:36.68
45 Annual Montverde Eagle Invitational 2020
Feb 28, 2020
15
Gilmore, Breann
SO
Santa Fe
2:36.94
Santa Fe Raider Ford Invite
Mar 7, 2020
16
Montalvo, Adriana
SR
Tavares
2:37.90
Brian Jaeger Elite Classic 2020
Mar 7, 2020
17
Weathers, Anna Grace
SR
North Marion
2:38.75
Santa Fe Raider Ford Invite
Mar 7, 2020
18
Blackwelder, Riley
P. K. Yonge
2:39.21
Danny Brown Track & Field Invitational
Feb 22, 2020
19
Craig, Anna
SO
Satellite
2:39.40
Merritt Island Track and Field Invitational
Feb 14, 2020
20
Maddox, Taylor
JR
Bishop Moore
2:39.54
Bolles Bulldog Classic
Mar 6, 2020
21
Mulligan, Mackenzie
SO
Tavares
2:40.58
Larry Kelly Invitational
Feb 28, 2020
22
Moler, Taylor
SO
Bishop Moore
2:40.61
Bolles Bulldog Classic
Mar 6, 2020
23
Youmas, Jailynn
SR
Menendez
2:40.70
Creekside High School Friday Knight Invite
Mar 13, 2020
24
Turbyfill, Taitem
JR
Trinity Prep
2:41.10
45 Annual Montverde Eagle Invitational 2020
Feb 28, 2020
25
Barbaza , Zarrah
SO
Montverde Academy
2:41.60
Bolles Bulldog Classic
Mar 6, 2020
25
Bennett, Grace
Cocoa Beach
2:41.60
St. Cloud Invitational 2020
Feb 22, 2020
27
Nesmith, Natalie
FR
Montverde Academy
2:41.72
45 Annual Montverde Eagle Invitational 2020
Feb 28, 2020
28
Fronk , Abigail
JR
Melbourne Central Catholic
2:42.14
Astronaut Developmental Meet #2
Mar 6, 2020
29
Godbolt, Reva
JR
Interlachen
2:42.15
Chiefland Home Meet 1
Feb 24, 2020
30
Chauncey, Kierra
SR
Interlachen
2:42.52
Mandarin Mini Meet 1
Feb 18, 2020
31
Coyle, Shaye
8
West Shore
2:44.48
Holy Trinity Invitational powered by Track Legend Brand
Mar 7, 2020
32
Kirchner, Jessica
JR
Bishop Moore
2:44.56
Carl Friedland Memorial
Feb 14, 2020
33
McKenzie, Maya
SO
Satellite
2:45.01
Bolles Bulldog Classic
Mar 6, 2020
34
Newman, Natalie
7
Lake Highland Prep
2:46.04
Larry Kelly Invitational
Feb 28, 2020
35
Orbell, Kelly
SR
Satellite
2:46.16
Bolles Bulldog Classic
Mar 6, 2020
36
Joseph, Shakeria
SO
Atlantic (PO)
2:46.18
Brian Jaeger Elite Classic 2020
Mar 7, 2020
37
Switzer, Alexa
SO
North Marion
2:46.34
Oak Hall Invitational
Feb 29, 2020
38
Phillips, Shelby
JR
Keystone Heights
2:46.70
Bradford High School Invitational
Mar 13, 2020
39
Sands, Kalyn
JR
Edgewood
2:46.93
Satellite High Reggie Johnson Memorial Classic 2020
Feb 28, 2020
40
Baumhover, Kari
JR
Edgewood
2:46.96
Satellite High Reggie Johnson Memorial Classic 2020
Feb 28, 2020
41
Casey, Ann
SO
Windermere Prep
2:47.27
45 Annual Montverde Eagle Invitational 2020
Feb 28, 2020
42
Meyers, Caroline
SO
Satellite
2:47.42
Bolles Bulldog Classic
Mar 6, 2020
43
Hyland, Peyton
FR
Mount Dora
2:47.78
Villages Home Meet #2
Mar 12, 2020
44
Henry, Madison
JR
Melbourne Central Catholic
2:48.53
Astronaut Developmental Meet #2
Mar 6, 2020
45
Miller, Salah
FR
Menendez
2:48.96
Pedro Menendez Falcon Friday
Mar 6, 2020
46
Wolpert, Natalie
JR
Eastside
2:49.38
Oak Hall Mini-Meet 1A-2A Schools
Feb 19, 2020
47
Davis, Hannah
FR
Mount Dora
2:49.82
Villages Home Meet #2
Mar 12, 2020
48
Williams, Reese
8
Lincoln Park
2:50.95
Walter Jshombach Memorial Track Meet
Mar 6, 2020
49
Lopez, Keryelit
FR
Titusville
2:51.04
Astronaut Developmental Meet #2
Mar 6, 2020
50
Tunkas, Abigail
SO
Menendez
2:51.13
Pedro Menendez Falcon Friday
Mar 6, 2020
1600 Meters (Men)
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
1
Montague, Gabriel
JR
Satellite
4:16.20
Satellite High Reggie Johnson Memorial Classic 2020
Feb 28, 2020
2
OBrien, Gavin
SR
Astronaut
4:19.04
Satellite High 1600
Mar 13, 2020
3
Devoss, Simon
JR
Astronaut
4:19.14
Satellite High 1600
Mar 13, 2020
4
Kraver, Josh
SR
Satellite
4:19.31
Satellite High Reggie Johnson Memorial Classic 2020
Feb 28, 2020
5
Wilson, Justin
SO
Satellite
4:19.56
Satellite High Reggie Johnson Memorial Classic 2020
Feb 28, 2020
6
Stern, Josh
JR
Satellite
4:24.71
Satellite High 1600
Mar 13, 2020
7
Cheek, Brayden
JR
West Shore
4:27.01
Satellite High 1600
Mar 13, 2020
8
Lestrange, Brendan
SR
Melbourne Central Catholic
4:28.16
Satellite High Reggie Johnson Memorial Classic 2020
Feb 28, 2020
9
Steger, Colby
SR
Satellite
4:31.99
Bolles Bulldog Classic
Mar 6, 2020
10
Cheatham, Kai
SR
Cocoa Beach
4:33.98
Satellite High 1600
Mar 13, 2020
11
Kryc, Daniel
SO
Astronaut
4:34.70
Satellite High 1600
Mar 13, 2020
12
Carpenter, Nick
SO
Trinity Prep
4:34.76
Trinity Prep Invitational 2020
Feb 10, 2020
13
Manning, David
SR
Trinity Prep
4:35.16
Trinity Prep Invitational 2020
Feb 10, 2020
14
Sow, Emile
SR
Eastside
4:35.96
Oak Hall Mini-Meet 1A-2A Schools
Feb 19, 2020
15
Phillips, Jai
SR
Lake Highland Prep
4:36.33
Carl Friedland Memorial
Feb 14, 2020
16
Dickinson, Luke
SR
Satellite
4:37.33
Bolles Bulldog Classic
Mar 6, 2020
17
Mason, Aidan
SO
Satellite
4:37.39
Satellite High 1600
Mar 13, 2020
18
Law, Dayton
SO
Satellite
4:37.47
Satellite High 1600
Mar 13, 2020
19
Lightman, Isaac
JR
Lake Highland Prep
4:37.61
Lake Mary Invite 2020
Mar 7, 2020
20
Rooplal, Darnell
JR
Atlantic (PO)
4:38.16
16th Annual - East Coast Classic
Feb 28, 2020
21
Wyatt, Austin
SR
Villages
4:39.49
Villages Home Meet #1
Feb 18, 2020
22
Oliver, Samuel
JR
West Shore
4:40.12
Satellite High 1600
Mar 13, 2020
23
Rivera, Nicholas
SR
Villages
4:43.72
Villages Home Meet #2
Mar 12, 2020
24
Sall, Colton
SR
Cocoa Beach
4:43.84
MIHS Developmental Meet
Feb 18, 2020
25
Mahorner, Andrew
FR
Satellite
4:44.59
Satellite High Reggie Johnson Memorial Classic 2020
Feb 28, 2020
26
Lucarelli-van buskir, Dakotah
SO
Bishop Moore
4:45.64
Larry Kelly Invitational
Feb 28, 2020
27
Miller, Jack
JR
Trinity Prep
4:47.72
Astronaut Developmental Meet #2
Mar 6, 2020
28
Harvey, Austin
JR
Cocoa
4:48.04
Satellite High Reggie Johnson Memorial Classic 2020
Feb 28, 2020
29
Cardwell, Colton
FR
Montverde Academy
4:48.31
Bolles Bulldog Classic
Mar 6, 2020
30
Lisman, Marcus
JR
Bishop Moore
4:49.02
Carl Friedland Memorial
Feb 14, 2020
31
Basford, Nathaniel
SR
Satellite
4:49.35
Merritt Island Track and Field Invitational
Feb 14, 2020
32
Foltyn, Kaesen
SR
Titusville
4:50.11
Satellite High Reggie Johnson Memorial Classic 2020
Feb 28, 2020
33
Rassler, Jeffrey
FR
Satellite
4:51.10
Satellite High Reggie Johnson Memorial Classic 2020
Feb 28, 2020
34
Cummins, Walker
SR
Satellite
4:51.34
Astronaut Developmental Meet #1
Feb 21, 2020
35
Makkena, Taneesh
JR
Lake Highland Prep
4:52.05
Larry Kelly Invitational
Feb 28, 2020
36
Kenoyer, Ty
SR
Lake Highland Prep
4:52.10
Royal Open 2020
Feb 22, 2020
37
Chapman, Logan
FR
Space Coast
4:52.28
MIHS Developmental Meet 2/26/20
Mar 10, 2020
38
Matthias, Greer
JR
Eastside
4:53.22
Alachua County Championships
Mar 11, 2020
39
Williams, Jack
Lake Highland Prep
4:53.79
Carl Friedland Memorial
Feb 14, 2020
40
Delia, Adrian
FR
West Shore
4:54.37
Satellite High Reggie Johnson Memorial Classic 2020
Feb 28, 2020
41
Adams, Seth
JR
Villages
4:55.87
Toho Invitational 2020
Feb 29, 2020
42
Josephs, Brant
FR
Windermere Prep
4:55.95
Brian Jaeger Elite Classic 2020
Mar 7, 2020
43
Parks, Noah
FR
Bishop Moore
4:56.32
Bolles Bulldog Classic
Mar 6, 2020
44
Coyle, Cody
JR
Trinity Prep
4:57.15
Satellite High 1600
Mar 13, 2020
45
Kelbert, Ian
JR
Menendez
4:57.25
Creekside High School Friday Knight Invite
Mar 13, 2020
46
Butler , Lucas
FR
Melbourne Central Catholic
4:57.46
Satellite High Reggie Johnson Memorial Classic 2020
Feb 28, 2020
47
Bellamy, James
JR
Palatka
4:57.47
Villages Home Meet #2
Mar 12, 2020
48
Braun, Dain
SO
Villages
4:57.98
Villages Home Meet #2
Mar 12, 2020
49
Budoff-Corujo, Jacobo
SR
North Marion
4:58.34
Santa Fe Raider Ford Invite
Mar 7, 2020
50
Shaban , Cooper
8
Montverde Academy
4:58.38
45 Annual Montverde Eagle Invitational 2020
Feb 28, 2020
1600 Meters (Women)
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
1
Castillo, Billie
SR
Titusville
5:12.49
Satellite High 1600
Mar 13, 2020
2
Williams, Camryn
JR
Keystone Heights
5:14.54
Bolles Bulldog Classic
Mar 6, 2020
3
Cardwell, Kendyl
JR
Montverde Academy
5:15.33
Bolles Bulldog Classic
Mar 6, 2020
4
Lavrador, Julia
JR
Satellite
5:20.48
Satellite High Reggie Johnson Memorial Classic 2020
Feb 28, 2020
5
Morrison , Avery
JR
Montverde Academy
5:21.53
Seminole Invitational at the NTC 2020
Feb 15, 2020
6
Hiers, Brianna
JR
Montverde Academy
5:23.21
Bolles Bulldog Classic
Mar 6, 2020
7
Jaszczak, Riley
SO
Titusville
5:25.73
Satellite High 1600
Mar 13, 2020
8
Lorey, Emma
SR
Bishop Moore
5:26.89
Bolles Bulldog Classic
Mar 6, 2020
9
White, Karah
FR
Montverde Academy
5:30.04
Bolles Bulldog Classic
Mar 6, 2020
10
Phillips, Kheli
JR
Lake Highland Prep
5:33.86
Royal Open 2020
Feb 22, 2020
11
Coyle, Shaye
8
West Shore
5:34.73
Satellite High 1600
Mar 13, 2020
12
Hibbard, Katie
JR
Satellite
5:34.92
Satellite High 1600
Mar 13, 2020
13
Turbyfill, Taitem
JR
Trinity Prep
5:37.13
Royal Open 2020
Feb 22, 2020
14
Jaszczak, Paige
SO
Titusville
5:38.25
Satellite High Reggie Johnson Memorial Classic 2020
Feb 28, 2020
15
Montalvo, Adriana
SR
Tavares
5:42.73
Carl Friedland Memorial
Feb 14, 2020
16
Kraver, Kaylee
SO
Satellite
5:42.76
Satellite High Reggie Johnson Memorial Classic 2020
Feb 28, 2020
17
Moler, Taylor
SO
Bishop Moore
5:44.06
Bolles Bulldog Classic
Mar 6, 2020
18
Craig, Anna
SO
Satellite
5:46.17
Satellite High Reggie Johnson Memorial Classic 2020
Feb 28, 2020
19
Pisello, Alaina
JR
Trinity Prep
5:47.58
Brian Jaeger Elite Classic 2020
Mar 7, 2020
20
Blumenfeld, Sofia
SR
Trinity Prep
5:48.28
Trinity Prep Invitational 2020
Feb 10, 2020
21
Wilhelm, Emily
JR
Trinity Prep
5:48.59
Trinity Prep Invitational 2020
Feb 10, 2020
22
Brauman , Jayci
SO
Montverde Academy
5:49.61
Royal Open 2020
Feb 22, 2020
23
Kirchner, Jessica
JR
Bishop Moore
5:50.09
Larry Kelly Invitational
Feb 28, 2020
24
Anderson, Ariel
JR
Santa Fe
5:50.96
Alachua County Championships
Mar 11, 2020
25
Foley, Caitlin
SO
Mount Dora
5:52.60
Villages Home Meet #2
Mar 12, 2020
26
Driscoll, Elizabeth
SO
Trinity Prep
5:55.31
Astronaut Developmental Meet #2
Mar 6, 2020
27
Davey, Emma
JR
Trinity Prep
5:57.15
Brian Jaeger Elite Classic 2020
Mar 7, 2020
28
Todd, Vanessa
7
Fort White
6:00.33
Santa Fe Raider Ford Invite
Mar 7, 2020
29
Lorraine, Madden
FR
Satellite
6:01.53
Bolles Bulldog Classic
Mar 6, 2020
30
Meyers, Caroline
SO
Satellite
6:03.03
Satellite High 1600
Mar 13, 2020
31
McKenzie, Maya
SO
Satellite
6:03.80
Satellite High 1600
Mar 13, 2020
32
Weathers, Anna Grace
SR
North Marion
6:03.91
Oak Hall Invitational
Feb 29, 2020
33
Bennett, Grace
Cocoa Beach
6:05.27
Satellite High Reggie Johnson Memorial Classic 2020
Feb 28, 2020
34
Richards, Peyton
FR
Lake Highland Prep
6:05.83
Lake Mary Invite 2020
Mar 7, 2020
35
Dubon, Quiriat
SO
North Marion
6:06.46
Santa Fe Raider Ford Invite
Mar 7, 2020
36
Orbell, Kelly
SR
Satellite
6:07.34
Satellite High Reggie Johnson Memorial Classic 2020
Feb 28, 2020
37
Mitzlaff, Tessa
FR
Space Coast
6:07.46
MIHS Developmental Meet 2/26/20
Mar 10, 2020
38
Ward, Nicole
JR
Lake Highland Prep
6:07.94
Larry Kelly Invitational
Feb 28, 2020
39
Lane, Jacey
7
Lincoln Park
6:08.34
Walter Jshombach Memorial Track Meet
Mar 6, 2020
40
Hilmes, Ashley
SO
West Shore
6:08.62
Satellite High Reggie Johnson Memorial Classic 2020
Feb 28, 2020
41
Mulligan, Mackenzie
SO
Tavares
6:08.99
Carl Friedland Memorial
Feb 14, 2020
42
Cornett, Lahela
8
Lincoln Park
6:09.48
Martin County Freshman / Sophomore
Feb 18, 2020
43
McAnally, Lauren
FR
Trinity Prep
6:09.71
Trinity Prep Invitational 2020
Feb 10, 2020
44
Sperry, Ryleigh
SO
Montverde Academy
6:10.08
45 Annual Montverde Eagle Invitational 2020
Feb 28, 2020
45
Byron, Llia
FR
Villages
6:10.89
Villages Home Meet #1
Feb 18, 2020
46
Nesmith, Natalie
FR
Montverde Academy
6:11.35
Bolles Bulldog Classic
Mar 6, 2020
47
Davis, Hannah
FR
Mount Dora
6:11.66
Royal Open 2020
Feb 22, 2020
48
Kemp, Olivia
SO
Menendez
6:11.80
Ancient City Invitational
Feb 13, 2020
49
Zagorini, Fiona
SR
Mount Dora
6:12.99
Villages Home Meet #2
Mar 12, 2020
50
Angell, Zoe
JR
Satellite
6:13.47
Merritt Island Track and Field Invitational
Feb 14, 2020
3200 Meters (Men)
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
1
Montague, Gabriel
JR
Satellite
9:06.55
Bolles Bulldog Classic
Mar 6, 2020
2
Devoss, Simon
JR
Astronaut
9:24.78
Bolles Bulldog Classic
Mar 6, 2020
3
Wilson, Justin
SO
Satellite
9:25.49
Merritt Island Track and Field Invitational
Feb 14, 2020
4
Kraver, Josh
SR
Satellite
9:29.42
Bolles Bulldog Classic
Mar 6, 2020
5
Cheek, Brayden
JR
West Shore
9:37.68
Bolles Bulldog Classic
Mar 6, 2020
6
Stern, Josh
JR
Satellite
9:42.89
Bolles Bulldog Classic
Mar 6, 2020
7
Steger, Colby
SR
Satellite
9:43.74
Satellite High Reggie Johnson Memorial Classic 2020
Feb 28, 2020
8
Manning, David
SR
Trinity Prep
9:44.60
Brian Jaeger Elite Classic 2020
Mar 7, 2020
9
OBrien, Gavin
SR
Astronaut
9:49.43
Bolles Bulldog Classic
Mar 6, 2020
10
Carpenter, Nick
SO
Trinity Prep
9:57.70
Royal Open 2020
Feb 22, 2020
11
Sow, Emile
SR
Eastside
9:59.49
Alachua County Championships
Mar 11, 2020
12
Phillips, Jai
SR
Lake Highland Prep
10:00.50
Royal Open 2020
Feb 22, 2020
13
Mason, Aidan
SO
Satellite
10:02.07
Satellite High Reggie Johnson Memorial Classic 2020
Feb 28, 2020
14
Cheatham, Kai
SR
Cocoa Beach
10:05.94
St. Cloud Invitational 2020
Feb 22, 2020
15
Law, Dayton
SO
Satellite
10:09.65
Merritt Island Track and Field Invitational
Feb 14, 2020
16
Wyatt, Austin
SR
Villages
10:15.24
Villages Home Meet #2
Mar 12, 2020
17
Rooplal, Darnell
JR
Atlantic (PO)
10:18.00
Royal Open 2020
Feb 22, 2020
18
Miller, Jack
JR
Trinity Prep
10:18.30
Royal Open 2020
Feb 22, 2020
19
Dickinson, Luke
SR
Satellite
10:24.42
Astronaut Developmental Meet #1
Feb 21, 2020
20
Cardwell, Colton
FR
Montverde Academy
10:24.47
45 Annual Montverde Eagle Invitational 2020
Feb 28, 2020
21
Chapman, Logan
FR
Space Coast
10:25.80
St. Cloud Invitational 2020
Feb 22, 2020
22
Cummins, Walker
SR
Satellite
10:26.58
Satellite High Reggie Johnson Memorial Classic 2020
Feb 28, 2020
23
Kryc, Daniel
SO
Astronaut
10:26.93
Astronaut Developmental Meet #1
Feb 21, 2020
24
Lestrange, Brendan
SR
Melbourne Central Catholic
10:31.05
Heritage Home Meet 2/11/20
Feb 11, 2020
25
Lightman, Isaac
Lake Highland Prep
10:34.90
Royal Open 2020
Feb 22, 2020
26
Mahorner, Andrew
FR
Satellite
10:36.64
Astronaut Developmental Meet #1
Feb 21, 2020
27
Matthias, Greer
JR
Eastside
10:37.45
Alachua County Championships
Mar 11, 2020
28
Williams, Jack
Lake Highland Prep
10:37.60
Royal Open 2020
Feb 22, 2020
29
Flores-Rodriguez , Francisco Ian
SR
P. K. Yonge
10:38.04
Alachua County Championships
Mar 11, 2020
30
Lofing, Blake
SR
Santa Fe
10:44.54
Alachua County Championships
Mar 11, 2020
31
Oliver, Samuel
JR
West Shore
10:46.45
Merritt Island Track and Field Invitational
Feb 14, 2020
32
Coyle, Cody
JR
Trinity Prep
10:47.25
Trinity Prep Invitational 2020
Feb 10, 2020
33
Sall, Colton
SR
Cocoa Beach
10:50.46
Seminole Invitational at the NTC 2020
Feb 15, 2020
34
Lisman, Marcus
JR
Bishop Moore
10:50.72
Larry Kelly Invitational
Feb 28, 2020
35
Makkena, Taneesh
JR
Lake Highland Prep
10:51.59
Lake Mary Invite 2020
Mar 7, 2020
36
Braun, Dain
SO
Villages
10:51.86
Brian Jaeger Elite Classic 2020
Mar 7, 2020
37
Aziz, Andrew
SR
Montverde Academy
10:52.20
Royal Open 2020
Feb 22, 2020
38
Glynn, Dylan
FR
Satellite
10:54.02
Satellite High Reggie Johnson Memorial Classic 2020
Feb 28, 2020
39
Prakash, Aetant
FR
Trinity Prep
10:54.77
Astronaut Developmental Meet #2
Mar 6, 2020
40
Parks, Noah
FR
Bishop Moore
10:56.79
Larry Kelly Invitational
Feb 28, 2020
41
Rathbun, Matthew
JR
Lake Highland Prep
11:00.57
Larry Kelly Invitational
Feb 28, 2020
42
Lutchansky, Noah
FR
Satellite
11:04.99
Satellite High Reggie Johnson Memorial Classic 2020
Feb 28, 2020
43
Miller, Emerson
SO
Eastside
11:06.41
Santa Fe Raider Ford Invite
Mar 7, 2020
44
Tibbets, Tommy
Cocoa Beach
11:07.33
Satellite High Reggie Johnson Memorial Classic 2020
Feb 28, 2020
45
Rivera, Nicholas
SR
Villages
11:08.07
Toho Invitational 2020
Feb 29, 2020
46
Rassler, Jeffrey
FR
Satellite
11:10.30
Astronaut Developmental Meet #1
Feb 21, 2020
47
Sherman, Barry
FR
Atlantic (PO)
11:11.23
16th Annual - East Coast Classic
Feb 28, 2020
48
Hutchins, Matthew
SO
Astronaut
11:13.22
Carl Friedland Memorial
Feb 14, 2020
49
Waggoner, Carson
FR
Satellite
11:13.28
Satellite High Reggie Johnson Memorial Classic 2020
Feb 28, 2020
50
Geiger, Dylan
JR
Satellite
11:13.59
Astronaut Developmental Meet #1
Feb 21, 2020
3200 Meters (Women)
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
1
Williams, Camryn
JR
Keystone Heights
11:24.19
Ridgeview Panther Invitational
Feb 14, 2020
2
Castillo, Billie
SR
Titusville
11:29.86
Astronaut Developmental Meet #2
Mar 6, 2020
3
Morrison , Avery
JR
Montverde Academy
11:39.18
45 Annual Montverde Eagle Invitational 2020
Feb 28, 2020
4
Jaszczak, Riley
SO
Titusville
11:56.97
Astronaut Developmental Meet #2
Mar 6, 2020
5
Lavrador, Julia
JR
Satellite
12:08.50
Astronaut Developmental Meet #1
Feb 21, 2020
6
Jaszczak, Paige
SO
Titusville
12:15.67
Astronaut Developmental Meet #2
Mar 6, 2020
7
Turbyfill, Taitem
JR
Trinity Prep
12:15.98
Astronaut Developmental Meet #2
Mar 6, 2020
8
Montalvo, Adriana
SR
Tavares
12:19.87
Larry Kelly Invitational
Feb 28, 2020
9
Coyle, Shaye
8
West Shore
12:20.18
Satellite High Reggie Johnson Memorial Classic 2020
Feb 28, 2020
10
Lorey, Emma
SR
Bishop Moore
12:27.06
Larry Kelly Invitational
Feb 28, 2020
11
Kraver, Kaylee
SO
Satellite
12:36.57
Astronaut Developmental Meet #1
Feb 21, 2020
12
Craig, Anna
SO
Satellite
12:37.73
Astronaut Developmental Meet #1
Feb 21, 2020
13
Newman, Natalie
7
Lake Highland Prep
12:39.06
Lake Mary Invite 2020
Mar 7, 2020
14
Gividen, Nika
8
Edgewood
12:42.44
Satellite High Reggie Johnson Memorial Classic 2020
Feb 28, 2020
15
Brauman , Jayci
SO
Montverde Academy
12:45.69
45 Annual Montverde Eagle Invitational 2020
Feb 28, 2020
16
Lorraine, Madden
FR
Satellite
12:53.39
Satellite High Reggie Johnson Memorial Classic 2020
Feb 28, 2020
17
Angell, Zoe
JR
Satellite
12:55.26
Satellite High Reggie Johnson Memorial Classic 2020
Feb 28, 2020
18
Wilhelm, Emily
JR
Trinity Prep
12:58.45
Brian Jaeger Elite Classic 2020
Mar 7, 2020
19
McAnally, Lauren
FR
Trinity Prep
13:05.84
Brian Jaeger Elite Classic 2020
Mar 7, 2020
20
Sarah, Raucci
FR
Tavares
13:11.13
Mount Dora Christian Track and Field Meet #2
Feb 22, 2020
21
Zagorini, Fiona
SR
Mount Dora
13:26.16
Villages Home Meet #2
Mar 12, 2020
22
Ward, Nicole
JR
Lake Highland Prep
13:28.10
Royal Open 2020
Feb 22, 2020
23
Todd, Vanessa
7
Fort White
13:32.20
Santa Fe Raider Ford Invite
Mar 7, 2020
24
Oliver, Emily
FR
West Shore
13:39.45
Satellite High Reggie Johnson Memorial Classic 2020
Feb 28, 2020
25
Richards, Peyton
FR
Lake Highland Prep
13:42.98
Royal Open 2020
Feb 22, 2020
26
Dubon, Quiriat
SO
North Marion
13:44.19
Santa Fe Raider Ford Invite
Mar 7, 2020
27
Haukoos, Anna Grace
FR
Eustis
13:46.73
Larry Kelly Invitational
Feb 28, 2020
28
Gibson, Astrid
8
West Shore
13:47.35
Satellite High Reggie Johnson Memorial Classic 2020
Feb 28, 2020
29
Ricks, Marisa
FR
Cocoa Beach
13:48.46
Holy Trinity Invitational powered by Track Legend Brand
Mar 7, 2020
30
Meyers, Caroline
SO
Satellite
13:50.47
Astronaut Developmental Meet #1
Feb 21, 2020
31
McKenzie, Maya
SO
Satellite
13:52.41
Astronaut Developmental Meet #1
Feb 21, 2020
32
Kortman, Ava
SO
Trinity Prep
13:54.13
Brian Jaeger Elite Classic 2020
Mar 7, 2020
33
McCaul, Paige
FR
Bishop Moore
14:06.61
Larry Kelly Invitational
Feb 28, 2020
34
Aziz, Layla
SO
Montverde Academy
14:07.20
45 Annual Montverde Eagle Invitational 2020
Feb 28, 2020
35
Mitzlaff, Tessa
FR
Space Coast
14:10.71
MIHS Developmental Meet 2/26/20
Mar 10, 2020
36
Weiner, Astrid
JR
Menendez
14:12.19
Creekside High School Friday Knight Invite
Mar 13, 2020
37
Lane, Jacey
7
Lincoln Park
14:21.59
Martin County Freshman / Sophomore
Feb 18, 2020
38
Bennett, Grace
Cocoa Beach
14:26.77
MIHS Developmental Meet
Feb 18, 2020
39
Bailly, Sophia
SO
West Shore
14:28.92
Holy Trinity Invitational powered by Track Legend Brand
Mar 7, 2020
40
Lin, Sophia
8
Keystone Heights
14:30.18
Ridgeview Panther Invitational
Feb 14, 2020
41
Hage, Eve
FR
Bishop Moore
14:34.89
Larry Kelly Invitational
Feb 28, 2020
42
Hopkins, Hailey
6
Lincoln Park
14:34.96
Walter Jshombach Memorial Track Meet
Mar 6, 2020
43
Shaw, Lauren
Eastside
14:38.93
Santa Fe Raider Ford Invite
Mar 7, 2020
44
Bowman, Naomi
FR
Satellite
14:48.24
Merritt Island Track and Field Invitational
Feb 14, 2020
45
Monroe, Skylar
8
Lincoln Park
14:51.52
Walter Jshombach Memorial Track Meet
Mar 6, 2020
46
Murill, Paige
JR
Titusville
14:56.65
Astronaut Developmental Meet #2
Mar 6, 2020
47
Keane, Isabel
FR
Lincoln Park
14:59.93
Walter Jshombach Memorial Track Meet
Mar 6, 2020
48
Sumner, Sarah
FR
Astronaut
15:14.77
Astronaut Developmental Meet #1
Feb 21, 2020
49
Moore, Lauren
JR
Lake Highland Prep
15:41.29
Lake Mary Invite 2020
Mar 7, 2020
50
Warren, Michaela
Williston
15:49.15
Chiefland Home Meet 1
Feb 24, 2020
100 Hurdles (Women)
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
Wind
1
Presley, Nymera
FR
P. K. Yonge
15.62
Alachua County Championships
Mar 11, 2020
1.2
2
Sutton, Kaylee
SR
Menendez
15.83
Pedro Menendez Falcon Friday
Mar 6, 2020
NWI
3
Williams, Yasmyne
SO
Eastside
16.55
Alachua County Championships
Mar 11, 2020
1.2
4
Sellers, Danisha
JR
Cocoa
16.84
Holy Trinity Invitational powered by Track Legend Brand
Mar 7, 2020
NWI
5
Lewis, Mia
SO
Cocoa
17.04
Holy Trinity Invitational powered by Track Legend Brand
Mar 7, 2020
NWI
6
Bryant, Brookette
SO
Villages
17.26
Villages Home Meet #2
Mar 12, 2020
NWI
7
Richason-Bugg, Sydney
SR
Villages
17.37
Villages Home Meet #2
Mar 12, 2020
NWI
8
Fells, Diovinne
SR
Palatka
17.85
Bolles Bulldog Classic
Mar 6, 2020
-1.8
9
Yared, Hannah
SO
Trinity Prep
17.96
45 Annual Montverde Eagle Invitational 2020
Feb 28, 2020
2.4
10
Rocker, Daija
SO
South Sumter
17.97
River Ridge Meet #1
Mar 4, 2020
NWI
11
Parks, Jaylah
SR
Cocoa
17.99
Holy Trinity Invitational powered by Track Legend Brand
Mar 7, 2020
NWI
12
Mullins, Riley
SO
Lincoln Park
18.53
Martin County Freshman / Sophomore
Feb 18, 2020
0.9
13
Newman, Yasmin
SO
P. K. Yonge
18.61
Alachua County Championships
Mar 11, 2020
0.6
14
Moore, Skylar
SO
Trinity Catholic
18.65
Oak Hall Invitational
Feb 29, 2020
0.7
15
Weaver, Alexa
SO
West Shore
18.90
Eau Gallie 3/12
Mar 12, 2020
NWI
16
Massey, Taylor
JR
Menendez
18.91
Creekside High School Friday Knight Invite
Mar 13, 2020
-0.1
17
Dyer, Anna Kate
JR
Bishop Moore
19.58
Larry Kelly Invitational
Feb 28, 2020
-3.6
18
Chauncey, Kierra
SR
Interlachen
19.62
Chiefland Home Meet 1
Feb 24, 2020
NWI
19
Chauvin, Elise
SO
West Shore
19.69
Eau Gallie 3/12
Mar 12, 2020
NWI
20
Leslie, Deandria
FR
Tavares
20.08
Larry Kelly Invitational
Feb 28, 2020
-3.6
21
Lestrange, Emilie
JR
Melbourne Central Catholic
20.11
Astronaut Developmental Meet #2
Mar 6, 2020
NWI
22
Reddick, Soriah
SO
Cocoa
20.28
Astronaut Developmental Meet #2
Mar 6, 2020
NWI
23
Koester, Mariah
FR
Mount Dora
20.43
Villages Home Meet #2
Mar 12, 2020
NWI
24
Olson-Zapata, Gabriella
SO
Edgewood
20.55
MIHS Developmental Meet 2/26/20
Mar 10, 2020
NWI
25
Gillette, Alexa
FR
Bishop Moore
20.57
BMCHS Catholic Relays
Mar 11, 2020
NWI
26
Groom, Sofia
SO
Bishop Moore
20.70
BMCHS Catholic Relays
Mar 11, 2020
NWI
27
Gattone, Angela
FR
Eastside
20.74
Oak Hall Invitational
Feb 29, 2020
1.0
28
McNally, Alivia
SO
Astronaut
20.78
Astronaut Developmental Meet #2
Mar 6, 2020
NWI
29
Spell, Anna
SO
Villages
21.10
Villages Home Meet #2
Mar 12, 2020
NWI
30
Aponte- Lovvorn, Aleja
JR
Space Coast
21.15
Holy Trinity Invitational powered by Track Legend Brand
Mar 7, 2020
NWI
30
White, Destiny
SO
Edgewood
21.15
MIHS Developmental Meet 2/26/20
Mar 10, 2020
NWI
32
Nguyen, Shauny
FR
Villages
21.18
Villages Home Meet #2
Mar 12, 2020
NWI
32
Lookadoo, Kniya
JR
Palatka
21.18
6th Annual Craig Speziale Invitational
Feb 29, 2020
NWI
32
Fallon, Keely
JR
Bishop Moore
21.18
BMCHS Catholic Relays
Mar 11, 2020
NWI
35
Shorey, Daniell
SR
Eustis
21.28
Villages Home Meet #2
Mar 12, 2020
NWI
36
Lane, Adaiah
FR
Villages
21.36
Villages Home Meet #1
Feb 18, 2020
NWI
37
Alaya, Joby
FR
Mount Dora
21.39
Villages Home Meet #2
Mar 12, 2020
NWI
38
Lester, Alexandria
FR
Titusville
21.40
Satellite High Reggie Johnson Memorial Classic 2020
Feb 28, 2020
-0.2
39
Ekhaguere, Carissa
SR
Cocoa Beach
21.44
Holy Trinity Invitational powered by Track Legend Brand
Mar 7, 2020
NWI
40
Simmons, Tamia
FR
Eustis
21.52
Villages Home Meet #2
Mar 12, 2020
NWI
41
Isaak, Madison
SO
Astronaut
21.59
Satellite High Reggie Johnson Memorial Classic 2020
Feb 28, 2020
+0.0
42
Qualls, Lindsay
SO
Keystone Heights
21.61
Bradford High School Invitational
Mar 13, 2020
NWI
43
Aprile, Riley
SO
Keystone Heights
21.65
Bradford High School Invitational
Mar 13, 2020
NWI
44
Kalomba, Magy
FR
Mount Dora
21.74
Royal Open 2020
Feb 22, 2020
1.8
45
Bacon, Dalea
SR
Titusville
21.76
Astronaut Developmental Meet #2
Mar 6, 2020
NWI
46
Lin, Sophia
8
Keystone Heights
21.82
Bradford High School Invitational
Mar 13, 2020
NWI
47
Van Hooijdonk, Sadie
FR
South Sumter
21.83
River Ridge Meet #1
Mar 4, 2020
NWI
48
Ennels, Asharia
FR
Titusville
21.84
Astronaut Developmental Meet #2
Mar 6, 2020
NWI
49
Soutar, Candice
FR
North Marion
21.91
Santa Fe Raider Ford Invite
Mar 7, 2020
-2.4
50
Collyer, Maya
JR
Astronaut
21.94
Carl Friedland Memorial
Feb 14, 2020
NWI
110 Hurdles (Men)
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
Wind
1
Evans, Ronald
SR
Menendez
15.21
Creekside High School Friday Knight Invite
Mar 13, 2020
1.0
2
Bryant, Brent
SR
Villages
15.64
Toho Invitational 2020
Feb 29, 2020
4.1
3
Lay , William
SR
Lake Highland Prep
15.69
Lake Mary Invite 2020
Mar 7, 2020
0.4
4
Grabill, Jacob
SR
Tavares
16.15
Carl Friedland Memorial
Feb 14, 2020
NWI
5
Fontus, Alix
SR
Eustis
16.34
Villages Home Meet #2
Mar 12, 2020
NWI
6
Thomas, Tristan
SR
Titusville
16.47
Astronaut Developmental Meet #2
Mar 6, 2020
NWI
7
Denney, Sean
SO
Bishop Moore
16.80
Bolles Bulldog Classic
Mar 6, 2020
-0.6
8
Kalomba, Michael
JR
Mount Dora
16.83
Brian Jaeger Elite Classic 2020
Mar 7, 2020
0.4
9
Gamble, Gray
SR
Menendez
16.97
Pedro Menendez Falcon Friday
Mar 6, 2020
NWI
10
Evetts, Trevor
SR
Cocoa Beach
17.13
Satellite High Reggie Johnson Memorial Classic 2020
Feb 28, 2020
0.6
11
Evetts, Trevor
SR
Cocoa Beach
17.42
MIHS Developmental Meet
Feb 18, 2020
NWI
12
Mandahl, Wyatt
JR
South Sumter
17.48
River Ridge Meet #1
Mar 4, 2020
NWI
13
Harding, Ricky
FR
Villages
17.67
Villages Home Meet #1
Feb 18, 2020
NWI
14
Strickland, Balin
JR
Santa Fe
17.83
Santa Fe Raider Ford Invite
Mar 7, 2020
-3.1
15
Molenda, Devin
SR
Mount Dora
17.90
Villages Home Meet #2
Mar 12, 2020
NWI
16
Galvez, Daniel
SR
Trinity Prep
17.96
Royal Open 2020
Feb 22, 2020
0.9
17
Dunseath, Jedidiah
SR
Villages
18.02
Villages Home Meet #2
Mar 12, 2020
NWI
18
Williams, Nelson
SR
Palatka
18.07
Villages Home Meet #2
Mar 12, 2020
NWI
19
Jafet, Jack
JR
Bishop Moore
18.22
BMCHS Catholic Relays
Mar 11, 2020
NWI
20
Clayborn, Isaiah
SO
Cocoa
18.23
Holy Trinity Invitational powered by Track Legend Brand
Mar 7, 2020
NWI
21
Parker, Walter
SO
Titusville
18.31
Satellite High Reggie Johnson Memorial Classic 2020
Feb 28, 2020
+0.0
22
Borden, Nick
SO
Astronaut
18.39
Satellite High Reggie Johnson Memorial Classic 2020
Feb 28, 2020
-0.4
23
Caruso, Christian
SR
South Sumter
18.43
River Ridge Meet #1
Mar 4, 2020
NWI
24
Barnett, Samuel
FR
P. K. Yonge
18.48
Alachua County Championships
Mar 11, 2020
1.8
25
Neuerburg, Ethan
SO
Space Coast
18.51
Merritt Island Track and Field Invitational
Feb 14, 2020
NWI
26
Ion, Nathaniel
SR
North Marion
18.52
Santa Fe Raider Ford Invite
Mar 7, 2020
-3.1
27
Mavin, Brenden
SO
Eastside
18.61
Alachua County Championships
Mar 11, 2020
1.8
28
Ogerio, Arnold
SO
Villages
18.68
Villages Home Meet #1
Feb 18, 2020
NWI
29
Merced, Luis
SO
Florida Deaf and Blind
18.84
Ancient City Invitational
Feb 13, 2020
NWI
30
Hemmings, Sonny
SR
South Sumter
18.89
Larry Kelly Invitational
Feb 28, 2020
-1.4
31
Murphy, Donovan
JR
Bishop Moore
18.91
BMCHS Catholic Relays
Mar 11, 2020
NWI
32
Vazquez-Palerino, Victor
JR
Umatilla
19.01
Villages Home Meet #2
Mar 12, 2020
NWI
33
wojciechowski, lakota
JR
Cocoa
19.16
Merritt Island Track and Field Invitational
Feb 14, 2020
NWI
34
McQueary, Ramsey
SO
Satellite
19.46
Bolles Bulldog Classic
Mar 6, 2020
0.1
35
Olivo, Alejandro
SR
Bishop Moore
19.47
BMCHS Catholic Relays
Mar 11, 2020
NWI
36
DuRant, Ronnie
SO
Mount Dora
19.51
Villages Home Meet #2
Mar 12, 2020
NWI
37
Jones, Matthew
SR
Menendez
19.83
6th Annual Craig Speziale Invitational
Feb 29, 2020
NWI
38
Garcia, Cody
JR
Astronaut
20.08
Astronaut Developmental Meet #2
Mar 6, 2020
NWI
39
Calhoun, Jayden
FR
Astronaut
20.31
Carl Friedland Memorial
Feb 14, 2020
NWI
40
Brodeur, Mason
JR
Villages
20.32
Villages Home Meet #1
Feb 18, 2020
NWI
41
Miller, Tavion
SR
Palatka
20.62
6th Annual Craig Speziale Invitational
Feb 29, 2020
NWI
42
Fourari, Noah
SO
Mount Dora
20.63
Villages Home Meet #2
Mar 12, 2020
NWI
43
Garrastegui-Guiterre, Carlos
SR
Menendez
20.66
Creekside High School Friday Knight Invite
Mar 13, 2020
-1.1
44
Hudgins, Konor
SO
Umatilla
20.77
Villages Home Meet #2
Mar 12, 2020
NWI
45
Kirby, Colin
FR
Satellite
20.89
Satellite High Reggie Johnson Memorial Classic 2020
Feb 28, 2020
-1.0
46
Markham, Devon
JR
Florida Deaf and Blind
21.12
Ancient City Invitational
Feb 13, 2020
NWI
47
Brown, TyShawn
SR
Cocoa
21.20
Holy Trinity Invitational powered by Track Legend Brand
Mar 7, 2020
NWI
48
Terry, Caleb
FR
Satellite
21.29
Satellite High Reggie Johnson Memorial Classic 2020
Feb 28, 2020
-1.0
49
Smith, Kyle
JR
Astronaut
21.30
Astronaut Developmental Meet #2
Mar 6, 2020
NWI
50
Davis, Lane
SO
Eustis
21.31
Villages Home Meet #1
Feb 18, 2020
NWI
300 Hurdles (Men)
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
1
Bryant, Brent
SR
Villages
39.82
Villages Home Meet #2
Mar 12, 2020
2
Evans, Ronald
SR
Menendez
40.35
6th Annual Craig Speziale Invitational
Feb 29, 2020
3
Miller, Samuel
JR
Lake Highland Prep
41.80
Larry Kelly Invitational
Feb 28, 2020
4
Lay , William
SR
Lake Highland Prep
42.30
Lake Mary Invite 2020
Mar 7, 2020
5
Evetts, Trevor
SR
Cocoa Beach
42.84
Holy Trinity Invitational powered by Track Legend Brand
Mar 7, 2020
6
Thomas, Tristan
SR
Titusville
43.14
Astronaut Developmental Meet #2
Mar 6, 2020
7
Evetts, Trevor
SR
Cocoa Beach
43.18
Satellite High Reggie Johnson Memorial Classic 2020
Feb 28, 2020
8
Mandahl, Wyatt
JR
South Sumter
43.29
River Ridge Meet #1
Mar 4, 2020
9
Fontus, Alix
SR
Eustis
43.43
Villages Home Meet #2
Mar 12, 2020
10
Kalomba, Michael
JR
Mount Dora
43.70
Brian Jaeger Elite Classic 2020
Mar 7, 2020
11
Harding, Ricky
FR
Villages
43.77
Brian Jaeger Elite Classic 2020
Mar 7, 2020
12
Dunseath, Jedidiah
SR
Villages
43.81
Villages Home Meet #2
Mar 12, 2020
13
Williams, Nelson
SR
Palatka
44.09
Oak Hall Mini-Meet 1A-2A Schools
Feb 19, 2020
14
Strickland, Balin
JR
Santa Fe
44.43
Alachua County Championships
Mar 11, 2020
15
Molenda, Devin
SR
Mount Dora
44.58
Villages Home Meet #2
Mar 12, 2020
16
Holmes, Xavier
FR
Cocoa
44.62
Satellite High Reggie Johnson Memorial Classic 2020
Feb 28, 2020
17
Washington, Amarion
SO
Atlantic (PO)
44.99
16th Annual - East Coast Classic
Feb 28, 2020
18
Colby, Daniel
JR
Satellite
45.00
Satellite High Reggie Johnson Memorial Classic 2020
Feb 28, 2020
19
Huff, Noah
SR
Edgewood
45.16
Satellite High Reggie Johnson Memorial Classic 2020
Feb 28, 2020
20
Jones, Matthew
SR
Menendez
45.50
Pedro Menendez Falcon Friday
Mar 6, 2020
21
Barnett, Samuel
FR
P. K. Yonge
45.64
Alachua County Championships
Mar 11, 2020
22
Galvez, Daniel
SR
Trinity Prep
45.75
Trinity Prep Invitational 2020
Feb 10, 2020
23
Ogerio, Arnold
SO
Villages
45.88
Brian Jaeger Elite Classic 2020
Mar 7, 2020
24
Denney, Sean
SO
Bishop Moore
46.09
Larry Kelly Invitational
Feb 28, 2020
25
Calhoun, Jayden
FR
Astronaut
46.44
Carl Friedland Memorial
Feb 14, 2020
26
Jamerson, Janquese
SO
Atlantic (PO)
46.45
Royal Open 2020
Feb 22, 2020
27
Hemmings, Sonny
SR
South Sumter
46.52
River Ridge Meet #1
Mar 4, 2020
28
Gamble, Gray
SR
Menendez
46.56
Pedro Menendez Falcon Friday
Mar 6, 2020
29
Dailey, Clinton
JR
Eastside
46.57
Alachua County Championships
Mar 11, 2020
30
wojciechowski, lakota
JR
Cocoa
46.61
Satellite High Reggie Johnson Memorial Classic 2020
Feb 28, 2020
31
Drennan, Ephraim
SR
Tavares
46.74
Brian Jaeger Elite Classic 2020
Mar 7, 2020
32
Borden, Nick
SO
Astronaut
46.75
Satellite High Reggie Johnson Memorial Classic 2020
Feb 28, 2020
33
Neuerburg, Ethan
SO
Space Coast
46.97
MIHS Developmental Meet 2/26/20
Mar 10, 2020
34
Williams, Abrie
SR
Palatka
46.98
Bolles Bulldog Classic
Mar 6, 2020
35
Garcia, Cody
JR
Astronaut
47.05
Astronaut Developmental Meet #2
Mar 6, 2020
36
Zidor, Victor
SO
Cocoa
47.25
Astronaut Developmental Meet #2
Mar 6, 2020
37
Mavin, Brenden
SO
Eastside
47.27
Santa Fe Raiders Fresh/Soph
Mar 2, 2020
38
Epps, Corey
SO
Atlantic (PO)
47.38
Flagler Volusia Freshman Sophomore Meet
Mar 11, 2020
39
Caruso, Christian
SR
South Sumter
47.47
River Ridge Meet #1
Mar 4, 2020
40
Miller, Tavion
SR
Palatka
47.56
Oak Hall Mini-Meet 1A-2A Schools
Feb 19, 2020
41
Winton, Will
JR
South Sumter
47.71
Villages Home Meet #1
Feb 18, 2020
42
Harley, Daniel
SO
Tavares
47.98
Brian Jaeger Elite Classic 2020
Mar 7, 2020
43
Fourari, Noah
SO
Mount Dora
48.19
Villages Home Meet #2
Mar 12, 2020
44
Jordan, Seager
JR
Palatka
48.20
6th Annual Craig Speziale Invitational
Feb 29, 2020
45
Clayborn, Isaiah
SO
Cocoa
48.33
Satellite High Reggie Johnson Memorial Classic 2020
Feb 28, 2020
46
Richter, Rowan
SR
Edgewood
48.37
Holy Trinity Invitational powered by Track Legend Brand
Mar 7, 2020
47
Rice, Mason
SR
Titusville
48.52
Satellite High Reggie Johnson Memorial Classic 2020
Feb 28, 2020
48
Pompey, Cameron
SR
Tavares
48.54
Larry Kelly Invitational
Feb 28, 2020
49
Morgan, Anthony
SO
Eastside
49.08
Santa Fe Raiders Fresh/Soph
Mar 2, 2020
50
Olivo, Alejandro
SR
Bishop Moore
49.10
Carl Friedland Memorial
Feb 14, 2020
300 Hurdles (Women)
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
1
Presley, Nymera
FR
P. K. Yonge
47.80
Alachua County Championships
Mar 11, 2020
2
Godbolt, Reva
JR
Interlachen
49.11
Pedro Menendez Falcon Friday
Mar 6, 2020
3
Fells, Diovinne
SR
Palatka
49.38
Bolles Bulldog Classic
Mar 6, 2020
4
Newman, Yasmin
SO
P. K. Yonge
51.23
Alachua County Championships
Mar 11, 2020
5
Rocker, Daija
SO
South Sumter
51.40
River Ridge Meet #1
Mar 4, 2020
6
Richason-Bugg, Sydney
SR
Villages
51.43
Villages Home Meet #1
Feb 18, 2020
7
Sutton, Kaylee
SR
Menendez
51.64
6th Annual Craig Speziale Invitational
Feb 29, 2020
8
Sellers, Danisha
JR
Cocoa
51.82
Holy Trinity Invitational powered by Track Legend Brand
Mar 7, 2020
9
Bryant, Brookette
SO
Villages
51.86
Villages Home Meet #2
Mar 12, 2020
10
Valdez, Kijionea
Eastside
51.94
Santa Fe Raider Ford Invite
Mar 7, 2020
11
Lookadoo, Kniya
JR
Palatka
52.86
Bolles Bulldog Classic
Mar 6, 2020
12
Mullins, Riley
SO
Lincoln Park
53.15
Cobra Relays 2020
Mar 12, 2020
13
Chauncey, Kierra
SR
Interlachen
54.71
Chiefland Home Meet 1
Feb 24, 2020
14
Lestrange, Emilie
JR
Melbourne Central Catholic
55.17
Astronaut Developmental Meet #2
Mar 6, 2020
15
Koester, Mariah
FR
Mount Dora
55.43
Villages Home Meet #2
Mar 12, 2020
16
Aponte- Lovvorn, Aleja
JR
Space Coast
55.81
MIHS Developmental Meet 2/26/20
Mar 10, 2020
17
Woods, Iyanna
JR
Palatka
55.87
Oak Hall Mini-Meet 1A-2A Schools
Feb 19, 2020
18
Olson-Zapata, Gabriella
SO
Edgewood
55.93
MIHS Developmental Meet 2/26/20
Mar 10, 2020
19
Williams, Yasmyne
SO
Eastside
56.11
Alachua County Championships
Mar 11, 2020
20
Butler, Tyaina
SO
Astronaut
56.49
Astronaut Developmental Meet #2
Mar 6, 2020
21
Yared, Hannah
SO
Trinity Prep
56.55
Trinity Prep Invitational 2020
Feb 10, 2020
22
Gillette, Alexa
FR
Bishop Moore
56.64
Carl Friedland Memorial
Feb 14, 2020
23
Parks, Jaylah
SR
Cocoa
56.73
Holy Trinity Invitational powered by Track Legend Brand
Mar 7, 2020
24
Groom, Sofia
SO
Bishop Moore
57.44
Larry Kelly Invitational
Feb 28, 2020
25
TRAINA, HAILEY
SR
Titusville
57.46
Astronaut Developmental Meet #2
Mar 6, 2020
26
Klienbach, Natasha
SR
Eustis
58.01
Lake Brantley Developmental Meet #1 2020
Feb 13, 2020
27
Warren, Michaela
Williston
58.02
Chiefland Home Meet 1
Feb 24, 2020
28
Kalomba, Magy
FR
Mount Dora
58.13
Brian Jaeger Elite Classic 2020
Mar 7, 2020
29
Riley, Jocelyn
FR
P. K. Yonge
58.16
Alachua County Championships
Mar 11, 2020
30
Massey, Taylor
JR
Menendez
58.22
Ancient City Invitational
Feb 13, 2020
31
Soutar, Candice
FR
North Marion
58.36
Santa Fe Raider Ford Invite
Mar 7, 2020
32
Harris, Kirsten
SO
Menendez
58.47
Creekside High School Friday Knight Invite
Mar 13, 2020
33
Gubler, Olivia
FR
Mount Dora
59.01
Villages Home Meet #2
Mar 12, 2020
34
Nguyen, Shauny
FR
Villages
59.06
Villages Home Meet #2
Mar 12, 2020
35
Lopez, Keryelit
FR
Titusville
59.29
Merritt Island Track and Field Invitational
Feb 14, 2020
36
Lane, Adaiah
FR
Villages
59.31
Villages Home Meet #2
Mar 12, 2020
37
Miliotes, Anna
FR
Trinity Prep
59.33
Brian Jaeger Elite Classic 2020
Mar 7, 2020
38
Coleman, Brylen
SO
Menendez
59.88
Pedro Menendez Falcon Friday
Mar 6, 2020
39
Walker, Drew
SO
Menendez
1:00.25
Pedro Menendez Falcon Friday
Mar 6, 2020
40
Yates, Cali
SO
Tavares
1:00.51
Villages Home Meet #1
Feb 18, 2020
41
Qualls, Lindsay
SO
Keystone Heights
1:00.52
Clay HS 4 Way Track Meet
Feb 28, 2020
41
Slaughter, Krishanti
FR
Titusville
1:00.52
Satellite High Reggie Johnson Memorial Classic 2020
Feb 28, 2020
43
Rampersaud, Amber
SR
Trinity Prep
1:00.75
Trinity Prep Invitational 2020
Feb 10, 2020
44
Fallon, Keely
JR
Bishop Moore
1:00.88
Larry Kelly Invitational
Feb 28, 2020
45
Alaya, Joby
FR
Mount Dora
1:01.29
Villages Home Meet #2
Mar 12, 2020
46
Gonzalez , Evelin
SR
Edgewood
1:01.44
MIHS Developmental Meet 2/26/20
Mar 10, 2020
47
Spell, Anna
SO
Villages
1:01.53
Brian Jaeger Elite Classic 2020
Mar 7, 2020
48
White, Destiny
SO
Edgewood
1:01.71
Merritt Island Track and Field Invitational
Feb 14, 2020
49
Bracero, Myrah
FR
Lincoln Park
1:02.09
Cobra Relays 2020
Mar 12, 2020
50
Scoma, Bella
JR
Bishop Moore
1:02.18
Larry Kelly Invitational
Feb 28, 2020
4 x 100 Relay (Men)
Top↑
Team
Time
Athletes
Meet
Meet Date
1
Bishop Moore
42.75
Crankfield
,
Smith
,
Morrison
,
Bailey-Vice
Bolles Bulldog Classic
Mar 6, 2020
2
Lake Highland Prep
43.22
Lay
,
McClendon
,
Miller
,
Ware
Larry Kelly Invitational
Feb 28, 2020
3
P. K. Yonge
43.47
Williams
,
Hamilton
,
Miller
,
Williams
Alachua County Championships
Mar 11, 2020
4
Santa Fe
43.65
Goldwire
,
White lll
,
McGlon Jr.
,
Reid
Alachua County Championships
Mar 11, 2020
5
Astronaut
43.85
Austin
,
Dollard
,
Lincoln
,
Torres
Astronaut Developmental Meet #2
Mar 6, 2020
5
Atlantic (PO)
43.85
Ballard
,
Campbell
,
Davis
,
Young
Charlie Harris Relays 2020
Mar 13, 2020
7
South Sumter
44.56
Wilson
,
Miller
,
Bennett
,
Moffitt
River Ridge Meet #1
Mar 4, 2020
8
Palatka
44.79
Miller
,
Cohens
,
Nelson
,
Clark
Villages Home Meet #2
Mar 12, 2020
9
Eastside
44.88
Clark
,
Clark
,
Strachan
,
Jenkins
Alachua County Championships
Mar 11, 2020
10
Cocoa
44.97
Pratt
,
wojciechowski
,
Hawkins
,
Williams
Satellite High Reggie Johnson Memorial Classic 2020
Feb 28, 2020
11
Titusville
45.04
Daniels
,
Edwards
,
Parker
,
Thomas
Satellite High Reggie Johnson Memorial Classic 2020
Feb 28, 2020
12
Villages
45.25
Serrano
,
Bryant
,
Mellado
,
Williams
Villages Home Meet #2
Mar 12, 2020
13
Umatilla
45.38
Bonds
,
Diggs
,
Griffin
,
Diggs
Mount Dora Christian Track and Field Meet #2
Feb 22, 2020
14
Trinity Catholic
45.48
James
,
Jones
,
Samuel
,
Ammirato
BMCHS Catholic Relays
Mar 11, 2020
15
West Shore
45.53
Johnson
,
Leonard
,
Jones
,
Shelton
Satellite High Reggie Johnson Memorial Classic 2020
Feb 28, 2020
16
Menendez
45.56
Wynn
,
Brown
,
Cucuzza
,
Jones
6th Annual Craig Speziale Invitational
Feb 29, 2020
17
North Marion
45.70
Foster
,
McNair
,
Dewese
,
Denton
Santa Fe Raider Ford Invite
Mar 7, 2020
18
Mount Dora
45.85
Welch
,
Williams
,
Green
,
Harris
Villages Home Meet #2
Mar 12, 2020
19
Newberry
45.98
Bowers
,
Wilson
,
Jonas
,
Bostic
Alachua County Championships
Mar 11, 2020
20
Tavares
46.43
Cole
,
Sutphin
,
Benoit
,
Wilson
Mount Dora Christian Track and Field Meet #2
Feb 22, 2020
21
Eustis
46.47
Houston
,
Evalina
,
Spikes
,
Hawkins
Villages Home Meet #2
Mar 12, 2020
22
Satellite
46.57
Colby
,
Combs
,
Henkel
,
Thomas
Satellite High Reggie Johnson Memorial Classic 2020
Feb 28, 2020
23
Interlachen
47.27
Bush
,
Mack
,
Polite
,
Dumas
Villages Home Meet #2
Mar 12, 2020
24
Trinity Prep
48.73
Bouey
,
Kim
,
Crag-Chadderton
,
Qin
45 Annual Montverde Eagle Invitational 2020
Feb 28, 2020
25
Florida Deaf and Blind
48.88
Merced
,
Guillou
,
Smereczynsky
,
Douglas
Adrain Mann Wolfpack Classic
Feb 27, 2020
26
Cocoa Beach
49.07
Sosa
,
Marascio
,
Providence-Toby
,
Moran
Satellite High Reggie Johnson Memorial Classic 2020
Feb 28, 2020
27
Edgewood
49.72
Clay
,
Peek
,
Richter
,
Smith
Astronaut Developmental Meet #1
Feb 21, 2020
28
Space Coast
49.81
Cole
,
Wiler
,
Rutledge
,
Neuerburg
MIHS Developmental Meet 2/26/20
Mar 10, 2020
29
Williston
50.13
williams
,
Aviando
,
Gray
,
Fields
Chiefland Home Meet 1
Feb 24, 2020
30
Keystone Heights
54.95
Parmeter
,
Moncrief
,
Anderson
,
Schofield
Ridgeview Panther Invitational
Feb 14, 2020
4 x 100 Relay (Women)
Top↑
Team
Time
Athletes
Meet
Meet Date
1
Cocoa
50.31
Knowles
,
Brothers
,
Thomas
,
Tyson
Holy Trinity Invitational powered by Track Legend Brand
Mar 7, 2020
2
Eastside
50.47
Brown
,
Valdez
,
Ogedengbe
,
Rushing
Alachua County Championships
Mar 11, 2020
3
P. K. Yonge
51.23
Barnett
,
Presley
,
Bain
,
Reed
Alachua County Championships
Mar 11, 2020
4
Palatka
51.60
Perry
,
Valentines
,
Edwards
,
Woods
Oak Hall Mini-Meet 1A-2A Schools
Feb 19, 2020
5
Santa Fe
52.12
Watkins
,
Reid
,
Williams
,
Gainey
Alachua County Championships
Mar 11, 2020
6
Astronaut
52.43
Washington
,
Harvey
,
Stokes
,
Ostopovich
Satellite High Reggie Johnson Memorial Classic 2020
Feb 28, 2020
7
North Marion
52.59
Nichols
,
White
,
Henderson
,
Sinkler
Santa Fe Raider Ford Invite
Mar 7, 2020
8
Villages
52.85
Ford
,
Hernandez
,
Sprowles
,
Richason-Bugg
Villages Home Meet #2
Mar 12, 2020
9
Bishop Moore
52.91
Newsome
,
Jackson
,
Kruel
,
Galeano
Bolles Bulldog Classic
Mar 6, 2020
10
Lincoln Park
52.98
Chaney
,
Hogan
,
Clark
,
McWilliams
Cobra Relays 2020
Mar 12, 2020
11
Newberry
53.00
Hunter
,
Moore
,
Marshall
,
Strappier
Santa Fe Raider Ford Invite
Mar 7, 2020
12
Satellite
53.30
Barkley
,
Cohen-Pinsky
,
Cohen-Pinsky
,
Jackson
Bolles Bulldog Classic
Mar 6, 2020
13
Eustis
53.85
Lawrence
,
Starling
,
Newboldt
,
Alfreus
Villages Home Meet #1
Feb 18, 2020
14
West Shore
54.08
Sweet
,
Weaver
,
Logan
,
Shelton
Satellite High Reggie Johnson Memorial Classic 2020
Feb 28, 2020
15
Titusville
54.44
Esparza
,
Mosley
,
Heasley
,
Filsaime
Satellite High Reggie Johnson Memorial Classic 2020
Feb 28, 2020
16
Mount Dora
54.58
Taylor
,
McCray
,
Pierre
,
Brown
Villages Home Meet #2
Mar 12, 2020
17
Interlachen
54.96
McGruder
,
Manning
,
Griffin
,
Godbolt
Pedro Menendez Falcon Friday
Mar 6, 2020
18
Menendez
55.02
Stewart
,
Tompkins
,
Goodwin
,
Gilkey
Pedro Menendez Falcon Friday
Mar 6, 2020
19
South Sumter
56.35
Ruiz
,
Morgan
,
Vera
,
Lazenby
Larry Kelly Invitational
Feb 28, 2020
20
Atlantic (PO)
56.42
Brockington
,
Oxendine
,
Yisrael
,
Rooplal
Charlie Harris Relays 2020
Mar 13, 2020
21
Lake Highland Prep
56.82
Perdue
,
Wheeler
,
Francis
,
Donnelly
Larry Kelly Invitational
Feb 28, 2020
22
Trinity Catholic
57.25
Tallman
,
Fore
,
Jacobi
,
Parrow
Santa Fe Raider Ford Invite
Mar 7, 2020
23
Tavares
57.73
Giffing
,
Whiley
,
Forsythe
,
Watson
Larry Kelly Invitational
Feb 28, 2020
24
Edgewood
58.06
Gonzalez
,
White
,
Garcia
,
Miller
Holy Trinity Invitational powered by Track Legend Brand
Mar 7, 2020
25
Keystone Heights
58.16
Aprile
,
Hogan
,
Fernandez
,
Phillips
Bradford High School Invitational
Mar 13, 2020
26
Space Coast
58.48
Webster
,
Aragonez
,
Mercer
,
Mercer
MIHS Developmental Meet 2/26/20
Mar 10, 2020
27
Cocoa Beach
59.56
Ekhaguere
,
Adams
,
Shaffer
,
Horn
MIHS Developmental Meet
Feb 18, 2020
28
Halifax Academy
1:01.78
O'Berry
,
Young
,
Myers
,
Saunders
Mount Dora Christian Track and Field Meet #2
Feb 22, 2020
4 x 400 Relay (Men)
Top↑
Team
Time
Athletes
Meet
Meet Date
1
Atlantic (PO)
3:31.53
Campbell
,
Robinson
,
Rooplal
,
Young
Charlie Harris Relays 2020
Mar 13, 2020
2
Satellite
3:36.12
Montague
,
Burns
,
Kraver
,
Stern
Merritt Island Track and Field Invitational
Feb 14, 2020
3
Santa Fe
3:36.28
McGlon Jr.
,
Spires
,
White lll
,
Reid
Alachua County Championships
Mar 11, 2020
4
South Sumter
3:36.42
Miller
,
Reed
,
Winton
,
Smith
Villages Home Meet #1
Feb 18, 2020
5
Bishop Moore
3:38.33
Solby
,
Bailey-Vice
,
Lucarelli-van b
,
Smith
Larry Kelly Invitational
Feb 28, 2020
6
Windermere Prep
3:38.86
Martin
,
Fetters
,
Kane
,
Roth
Brian Jaeger Elite Classic 2020
Mar 7, 2020
7
Umatilla
3:40.21
Bonds
,
Griffin
,
Diggs
,
Barry
Villages Home Meet #1
Feb 18, 2020
8
Montverde Academy
3:41.58
Baptiste
,
Baptist
,
Vitito
,
Richardson
45 Annual Montverde Eagle Invitational 2020
Feb 28, 2020
9
Villages
3:41.82
Dunseath
,
Bryant
,
Prisby
,
Wyatt
Villages Home Meet #1
Feb 18, 2020
10
Tavares
3:42.99
Myers
,
Babington
,
Drennan
,
Drennan
Brian Jaeger Elite Classic 2020
Mar 7, 2020
11
Palatka
3:44.49
Clark
,
Mack
,
Nelson
,
Jordan
Santa Fe Raiders Fresh/Soph
Mar 2, 2020
12
Astronaut
3:45.88
Austin
,
Prude
,
Calhoun
,
Blake
Carl Friedland Memorial
Feb 14, 2020
13
Mount Dora
3:46.22
Fuentes-Diaz
,
Rivera
,
Senner
,
Molenda
Seminole Invitational at the NTC 2020
Feb 15, 2020
14
Eustis
3:46.57
Sexton
,
Peterson
,
McKillop
,
Petrucka
Villages Home Meet #2
Mar 12, 2020
15
Lake Highland Prep
3:47.48
Spafford
,
Walton
,
Phillips
,
Kenoyer
Lake Mary Invite 2020
Mar 7, 2020
16
P. K. Yonge
3:49.62
Barnett
,
Hamilton
,
Gilbert
,
Wise
Oak Hall Invitational
Feb 29, 2020
17
Cocoa
3:50.23
Dobbs
,
Edgecombe
,
Holmes
,
Brown
Holy Trinity Invitational powered by Track Legend Brand
Mar 7, 2020
18
Cocoa Beach
3:50.52
Moran
,
McNeely
,
Providence-Toby
,
Sall
St. Cloud Invitational 2020
Feb 22, 2020
19
Eastside
3:50.59
Smith
,
Mavin
,
Daniels
,
Dailey
Alachua County Championships
Mar 11, 2020
20
Menendez
3:50.84
Evans
,
Jones
,
Browning
,
Lovett
Pedro Menendez Falcon Friday
Mar 6, 2020
21
West Shore
3:51.73
Johnson
,
Jones
,
Young
,
Leonard
Eau Gallie 3/12
Mar 12, 2020
22
North Marion
3:53.77
Oak Hall Invitational
Feb 29, 2020
23
Fort White
3:56.87
Latham
,
Watkins
,
Simard
,
Weissenborn
Oak Hall Invitational
Feb 29, 2020
24
Titusville
3:59.94
Lamarion
,
Curran
,
Farrell
,
Davis
Astronaut Developmental Meet #2
Mar 6, 2020
25
Lincoln Park
4:02.26
Rodriguez
,
Rocky
,
McGriff
,
Diaz
Cobra Relays 2020
Mar 12, 2020
26
Trinity Prep
4:10.13
Crag-Chadderton
,
Lowndes
,
Bigney
,
Membreno
Lake Howell QUAD 2020
Feb 19, 2020
27
Florida Deaf and Blind
4:10.25
Smereczynsky
,
Markham
,
Joseph
,
Merced
Ancient City Invitational
Feb 13, 2020
28
Williston
4:23.44
Collindres
,
Aviando
,
Gray
,
Perkins
Chiefland Home Meet 1
Feb 24, 2020
29
Interlachen
4:27.10
Mack
,
Marshall
,
Dolan
,
Dumas
Clay HS 4 Way Track Meet
Feb 28, 2020
30
Newberry
4:29.25
Thrift
,
Zeller
,
Hunter
,
Fanelli
Oak Hall Invitational
Feb 29, 2020
4 x 400 Relay (Women)
Top↑
Team
Time
Athletes
Meet
Meet Date
1
P. K. Yonge
4:15.73
Reed
,
Newman
,
Blackwelder
,
Presley
Bolles Bulldog Classic
Mar 6, 2020
2
Bishop Moore
4:25.29
Newsome
,
Tomlinson
,
Early
,
Jackson
Carl Friedland Memorial
Feb 14, 2020
3
Trinity Catholic
4:25.33
Moore
,
Richmond
,
Fore
,
Harper
BMCHS Catholic Relays
Mar 11, 2020
4
Montverde Academy
4:26.30
Barbaza
,
Morrison
,
Aziz
,
Hiers
Seminole Invitational at the NTC 2020
Feb 15, 2020
5
Eustis
4:26.41
Madris
,
Gilbert
,
Rolle
,
Gilbert
Villages Home Meet #2
Mar 12, 2020
6
Lincoln Park
4:28.20
Hogan
,
Clark
,
Holycross
,
Major
Cobra Relays 2020
Mar 12, 2020
7
Titusville
4:29.43
Ebaugh-Santos
,
Lopez
,
Jaszczak
,
Esparza
Satellite High Reggie Johnson Memorial Classic 2020
Feb 28, 2020
8
Atlantic (PO)
4:31.56
Joseph
,
Jones
,
Padgett
,
Moore
Charlie Harris Relays 2020
Mar 13, 2020
9
Santa Fe
4:31.84
Watkins
,
Gainey
,
Gilmore
,
Williams
Santa Fe Raider Ford Invite
Mar 7, 2020
10
Villages
4:36.40
Byron
,
Bryant
,
Richason-Bugg
,
Daley
Villages Home Meet #1
Feb 18, 2020
11
South Sumter
4:36.96
Vera
,
Jaimes
,
Rocker
,
Neal
River Ridge Meet #1
Mar 4, 2020
12
Astronaut
4:37.15
Ostopovich
,
Harvey
,
Leak
,
Sakuma
Astronaut Developmental Meet #2
Mar 6, 2020
13
Eastside
4:37.60
Brown
,
Bryant
,
Smith
,
Ogedengbe
Alachua County Championships
Mar 11, 2020
14
Mount Dora
4:40.49
Foley
,
Koester
,
Hyland
,
Davis
Villages Home Meet #2
Mar 12, 2020
15
North Marion
4:40.64
Greene
,
Weathers
,
Sinkler
,
Switzer
Oak Hall Invitational
Feb 29, 2020
16
Cocoa
4:40.88
Harp
,
Harp
,
Beckford
,
Hopkins
Holy Trinity Invitational powered by Track Legend Brand
Mar 7, 2020
17
Tavares
4:41.46
Foster
,
Giffing
,
Mulligan
,
Trejo
Mount Dora Christian Track and Field Meet #2
Feb 22, 2020
18
Palatka
4:47.04
Woods
,
Edwards
,
Ford
,
Dasher
Seminole Invitational at the NTC 2020
Feb 15, 2020
19
Menendez
4:50.07
Handley
,
Harris
,
Coleman
,
Massey
Pedro Menendez Falcon Friday
Mar 6, 2020
20
Trinity Prep
5:15.58
Bodnar
,
Daniel
,
Russell
,
Tatineni
Lake Howell QUAD 2020
Feb 19, 2020
4 x 800 Relay (Men)
Top↑
Team
Time
Athletes
Meet
Meet Date
1
Satellite
8:15.39
Burns
,
Stern
,
Kraver
,
Montague
Astronaut Developmental Meet #1
Feb 21, 2020
2
Lake Highland Prep
8:25.84
Kenoyer
,
Walton
,
Phillips
,
Miller
Lake Mary Invite 2020
Mar 7, 2020
3
Tavares
8:29.01
Myers
,
Babington
,
Raucci
,
Drennan
Mount Dora Christian Track and Field Meet #2
Feb 22, 2020
4
Cocoa Beach
8:30.82
Sall
,
Cheatham
,
Evetts
,
Moran
St. Cloud Invitational 2020
Feb 22, 2020
5
Bishop Moore
8:31.26
Lisman
,
Niemann
,
Lucarelli-van b
,
Parks
Bolles Bulldog Classic
Mar 6, 2020
6
Eastside
8:40.00
Sow
,
Matthias
,
Grosz
,
Dailey
Alachua County Championships
Mar 11, 2020
7
Montverde Academy
8:40.38
Richardson
,
Grimaud
,
Nailos
,
Nesmith
Bolles Bulldog Classic
Mar 6, 2020
8
Atlantic (PO)
8:40.91
Caldwell
,
Robinson
,
Tandy
,
Rooplal
Charlie Harris Relays 2020
Mar 13, 2020
9
West Shore
8:41.99
Skaggs
,
Valverde
,
Vento
,
Cheek
Merritt Island Track and Field Invitational
Feb 14, 2020
10
Astronaut
8:42.91
Tabin
,
Morales
,
Causey
,
Seamen
Astronaut Developmental Meet #1
Feb 21, 2020
11
Santa Fe
8:58.36
Pettyjohn
,
Ortiz
,
Spires
,
Lofing
Alachua County Championships
Mar 11, 2020
12
Villages
8:59.13
Head
,
Rivera
,
Arroyo
,
Wyatt
Villages Home Meet #1
Feb 18, 2020
13
Mount Dora
9:00.85
Fuentes-Diaz
,
Rivera
,
Senner
,
Sellers
Villages Home Meet #2
Mar 12, 2020
14
Palatka
9:00.90
Bellamy
,
Passmore
,
Bryant
,
Newman
Villages Home Meet #2
Mar 12, 2020
15
Trinity Prep
9:02.76
Ahl
,
O'Connor
,
Carpenter
,
Miller
Astronaut Developmental Meet #2
Mar 6, 2020
16
Eustis
9:06.03
Sexton
,
Langford
,
Engel
,
Flemmings
Villages Home Meet #2
Mar 12, 2020
17
Titusville
9:06.27
Jones
,
Foltyn
,
Worthington
,
Soriano
Astronaut Developmental Meet #2
Mar 6, 2020
18
Keystone Heights
9:23.61
Couey
,
Griffin
,
Shaw
,
Payne
Bradford High School Invitational
Mar 13, 2020
19
Windermere Prep
9:26.40
Dale
,
Ivanescu
,
Roth
,
Shuffield
45 Annual Montverde Eagle Invitational 2020
Feb 28, 2020
20
Space Coast
9:29.68
Chapman
,
Cowan
,
Davis
,
Slattery-Snavely
Satellite High Reggie Johnson Memorial Classic 2020
Feb 28, 2020
21
Melbourne Central Catholic
9:31.16
Butler
,
Chavez
,
Closson
,
Lestrange
Heritage Home Meet 2/11/20
Feb 11, 2020
22
North Marion
9:37.19
Beckett
,
Gomez
,
Walker
,
Benjamin
Santa Fe Raider Ford Invite
Mar 7, 2020
23
Menendez
9:37.93
Courter
,
Lawrence
,
Howard
,
Gillan
6th Annual Craig Speziale Invitational
Feb 29, 2020
24
Fort White
9:44.24
Daughtry
,
Potter
,
Yeomans-Lindros
,
Simard
Santa Fe Raider Ford Invite
Mar 7, 2020
25
Lincoln Park
10:01.00
Diaz
,
Rodriguez
,
Craig
,
McGriff
Cobra Relays 2020
Mar 12, 2020
26
Florida Deaf and Blind
10:06.17
Alvarez Ovando
,
Hunt
,
Fuller
,
Joseph
Ancient City Invitational
Feb 13, 2020
27
Interlachen
10:07.39
Mack
,
Dolan
,
Roble
,
Olalde
Villages Home Meet #2
Mar 12, 2020
28
Trinity Catholic
10:16.22
Mendez
,
Romero
,
Thomas
,
Petrella
BMCHS Catholic Relays
Mar 11, 2020
29
South Sumter
10:22.28
Stratton
,
Pasch
,
Zilcosky
,
Tobar
River Ridge Meet #1
Mar 4, 2020
30
Cocoa
10:31.71
Harvey
,
Allison
,
Osborne
,
Brown
Merritt Island Track and Field Invitational
Feb 14, 2020
31
Newberry
11:29.03
Zeller
,
Fanelli
,
Thrift
,
Seveline
SFHS Raider Relays
Feb 15, 2020
4 x 800 Relay (Women)
Top↑
Team
Time
Athletes
Meet
Meet Date
1
Bishop Moore
10:17.95
Lorey
,
Maddox
,
Moler
,
Tomlinson
Bolles Bulldog Classic
Mar 6, 2020
2
Montverde Academy
10:21.02
Morrison
,
White
,
Barbaza
,
Cardwell
45 Annual Montverde Eagle Invitational 2020
Feb 28, 2020
3
Titusville
10:23.55
Castillo
,
Jaszczak
,
Ebaugh-Santos
,
Jaszczak
Astronaut Developmental Meet #2
Mar 6, 2020
4
Satellite
10:25.71
Craig
,
Kraver
,
Lavrador
,
Hibbard
Bolles Bulldog Classic
Mar 6, 2020
5
Trinity Prep
10:38.54
Pisello
,
Albright
,
Turbyfill
,
Driscoll
45 Annual Montverde Eagle Invitational 2020
Feb 28, 2020
6
Edgewood
10:45.66
Gividen
,
Dessauer
,
Baumhover
,
Sands
MIHS Developmental Meet 2/26/20
Mar 10, 2020
7
Lake Highland Prep
10:45.80
Phillips
,
Newman
,
Richards
,
Ward
Larry Kelly Invitational
Feb 28, 2020
8
Tavares
10:55.74
Montalvo
,
Sarah
,
Foster
,
Mulligan
Mount Dora Christian Track and Field Meet #2
Feb 22, 2020
9
Mount Dora
10:59.88
Zagorini
,
Koester
,
Hyland
,
Foley
Villages Home Meet #2
Mar 12, 2020
10
Lincoln Park
11:20.48
Cornett
,
Drawdy
,
Lane
,
Holycross
LPA Quad Meet
Feb 11, 2020
11
Santa Fe
11:21.21
Steen
,
Graetz
,
Anderson
,
Gilmore
Alachua County Championships
Mar 11, 2020
12
West Shore
11:21.25
Gibson
,
Oliver
,
Hilmes
,
Coyle
Merritt Island Track and Field Invitational
Feb 14, 2020
13
Menendez
11:32.87
Tunkas
,
Youmas
,
Reinhold
,
Weiner
6th Annual Craig Speziale Invitational
Feb 29, 2020
14
Eastside
11:33.37
Bryant
,
Brown
,
Ogedengbe
,
Wolpert
Alachua County Championships
Mar 11, 2020
15
Astronaut
11:37.48
Mills
,
Crean
,
Browning
,
Collyer
Astronaut Developmental Meet #1
Feb 21, 2020
16
Palatka
11:38.64
Dasher
,
Ford
,
Nealy
,
Lookadoo
Villages Home Meet #2
Mar 12, 2020
17
Melbourne Central Catholic
11:51.96
Lane
,
Fronk
,
Lestrange
,
Henry
Satellite High Reggie Johnson Memorial Classic 2020
Feb 28, 2020
18
Villages
11:59.18
Byron
,
Ross
,
Simmons
,
Stradinger
Brian Jaeger Elite Classic 2020
Mar 7, 2020
19
Keystone Heights
11:59.26
Qualls
,
Hovsepian
,
Lin
,
Phillips
Ridgeview Panther Invitational
Feb 14, 2020
20
Cocoa Beach
12:07.34
Bennett
,
Horn
,
Ricks
,
Noack
Holy Trinity Invitational powered by Track Legend Brand
Mar 7, 2020
21
South Sumter
12:07.46
Naranjo
,
Yacuzzo
,
Arellano
,
Schwab
River Ridge Meet #1
Mar 4, 2020
22
Eustis
12:10.09
Escobedo
,
Peach
,
Gilbert
,
Ferree
Larry Kelly Invitational
Feb 28, 2020
High Jump (Men)
Top↑
Athlete
Year
Team
Mark
Conv
Meet
Meet Date
1
Weeks, Danyel
SR
Satellite
1.93m
6' 4"
Satellite High Reggie Johnson Memorial Classic 2020
Feb 28, 2020
2
Pompey, Cameron
SR
Tavares
1.87m
6' 1.5"
Mount Dora Christian Track and Field Meet #2
Feb 22, 2020
2
Jonas, Chris
SO
Newberry
1.87m
6' 1.5"
Oak Hall Invitational
Feb 29, 2020
4
Kern, Justin
JR
Bishop Moore
1.85m
6' 0.75"
Bolles Bulldog Classic
Mar 6, 2020
4
Miller, Joseph
SR
Villages
1.85m
6' 0.75"
Villages Home Meet #2
Mar 12, 2020
6
Williams, Zavien
JR
Windermere Prep
1.80m
5' 10.75"
Brian Jaeger Elite Classic 2020
Mar 7, 2020
6
Krebs, Tyler
JR
Mount Dora
1.80m
5' 10.75"
Villages Home Meet #2
Mar 12, 2020
6
Jones, Kohl
JR
Menendez
1.80m
5' 10.75"
6th Annual Craig Speziale Invitational
Feb 29, 2020
9
Evans, Ja'Quim
JR
North Marion
1.77m
5' 9.75"
Santa Fe Raider Ford Invite
Mar 7, 2020
9
Gaines, Torrey
SR
Atlantic (PO)
1.77m
5' 9.75"
Deland HS Big D Relays 2020
Mar 7, 2020
9
Wilson, Warren
SO
Newberry
1.77m
5' 9.75"
Oak Hall Mini-Meet 1A-2A Schools
Feb 19, 2020
12
Bratcher, Seth
SR
Menendez
1.75m
5' 8.75"
Creekside High School Friday Knight Invite
Mar 13, 2020
12
Peterson, Jack
SR
Eustis
1.75m
5' 8.75"
Villages Home Meet #1
Feb 18, 2020
12
McConnell, Tyler
SR
Villages
1.75m
5' 8.75"
Villages Home Meet #1
Feb 18, 2020
12
Harley, Daniel
SO
Tavares
1.75m
5' 8.75"
Brian Jaeger Elite Classic 2020
Mar 7, 2020
16
Davis, Zamari
SR
Atlantic (PO)
1.73m
5' 8"
Royal Open 2020
Feb 22, 2020
17
Haight, Jacob
SR
Satellite
1.72m
5' 7.75"
Satellite High Reggie Johnson Memorial Classic 2020
Feb 28, 2020
18
Morgan, Anthony
SO
Eastside
1.70m
5' 7"
SFHS Raider Relays
Feb 15, 2020
18
Senner, Riley
SO
Mount Dora
1.70m
5' 7"
Villages Home Meet #2
Mar 12, 2020
20
Giles, Donovan
SO
Cocoa
1.67m
5' 5.75"
Merritt Island Track and Field Invitational
Feb 14, 2020
20
Zidor, Victor
SO
Cocoa
1.67m
5' 5.75"
Astronaut Developmental Meet #2
Mar 6, 2020
20
Eich, Kyler
JR
Santa Fe
1.67m
5' 5.75"
Alachua County Championships
Mar 11, 2020
20
Tillman, Ammon
SO
Santa Fe
1.67m
5' 5.75"
Alachua County Championships
Mar 11, 2020
24
Bryant, Jamal
SO
Palatka
1.65m
5' 5"
Santa Fe Raiders Fresh/Soph
Mar 2, 2020
24
Sylvester, Perrion
SO
Newberry
1.65m
5' 5"
Santa Fe Raiders Fresh/Soph
Mar 2, 2020
24
Martin, Davis
JR
Windermere Prep
1.65m
5' 5"
Brian Jaeger Elite Classic 2020
Mar 7, 2020
24
DuRant, Ronnie
SO
Mount Dora
1.65m
5' 5"
Brian Jaeger Elite Classic 2020
Mar 7, 2020
28
Denney, Sean
SO
Bishop Moore
1.63m
5' 4.25"
BMCHS Catholic Relays
Mar 11, 2020
28
Neuerburg, Ethan
SO
Space Coast
1.63m
5' 4.25"
MIHS Developmental Meet 2/26/20
Mar 10, 2020
28
Miller, Jack
JR
Trinity Prep
1.63m
5' 4.25"
Royal Open 2020
Feb 22, 2020
28
Csobi, Spencer
SO
Atlantic (PO)
1.63m
5' 4.25"
Charlie Harris Relays 2020
Mar 13, 2020
32
Williams, Sebastian
SO
Space Coast
1.62m
5' 3.75"
Merritt Island Track and Field Invitational
Feb 14, 2020
32
Driscoll, Xavier
SR
Trinity Prep
1.62m
5' 3.75"
Lake Howell QUAD 2020
Feb 19, 2020
32
couey, bryce
SO
Keystone Heights
1.62m
5' 3.75"
Clay County Championships
Mar 3, 2020
32
Jenkins, Deion
SR
Eastside
1.62m
5' 3.75"
Oak Hall Mini-Meet 1A-2A Schools
Feb 19, 2020
32
Washington, Kyren
FR
Santa Fe
1.62m
5' 3.75"
Santa Fe Raider Ford Invite
Mar 7, 2020
37
Roberts, Wesley
SR
Palatka
1.60m
5' 3"
Villages Home Meet #2
Mar 12, 2020
37
Liska, Adam
JR
Montverde Academy
1.60m
5' 3"
45 Annual Montverde Eagle Invitational 2020
Feb 28, 2020
37
Warmus, Zach
SO
Umatilla
1.60m
5' 3"
Villages Home Meet #1
Feb 18, 2020
40
Freeman, Charles
SO
Lake Highland Prep
1.58m
5' 2.25"
Lake Mary Invite 2020
Mar 7, 2020
41
Smith, David
SR
Keystone Heights
1.57m
5' 1.75"
Clay County Championships
Mar 3, 2020
41
Pitts, Payton
FR
Santa Fe
1.57m
5' 1.75"
Alachua County Championships
Mar 11, 2020
41
Whitaker, Matt
SO
Astronaut
1.57m
5' 1.75"
Satellite High Reggie Johnson Memorial Classic 2020
Feb 28, 2020
44
Smith, Malik
SR
Eustis
1.55m
5' 1"
Villages Home Meet #2
Mar 12, 2020
44
Givens, Johnathan
SO
Palatka
1.55m
5' 1"
Villages Home Meet #2
Mar 12, 2020
44
Crag-Chadderton, Brandon
SR
Trinity Prep
1.55m
5' 1"
Brian Jaeger Elite Classic 2020
Mar 7, 2020
44
Williams, Mason
FR
Windermere Prep
1.55m
5' 1"
Brian Jaeger Elite Classic 2020
Mar 7, 2020
44
Duncan, Chance
SO
Trinity Prep
1.55m
5' 1"
45 Annual Montverde Eagle Invitational 2020
Feb 28, 2020
44
Heise, Landon
SO
Eustis
1.55m
5' 1"
Villages Home Meet #2
Mar 12, 2020
44
Bigney, Justin
SR
Trinity Prep
1.55m
5' 1"
45 Annual Montverde Eagle Invitational 2020
Feb 28, 2020
High Jump (Women)
Top↑
Athlete
Year
Team
Mark
Conv
Meet
Meet Date
1
Knowles, Domanique
SR
Cocoa
1.67m
5' 5.75"
Astronaut Developmental Meet #2
Mar 6, 2020
2
Symonds, Emma
SR
Villages
1.60m
5' 3"
Villages Home Meet #2
Mar 12, 2020
3
Hays, Izabelle
JR
Satellite
1.55m
5' 1"
Astronaut Developmental Meet #1
Feb 21, 2020
4
Zidor, Victoria
SO
Cocoa
1.47m
4' 9.75"
Astronaut Developmental Meet #2
Mar 6, 2020
4
Sellers, Danisha
JR
Cocoa
1.47m
4' 9.75"
Merritt Island Track and Field Invitational
Feb 14, 2020
4
Knowles, Deyanna
JR
Cocoa
1.47m
4' 9.75"
Astronaut Developmental Meet #2
Mar 6, 2020
4
McGuire, Madison
SR
Trinity Prep
1.47m
4' 9.75"
Trinity Prep Invitational 2020
Feb 10, 2020
8
Ricketson, Payton
JR
Villages
1.45m
4' 9"
Villages Home Meet #2
Mar 12, 2020
9
Miranda, Mirabella
JR
Windermere Prep
1.42m
4' 7.75"
Brian Jaeger Elite Classic 2020
Mar 7, 2020
9
Maddox, Taylor
JR
Bishop Moore
1.42m
4' 7.75"
Larry Kelly Invitational
Feb 28, 2020
9
Kelly, Catherine
SR
Satellite
1.42m
4' 7.75"
Satellite High Reggie Johnson Memorial Classic 2020
Feb 28, 2020
12
Walker, Drew
SO
Menendez
1.40m
4' 7"
Ancient City Invitational
Feb 13, 2020
13
Sinkler, Emma
SO
North Marion
1.37m
4' 6"
Santa Fe Raider Ford Invite
Mar 7, 2020
13
Valido, Jenny
SR
Trinity Prep
1.37m
4' 6"
Trinity Prep Invitational 2020
Feb 10, 2020
13
Hunsaker, Brooke
JR
Satellite
1.37m
4' 6"
Merritt Island Track and Field Invitational
Feb 14, 2020
13
Garridolee, Karina
SO
West Shore
1.37m
4' 6"
Holy Trinity Invitational powered by Track Legend Brand
Mar 7, 2020
13
Christensen , McCauley
SO
Satellite
1.37m
4' 6"
Astronaut Developmental Meet #1
Feb 21, 2020
18
Dyer, Anna Kate
JR
Bishop Moore
1.35m
4' 5"
Carl Friedland Memorial
Feb 14, 2020
18
Troutman, Xenila
FR
Eustis
1.35m
4' 5"
Villages Home Meet #2
Mar 12, 2020
20
Dickey, Krista
JR
Mount Dora
1.33m
4' 4.25"
Seminole Invitational at the NTC 2020
Feb 15, 2020
20
Tompkins, Grace
SO
Menendez
1.33m
4' 4.25"
Pedro Menendez Falcon Friday
Mar 6, 2020
22
Short, Yana
SO
Tavares
1.32m
4' 4"
Brian Jaeger Elite Classic 2020
Mar 7, 2020
22
Chauvin, Elise
SO
West Shore
1.32m
4' 4"
Merritt Island Track and Field Invitational
Feb 14, 2020
24
Lewis, Sarah
SO
Eustis
1.30m
4' 3.25"
Villages Home Meet #1
Feb 18, 2020
24
Nunez, Val Mary
JR
Eustis
1.30m
4' 3.25"
Villages Home Meet #2
Mar 12, 2020
24
Lange, Riley
FR
Umatilla
1.30m
4' 3.25"
Villages Home Meet #1
Feb 18, 2020
27
Scoma, Bella
JR
Bishop Moore
1.27m
4' 2"
BMCHS Catholic Relays
Mar 11, 2020
27
Diaz, Genesis
8
Lincoln Park
1.27m
4' 2"
Walter Jshombach Memorial Track Meet
Mar 6, 2020
27
Moore, Alexis
SR
Trinity Prep
1.27m
4' 2"
Trinity Prep Invitational 2020
Feb 10, 2020
27
Dixon, Jhmiah
7
Cocoa
1.27m
4' 2"
Merritt Island Track and Field Invitational
Feb 14, 2020
27
Gallagher, Sara
JR
Lake Highland Prep
1.27m
4' 2"
Lake Mary Invite 2020
Mar 7, 2020
27
Groom, Sofia
SO
Bishop Moore
1.27m
4' 2"
BMCHS Catholic Relays
Mar 11, 2020
27
Inman, E'mya
FR
Tavares
1.27m
4' 2"
Brian Jaeger Elite Classic 2020
Mar 7, 2020
34
Keen, Jillian
SR
Menendez
1.25m
4' 1.25"
Ancient City Invitational
Feb 13, 2020
35
Stewart, Robin
FR
Menendez
1.23m
4' 0.5"
Pedro Menendez Falcon Friday
Mar 6, 2020
36
Williams, Yasmyne
SO
Eastside
1.22m
4' 0"
Oak Hall Mini-Meet 1A-2A Schools
Feb 19, 2020
36
Smith, Caitlyn
SO
North Marion
1.22m
4' 0"
Oak Hall Invitational
Feb 29, 2020
36
Hinton, Emma
FR
Umatilla
1.22m
4' 0"
Mount Dora Christian Track and Field Meet #2
Feb 22, 2020
36
Dasher, Brianna
FR
Palatka
1.22m
4' 0"
Oak Hall Mini-Meet 1A-2A Schools
Feb 19, 2020
36
Clemmons, Danecia
Eastside
1.22m
4' 0"
Oak Hall Mini-Meet 1A-2A Schools
Feb 19, 2020
41
Durias, Sydney
SO
Mount Dora
1.20m
3' 11.25"
45 Annual Montverde Eagle Invitational 2020
Feb 28, 2020
41
Hall, Donae
SO
Mount Dora
1.20m
3' 11.25"
45 Annual Montverde Eagle Invitational 2020
Feb 28, 2020
43
Harris, Kirsten
SO
Menendez
1.15m
3' 9.25"
Ancient City Invitational
Feb 13, 2020
44
Coleman, Brylen
SO
Menendez
1.13m
3' 8.5"
Pedro Menendez Falcon Friday
Mar 6, 2020
Pole Vault (Men)
Top↑
Athlete
Year
Team
Mark
Conv
Meet
Meet Date
1
Prisby, Conrad
SR
Villages
4.51m
14' 9.5"
Villages Home Meet #2
Mar 12, 2020
2
Miller, Bearett
SR
Tavares
4.27m
14' 0"
Villages Home Meet #1
Feb 18, 2020
3
Quiroz, Emilio
SR
Melbourne Central Catholic
4.19m
13' 9"
Merritt Island Track and Field Invitational
Feb 14, 2020
4
Georgiev, Alex
8
Montverde Academy
4.10m
13' 5.25"
Seminole Invitational at the NTC 2020
Feb 15, 2020
5
Kern, Justin
JR
Bishop Moore
3.90m
12' 9.5"
Bolles Bulldog Classic
Mar 6, 2020
5
Rakovan, Joshua
SR
Satellite
3.90m
12' 9.5"
Merritt Island Track and Field Invitational
Feb 14, 2020
7
Demo, John
SR
Trinity Prep
3.81m
12' 6"
Lake Howell QUAD 2020
Feb 19, 2020
8
Hancock, Zach
SR
Bishop Moore
3.75m
12' 3.5"
BMCHS Catholic Relays
Mar 11, 2020
9
Maxwell, Blake
JR
Astronaut
3.73m
12' 2.75"
Carl Friedland Memorial
Feb 14, 2020
10
Qin, David
SR
Trinity Prep
3.66m
12' 0"
Lake Howell QUAD 2020
Feb 19, 2020
11
Haight, Jacob
SR
Satellite
3.65m
11' 11.75"
Astronaut Developmental Meet #1
Feb 21, 2020
12
Scarborough, Christian
JR
Astronaut
3.35m
10' 11.75"
Astronaut Developmental Meet #2
Mar 6, 2020
13
Hart, Gavin
SR
Tavares
3.28m
10' 9"
Villages Home Meet #1
Feb 18, 2020
14
Beeney, Nathan
SO
Titusville
3.20m
10' 6"
Astronaut Developmental Meet #2
Mar 6, 2020
15
Veon, Jonathan
FR
Satellite
3.00m
9' 10"
Bolles Bulldog Classic
Mar 6, 2020
15
Karen , Adam
FR
Montverde Academy
3.00m
9' 10"
Bolles Bulldog Classic
Mar 6, 2020
17
Scarborough, Nathan
FR
Astronaut
2.90m
9' 6.25"
Astronaut Developmental Meet #2
Mar 6, 2020
18
Galloway, Colin
JR
Bishop Moore
2.88m
9' 5.25"
Carl Friedland Memorial
Feb 14, 2020
19
Primeau, Edward
FR
Umatilla
2.82m
9' 3"
Villages Home Meet #1
Feb 18, 2020
19
Hoag, Riley
SR
Tavares
2.82m
9' 3"
Villages Home Meet #1
Feb 18, 2020
21
Vazquez-Palerino, Victor
JR
Umatilla
2.75m
9' 0.25"
Villages Home Meet #2
Mar 12, 2020
21
Vaughn, Isaac
SR
Mount Dora
2.75m
9' 0.25"
Royal Open 2020
Feb 22, 2020
23
Whitaker, Matt
SO
Astronaut
2.74m
8' 11.75"
Astronaut Developmental Meet #2
Mar 6, 2020
24
Harris, Denver
SR
Umatilla
2.73m
8' 11.5"
Mount Dora Christian Track and Field Meet #2
Feb 22, 2020
25
Wetherington, Conner
SO
Santa Fe
2.70m
8' 10.25"
Alachua County Championships
Mar 11, 2020
25
Mumme, Everett
FR
Satellite
2.70m
8' 10.25"
Merritt Island Track and Field Invitational
Feb 14, 2020
27
Marshall-Harris, Malachi
FR
Lake Highland Prep
2.68m
8' 9.5"
Lake Mary Invite 2020
Mar 7, 2020
28
Williams, Ethan
JR
Mount Dora
2.60m
8' 6.25"
Villages Home Meet #2
Mar 12, 2020
28
Kline, Harrison
SO
Mount Dora
2.60m
8' 6.25"
Villages Home Meet #2
Mar 12, 2020
30
Feenstra, Andrew
SO
Trinity Prep
2.59m
8' 6"
Trinity Prep Invitational 2020
Feb 10, 2020
31
Pitts, Payton
FR
Santa Fe
2.55m
8' 4.25"
Alachua County Championships
Mar 11, 2020
32
Obrien, Eli
FR
Umatilla
2.45m
8' 0.5"
Villages Home Meet #2
Mar 12, 2020
32
Nazario, Vincent
FR
Satellite
2.45m
8' 0.5"
Satellite High Reggie Johnson Memorial Classic 2020
Feb 28, 2020
34
Miner, Brandon
JR
Trinity Prep
2.44m
8' 0"
Trinity Prep Invitational 2020
Feb 10, 2020
34
Stewart, Shannon
FR
Astronaut
2.44m
8' 0"
Astronaut Developmental Meet #2
Mar 6, 2020
34
Hill, Noah
FR
Astronaut
2.44m
8' 0"
Astronaut Developmental Meet #2
Mar 6, 2020
37
Nevins, Ty
SO
Astronaut
2.43m
7' 11.5"
Astronaut Developmental Meet #1
Feb 21, 2020
37
Martin, Caden
FR
Satellite
2.43m
7' 11.5"
Astronaut Developmental Meet #1
Feb 21, 2020
39
Slemp, Joshua
Williston
2.40m
7' 10.5"
Cedar Key Field Event Meet 1
Mar 10, 2020
40
Adam, Andres
SO
Lake Highland Prep
2.38m
7' 9.75"
Lake Mary Invite 2020
Mar 7, 2020
41
Nazario, Vincent
FR
Satellite
2.35m
7' 8.5"
Merritt Island Track and Field Invitational
Feb 14, 2020
42
Pohlod, Nicholas
SO
Trinity Prep
2.29m
7' 6"
Astronaut Developmental Meet #2
Mar 6, 2020
43
Taylor, Jarrett
JR
Astronaut
2.13m
6' 11.75"
Astronaut Developmental Meet #2
Mar 6, 2020
44
Bryant, Mason
FR
Satellite
1.98m
6' 6"
Astronaut Developmental Meet #1
Feb 21, 2020
45
Snipstad, Joshua
SO
Santa Fe
1.80m
5' 10.75"
Alachua County Championships
Mar 11, 2020
Pole Vault (Women)
Top↑
Athlete
Year
Team
Mark
Conv
Meet
Meet Date
1
Eisenhardt, Kai
JR
Montverde Academy
3.35m
10' 11.75"
Royal Open 2020
Feb 22, 2020
2
Conklin, Ashley
SO
Montverde Academy
3.20m
10' 6"
Royal Open 2020
Feb 22, 2020
3
Sorensen, Payton
JR
Lake Highland Prep
2.90m
9' 6.25"
Royal Open 2020
Feb 22, 2020
4
Williams, Mikayla
SR
Umatilla
2.75m
9' 0.25"
Villages Home Meet #2
Mar 12, 2020
5
Tilley, Adeleine
SR
Bishop Moore
2.57m
8' 5.25"
Larry Kelly Invitational
Feb 28, 2020
6
Goldstein, Dorit
SO
Satellite
2.45m
8' 0.5"
Bolles Bulldog Classic
Mar 6, 2020
6
Rendina, Alisa
SR
Astronaut
2.45m
8' 0.5"
Satellite High Reggie Johnson Memorial Classic 2020
Feb 28, 2020
6
Goldstein, Dorit
SO
Satellite
2.45m
8' 0.5"
Satellite High Reggie Johnson Memorial Classic 2020
Feb 28, 2020
9
Williams, Erica
SO
Satellite
2.43m
7' 11.5"
Astronaut Developmental Meet #1
Feb 21, 2020
9
Rendina, Taylor
SO
Astronaut
2.43m
7' 11.5"
Astronaut Developmental Meet #1
Feb 21, 2020
9
Prospero, Chiara
JR
Satellite
2.43m
7' 11.5"
Astronaut Developmental Meet #1
Feb 21, 2020
12
Sellers, Aubrey
FR
Mount Dora
2.15m
7' 0.5"
Villages Home Meet #2
Mar 12, 2020
12
Woodall, Theresa
SO
Bishop Moore
2.15m
7' 0.5"
BMCHS Catholic Relays
Mar 11, 2020
14
Falcon, Hannah
JR
Tavares
2.13m
6' 11.75"
Mount Dora Christian Track and Field Meet #2
Feb 22, 2020
14
Tatum, Wolke
SO
Umatilla
2.13m
6' 11.75"
Mount Dora Christian Track and Field Meet #2
Feb 22, 2020
16
Calhoun, Finley
SO
Astronaut
1.98m
6' 6"
Astronaut Developmental Meet #1
Feb 21, 2020
16
Reyes, Alberta
SO
Umatilla
1.98m
6' 6"
Mount Dora Christian Track and Field Meet #2
Feb 22, 2020
18
Munter, Nicole
SO
Bishop Moore
1.97m
6' 5.5"
Larry Kelly Invitational
Feb 28, 2020
19
Johnson, Haley
JR
Umatilla
1.88m
6' 2"
Villages Home Meet #1
Feb 18, 2020
20
Gaydar, Erin
SO
Edgewood
1.80m
5' 10.75"
MIHS Developmental Meet 2/26/20
Mar 10, 2020
Long Jump (Men)
Top↑
Athlete
Year
Team
Mark
Conv
Meet
Meet Date
Wind
1
George, Amari
SR
Mount Dora
6.92m
22' 8.5"
Villages Home Meet #2
Mar 12, 2020
NWI
2
Morrison, Marc
JR
Bishop Moore
6.82m
22' 4.5"
BMCHS Catholic Relays
Mar 11, 2020
NWI
3
Wynn, Aaron
SO
Menendez
6.61m
21' 8.25"
Ancient City Invitational
Feb 13, 2020
NWI
4
Gaines, Torrey
SR
Atlantic (PO)
6.54m
21' 5.5"
16th Annual - East Coast Classic
Feb 28, 2020
NWI
5
Reid, Deron
SR
Santa Fe
6.43m
21' 1.25"
Alachua County Championships
Mar 11, 2020
NWI
6
Davis, Nathaniel
SO
Atlantic (PO)
6.29m
20' 7.75"
Charlie Harris Relays 2020
Mar 13, 2020
NWI
7
Crankfield, Janiero
JR
Bishop Moore
6.23m
20' 5.25"
Carl Friedland Memorial
Feb 14, 2020
NWI
7
Vitito, Christopher
SO
Montverde Academy
6.23m
20' 5.25"
Seminole Invitational at the NTC 2020
Feb 15, 2020
NWI
9
Edwards, Taurus
SR
Titusville
6.20m
20' 4.25"
Astronaut Developmental Meet #2
Mar 6, 2020
NWI
10
Poole, Alexander
SR
Space Coast
6.17m
20' 3"
MIHS Developmental Meet 2/26/20
Mar 10, 2020
NWI
11
Parker, Walter
SO
Titusville
6.08m
19' 11.5"
Satellite High Reggie Johnson Memorial Classic 2020
Feb 28, 2020
NWI
12
Moffitt, Trevor
JR
South Sumter
6.04m
19' 9.75"
Larry Kelly Invitational
Feb 28, 2020
NWI
13
Young, Trevor
SR
Atlantic (PO)
6.01m
19' 8.75"
Deland HS Big D Relays 2020
Mar 7, 2020
NWI
14
Freeney, Brendon
SO
Santa Fe
5.94m
19' 6"
Santa Fe Raiders Fresh/Soph
Mar 2, 2020
NWI
15
Grabill, Jacob
SR
Tavares
5.90m
19' 4.25"
Carl Friedland Memorial
Feb 14, 2020
NWI
16
Douglas, Walter
JR
Florida Deaf and Blind
5.89m
19' 4"
Oak Hall Mini-Meet 1A-2A Schools
Feb 19, 2020
NWI
17
Wilson, Warren
SO
Newberry
5.88m
19' 3.5"
Oak Hall Mini-Meet 1A-2A Schools
Feb 19, 2020
NWI
18
Barrett , Nathan
SO
Montverde Academy
5.87m
19' 3.25"
45 Annual Montverde Eagle Invitational 2020
Feb 28, 2020
NWI
19
McConnell, Tyler
SR
Villages
5.84m
19' 2"
Villages Home Meet #2
Mar 12, 2020
NWI
19
Holmes, Xavier
FR
Cocoa
5.84m
19' 2"
Astronaut Developmental Meet #2
Mar 6, 2020
NWI
21
Jonas, Chris
SO
Newberry
5.82m
19' 1.25"
Alachua County Championships
Mar 11, 2020
NWI
22
Martin, Wade
JR
Windermere Prep
5.80m
19' 0.5"
45 Annual Montverde Eagle Invitational 2020
Feb 28, 2020
NWI
23
Combs, Eddie
FR
Satellite
5.79m
19' 0"
Merritt Island Track and Field Invitational
Feb 14, 2020
NWI
24
Strachan, Arnold
SO
Eastside
5.78m
18' 11.75"
Alachua County Championships
Mar 11, 2020
NWI
24
couey, bryce
SO
Keystone Heights
5.78m
18' 11.75"
Clay HS 4 Way Track Meet
Feb 28, 2020
NWI
26
Colby, Daniel
JR
Satellite
5.77m
18' 11.25"
Satellite High Reggie Johnson Memorial Classic 2020
Feb 28, 2020
NWI
27
Pompey, Cameron
SR
Tavares
5.74m
18' 10"
Carl Friedland Memorial
Feb 14, 2020
NWI
28
Bryant, Jamal
SO
Palatka
5.73m
18' 9.75"
Seminole Invitational at the NTC 2020
Feb 15, 2020
NWI
29
Bostic, Mahki
SO
Newberry
5.72m
18' 9.25"
Oak Hall Invitational
Feb 29, 2020
NWI
29
Brown, TyShawn
SR
Cocoa
5.72m
18' 9.25"
Astronaut Developmental Meet #2
Mar 6, 2020
NWI
31
Haight, Broch
FR
Newberry
5.70m
18' 8.5"
Santa Fe Raiders Fresh/Soph
Mar 2, 2020
NWI
32
Velez, Jouldan
SR
Windermere Prep
5.69m
18' 8"
Brian Jaeger Elite Classic 2020
Mar 7, 2020
NWI
32
Quiroz, Emilio
SR
Melbourne Central Catholic
5.69m
18' 8"
Merritt Island Track and Field Invitational
Feb 14, 2020
NWI
34
Duncan, Chance
SO
Trinity Prep
5.68m
18' 7.75"
Astronaut Developmental Meet #2
Mar 6, 2020
NWI
35
Merced, Luis
SO
Florida Deaf and Blind
5.67m
18' 7.25"
Oak Hall Mini-Meet 1A-2A Schools
Feb 19, 2020
NWI
36
Foster, Chris
FR
North Marion
5.65m
18' 6.5"
Oak Hall Invitational
Feb 29, 2020
NWI
36
Brown, Tabias
SO
Menendez
5.65m
18' 6.5"
6th Annual Craig Speziale Invitational
Feb 29, 2020
NWI
36
Winton, Will
JR
South Sumter
5.65m
18' 6.5"
Villages Home Meet #1
Feb 18, 2020
NWI
39
Feathers, Kenyarda
JR
P. K. Yonge
5.64m
18' 6"
Bolles Bulldog Classic
Mar 6, 2020
NWI
40
Zidor, Victor
SO
Cocoa
5.63m
18' 5.75"
Astronaut Developmental Meet #2
Mar 6, 2020
NWI
40
ross, Oshawn (oj)
JR
Cocoa
5.63m
18' 5.75"
Astronaut Developmental Meet #2
Mar 6, 2020
NWI
42
Johnson, Byron
FR
Cocoa
5.62m
18' 5.25"
Satellite High Reggie Johnson Memorial Classic 2020
Feb 28, 2020
NWI
43
Castro, Jorge
FR
Bishop Moore
5.61m
18' 5"
BMCHS Catholic Relays
Mar 11, 2020
NWI
43
Miller, Tavion
SR
Palatka
5.61m
18' 5"
Oak Hall Mini-Meet 1A-2A Schools
Feb 19, 2020
NWI
43
Bach, Bryon
SO
Keystone Heights
5.61m
18' 5"
Clay HS 4 Way Track Meet
Feb 28, 2020
NWI
46
Hawkins, Samarae
JR
Cocoa
5.60m
18' 4.5"
Astronaut Developmental Meet #2
Mar 6, 2020
NWI
47
Edgecombe, Jaden
SO
Cocoa
5.59m
18' 4.25"
Satellite High Reggie Johnson Memorial Classic 2020
Feb 28, 2020
NWI
47
Senner, Riley
SO
Mount Dora
5.59m
18' 4.25"
Seminole Invitational at the NTC 2020
Feb 15, 2020
NWI
49
Walcott, Rick
SR
Windermere Prep
5.58m
18' 3.75"
Brian Jaeger Elite Classic 2020
Mar 7, 2020
NWI
49
Johnson , Kyle
FR
Montverde Academy
5.58m
18' 3.75"
Royal Open 2020
Feb 22, 2020
NWI
Long Jump (Women)
Top↑
Athlete
Year
Team
Mark
Conv
Meet
Meet Date
Wind
1
Aybar, Yolanda
JR
Melbourne Central Catholic
5.20m
17' 0.75"
Satellite High Reggie Johnson Memorial Classic 2020
Feb 28, 2020
NWI
2
Knowles, Domanique
SR
Cocoa
5.15m
16' 10.75"
Astronaut Developmental Meet #2
Mar 6, 2020
NWI
3
MacKay, Annie
JR
Melbourne Central Catholic
4.93m
16' 2.25"
Astronaut Developmental Meet #2
Mar 6, 2020
NWI
4
Lewis, Mia
SO
Cocoa
4.92m
16' 1.75"
Astronaut Developmental Meet #2
Mar 6, 2020
NWI
4
Strappier, Ahleeyah
SR
Newberry
4.92m
16' 1.75"
Oak Hall Mini-Meet 1A-2A Schools
Feb 19, 2020
NWI
6
McGuire, Madison
SR
Trinity Prep
4.86m
15' 11.5"
Trinity Prep Invitational 2020
Feb 10, 2020
NWI
7
Clark, Amber
SO
Lincoln Park
4.84m
15' 10.5"
Walter Jshombach Memorial Track Meet
Mar 6, 2020
NWI
8
Williams, Yasmyne
SO
Eastside
4.77m
15' 7.75"
SFHS Raider Relays
Feb 15, 2020
NWI
8
Moore, Skylar
SO
Trinity Catholic
4.77m
15' 7.75"
Oak Hall Invitational
Feb 29, 2020
NWI
10
MacLaren, Chloe
JR
P. K. Yonge
4.75m
15' 7"
Alachua County Championships
Mar 11, 2020
NWI
11
McGruder, Ellah
SR
Interlachen
4.73m
15' 6.25"
Pedro Menendez Falcon Friday
Mar 6, 2020
NWI
11
Sorensen, Payton
JR
Lake Highland Prep
4.73m
15' 6.25"
Larry Kelly Invitational
Feb 28, 2020
NWI
13
Leslie, Deandria
FR
Tavares
4.68m
15' 4.25"
Brian Jaeger Elite Classic 2020
Mar 7, 2020
NWI
14
Shelton, Laura
SO
West Shore
4.66m
15' 3.5"
Satellite High Reggie Johnson Memorial Classic 2020
Feb 28, 2020
NWI
15
Weaver, Alexa
SO
West Shore
4.62m
15' 2"
Holy Trinity Invitational powered by Track Legend Brand
Mar 7, 2020
NWI
16
Valentines, Cartashous
JR
Palatka
4.61m
15' 1.5"
Oak Hall Mini-Meet 1A-2A Schools
Feb 19, 2020
NWI
17
Woods, Iyanna
JR
Palatka
4.60m
15' 1.25"
Oak Hall Mini-Meet 1A-2A Schools
Feb 19, 2020
NWI
17
Lookadoo, Kniya
JR
Palatka
4.60m
15' 1.25"
Bolles Bulldog Classic
Mar 6, 2020
NWI
19
Marshall, Kaleo
JR
Newberry
4.58m
15' 0.5"
Alachua County Championships
Mar 11, 2020
NWI
20
Cohen-Pinsky, Brooke
JR
Satellite
4.52m
14' 10"
Satellite High Reggie Johnson Memorial Classic 2020
Feb 28, 2020
NWI
21
Uzoma , Princess
SR
Montverde Academy
4.50m
14' 9.25"
45 Annual Montverde Eagle Invitational 2020
Feb 28, 2020
NWI
21
Malabuyo, Ella
FR
Trinity Prep
4.50m
14' 9.25"
Trinity Prep Invitational 2020
Feb 10, 2020
NWI
21
Groom, Sofia
SO
Bishop Moore
4.50m
14' 9.25"
Larry Kelly Invitational
Feb 28, 2020
NWI
24
Tyson, Liana
FR
Cocoa
4.46m
14' 7.75"
Satellite High Reggie Johnson Memorial Classic 2020
Feb 28, 2020
NWI
25
Kruel, Peyton
FR
Bishop Moore
4.42m
14' 6"
BMCHS Catholic Relays
Mar 11, 2020
NWI
26
Barkley, Azurea
SR
Satellite
4.38m
14' 4.5"
Satellite High Reggie Johnson Memorial Classic 2020
Feb 28, 2020
NWI
27
Aponte- Lovvorn, Aleja
JR
Space Coast
4.36m
14' 3.75"
MIHS Developmental Meet 2/26/20
Mar 10, 2020
NWI
28
Hogan, Tianna
SR
Lincoln Park
4.35m
14' 3.25"
Cobra Relays 2020
Mar 12, 2020
NWI
29
Valido, Jenny
SR
Trinity Prep
4.31m
14' 1.75"
Brian Jaeger Elite Classic 2020
Mar 7, 2020
NWI
30
Moore, Alexis
SR
Trinity Prep
4.30m
14' 1.25"
Astronaut Developmental Meet #2
Mar 6, 2020
NWI
31
Mayo , Niliyah
SO
Cocoa
4.29m
14' 1"
Astronaut Developmental Meet #2
Mar 6, 2020
NWI
31
Kimpel, Sheyenne
JR
Tavares
4.29m
14' 1"
Villages Home Meet #1
Feb 18, 2020
NWI
33
Zidor, Victoria
SO
Cocoa
4.28m
14' 0.5"
Astronaut Developmental Meet #2
Mar 6, 2020
NWI
34
Knowles, Deyanna
JR
Cocoa
4.27m
14' 0.25"
Astronaut Developmental Meet #2
Mar 6, 2020
NWI
35
Thomas, Shunteria
FR
Cocoa
4.25m
13' 11.5"
Astronaut Developmental Meet #2
Mar 6, 2020
NWI
35
Sprowles, Madison
JR
Villages
4.25m
13' 11.5"
Villages Home Meet #2
Mar 12, 2020
NWI
37
Ricketson, Payton
JR
Villages
4.23m
13' 10.5"
Seminole Invitational at the NTC 2020
Feb 15, 2020
NWI
38
Hernandez, Claribel
SO
Villages
4.22m
13' 10.25"
Toho Invitational 2020
Feb 29, 2020
NWI
38
Lazenby, Mikayla
JR
South Sumter
4.22m
13' 10.25"
Larry Kelly Invitational
Feb 28, 2020
NWI
40
Newsome, Grace
JR
Bishop Moore
4.21m
13' 9.75"
Carl Friedland Memorial
Feb 14, 2020
NWI
41
Emilcar, Laura
SR
Montverde Academy
4.20m
13' 9.5"
45 Annual Montverde Eagle Invitational 2020
Feb 28, 2020
NWI
42
Pierre, Natasha
JR
Eustis
4.19m
13' 9"
Villages Home Meet #2
Mar 12, 2020
NWI
43
Eisert, Sydney
SR
West Shore
4.15m
13' 7.5"
Holy Trinity Invitational powered by Track Legend Brand
Mar 7, 2020
NWI
44
Negron, Tiana
FR
Satellite
4.14m
13' 7"
Astronaut Developmental Meet #1
Feb 21, 2020
NWI
44
Dasher, Brianna
FR
Palatka
4.14m
13' 7"
Santa Fe Raiders Fresh/Soph
Mar 2, 2020
NWI
46
Navarro, Chloe
FR
Williston
4.11m
13' 6"
Cedar Key Field Event Meet 1
Mar 10, 2020
NWI
47
Fells, Diovinne
SR
Palatka
4.09m
13' 5"
Oak Hall Mini-Meet 1A-2A Schools
Feb 19, 2020
NWI
48
Jackson, Taylor
SR
Satellite
4.06m
13' 4"
Satellite High Reggie Johnson Memorial Classic 2020
Feb 28, 2020
NWI
49
Jacobi, Sam
SR
Trinity Catholic
4.04m
13' 3.25"
Oak Hall Invitational
Feb 29, 2020
NWI
49
Robinson, Alysia
SR
Newberry
4.04m
13' 3.25"
Oak Hall Mini-Meet 1A-2A Schools
Feb 19, 2020
NWI
Triple Jump (Men)
Top↑
Athlete
Year
Team
Mark
Conv
Meet
Meet Date
Wind
1
Morrison, Marc
JR
Bishop Moore
13.18m
43' 3"
BMCHS Catholic Relays
Mar 11, 2020
NWI
2
Grabill, Jacob
SR
Tavares
12.70m
41' 8"
Mount Dora Christian Track and Field Meet #2
Feb 22, 2020
NWI
3
Pompey, Cameron
SR
Tavares
12.58m
41' 3.25"
Mount Dora Christian Track and Field Meet #2
Feb 22, 2020
NWI
4
Johnson, Byron
FR
Cocoa
12.32m
40' 5"
Astronaut Developmental Meet #2
Mar 6, 2020
NWI
5
Diggs, Kolby
SO
Umatilla
12.26m
40' 2.75"
Villages Home Meet #2
Mar 12, 2020
NWI
6
Caito, Antonio
SO
Astronaut
12.24m
40' 2"
Astronaut Developmental Meet #2
Mar 6, 2020
NWI
7
Castro, Jorge
FR
Bishop Moore
12.14m
39' 10"
Bolles Bulldog Classic
Mar 6, 2020
NWI
8
Givens, Johnathan
SO
Palatka
11.82m
38' 9.5"
Santa Fe Raiders Fresh/Soph
Mar 2, 2020
NWI
9
Pinard, Jevon
JR
Trinity Prep
11.80m
38' 8.75"
Brian Jaeger Elite Classic 2020
Mar 7, 2020
NWI
10
Bryant, Jamal
SO
Palatka
11.75m
38' 6.75"
Villages Home Meet #2
Mar 12, 2020
NWI
10
Allen, Franklin
SR
South Sumter
11.75m
38' 6.75"
River Ridge Meet #1
Mar 4, 2020
NWI
12
Brauman, Breadan
SO
Palatka
11.73m
38' 6"
Seminole Invitational at the NTC 2020
Feb 15, 2020
NWI
13
Mandahl, Wyatt
JR
South Sumter
11.66m
38' 3.25"
River Ridge Meet #1
Mar 4, 2020
NWI
14
Rakovan, Joshua
SR
Satellite
11.64m
38' 2.25"
Astronaut Developmental Meet #1
Feb 21, 2020
NWI
15
Harley, Daniel
SO
Tavares
11.58m
38' 0"
Brian Jaeger Elite Classic 2020
Mar 7, 2020
NWI
16
Krebs, Tyler
SO
Mount Dora
11.56m
37' 11.25"
Seminole Invitational at the NTC 2020
Feb 15, 2020
NWI
17
Spires, Trace
SO
Santa Fe
11.52m
37' 9.5"
Alachua County Championships
Mar 11, 2020
+0.0
18
Dobbs, Calleb
FR
Cocoa
11.50m
37' 8.75"
Astronaut Developmental Meet #2
Mar 6, 2020
NWI
19
Colby, Daniel
JR
Satellite
11.45m
37' 6.75"
Bolles Bulldog Classic
Mar 6, 2020
NWI
20
Spurrier, John Taylor
JR
Tavares
11.43m
37' 6"
Mount Dora Christian Track and Field Meet #2
Feb 22, 2020
NWI
21
Sellers, Caleb
SR
Mount Dora
11.42m
37' 5.75"
Seminole Invitational at the NTC 2020
Feb 15, 2020
NWI
22
Murray, Khylil
SO
Astronaut
11.40m
37' 5"
Astronaut Developmental Meet #2
Mar 6, 2020
NWI
22
Kaylor, Dalton
SO
Astronaut
11.40m
37' 5"
Astronaut Developmental Meet #2
Mar 6, 2020
NWI
24
Clendenin, Jack
SR
Eustis
11.22m
36' 9.75"
Villages Home Meet #2
Mar 12, 2020
NWI
25
Smith, Sam
SO
Palatka
11.20m
36' 9"
Santa Fe Raiders Fresh/Soph
Mar 2, 2020
NWI
26
Jafet, Jack
JR
Bishop Moore
11.17m
36' 7.75"
BMCHS Catholic Relays
Mar 11, 2020
NWI
26
Mack, Kriston
FR
Palatka
11.17m
36' 7.75"
Seminole Invitational at the NTC 2020
Feb 15, 2020
NWI
28
Boyd, Brent
SO
Astronaut
11.13m
36' 6.25"
Astronaut Developmental Meet #2
Mar 6, 2020
NWI
29
Williams, Zyere
SO
Mount Dora
11.12m
36' 5.75"
Villages Home Meet #2
Mar 12, 2020
NWI
30
Hick, Ja`Quez
JR
Cocoa
11.08m
36' 4.25"
Astronaut Developmental Meet #2
Mar 6, 2020
NWI
31
Senner, Riley
SO
Mount Dora
11.07m
36' 4"
Brian Jaeger Elite Classic 2020
Mar 7, 2020
NWI
32
Winton, Will
JR
South Sumter
11.01m
36' 1.5"
River Ridge Meet #1
Mar 4, 2020
NWI
33
Duncan, Chance
SO
Trinity Prep
11.00m
36' 1.25"
Astronaut Developmental Meet #2
Mar 6, 2020
NWI
34
Crespo, Antonio
SR
Trinity Prep
10.90m
35' 9.25"
Brian Jaeger Elite Classic 2020
Mar 7, 2020
NWI
35
Rodriguez, Zavier
JR
Trinity Catholic
10.88m
35' 8.5"
Oak Hall Invitational
Feb 29, 2020
NWI
36
Williams, Nelson
SR
Palatka
10.82m
35' 6"
Seminole Invitational at the NTC 2020
Feb 15, 2020
NWI
37
Diggs, Caleb
JR
Umatilla
10.75m
35' 3.25"
Mount Dora Christian Track and Field Meet #2
Feb 22, 2020
NWI
38
Serrano, Alejandro
SR
Villages
10.71m
35' 1.75"
Villages Home Meet #2
Mar 12, 2020
NWI
39
Gray, Desiron
JR
Williston
10.70m
35' 1.25"
Cedar Key Field Event Meet 1
Mar 10, 2020
NWI
40
Kohm, Nick
SO
Trinity Prep
10.65m
34' 11.25"
45 Annual Montverde Eagle Invitational 2020
Feb 28, 2020
NWI
41
Lowe, Dekode
JR
South Sumter
10.58m
34' 8.5"
River Ridge Meet #1
Mar 4, 2020
NWI
42
McMillian, Christian
SO
Eustis
10.54m
34' 7"
Villages Home Meet #2
Mar 12, 2020
NWI
42
Champagne, Trenten
SR
Astronaut
10.54m
34' 7"
Astronaut Developmental Meet #2
Mar 6, 2020
NWI
44
Nonsant, Mark
FR
Bishop Moore
10.43m
34' 2.75"
Larry Kelly Invitational
Feb 28, 2020
NWI
45
Jingozian, Thomas
SO
North Marion
10.40m
34' 1.5"
Santa Fe Raider Ford Invite
Mar 7, 2020
NWI
46
Lauterbach, P.J.
JR
Williston
10.22m
33' 6.5"
Cedar Key Field Event Meet 1
Mar 10, 2020
NWI
47
Medina, Adaris
SO
Palatka
10.02m
32' 10.5"
Villages Home Meet #2
Mar 12, 2020
NWI
48
Johnson , Kyle
FR
Montverde Academy
9.87m
32' 4.75"
45 Annual Montverde Eagle Invitational 2020
Feb 28, 2020
NWI
48
Douglas, Walter
JR
Florida Deaf and Blind
9.87m
32' 4.75"
Adrain Mann Wolfpack Classic
Feb 27, 2020
NWI
50
Collindres, Dheyber
Williston
9.67m
31' 8.75"
Cedar Key Field Event Meet 1
Mar 10, 2020
NWI
Triple Jump (Women)
Top↑
Athlete
Year
Team
Mark
Conv
Meet
Meet Date
Wind
1
Sorensen, Payton
JR
Lake Highland Prep
10.54m
34' 7"
Lake Mary Invite 2020
Mar 7, 2020
NWI
2
Newsome, Grace
JR
Bishop Moore
10.30m
33' 9.5"
BMCHS Catholic Relays
Mar 11, 2020
NWI
3
Harris, Kirsten
SO
Menendez
10.12m
33' 2.5"
Pedro Menendez Falcon Friday
Mar 6, 2020
NWI
4
McGuire, Madison
SR
Trinity Prep
9.85m
32' 3.75"
Trinity Prep Invitational 2020
Feb 10, 2020
NWI
5
Kruel, Peyton
FR
Bishop Moore
9.76m
32' 0.25"
Larry Kelly Invitational
Feb 28, 2020
NWI
6
Jones, Journey
8
Lincoln Park
9.72m
31' 10.75"
Cobra Relays 2020
Mar 12, 2020
NWI
7
Lookadoo, Kniya
JR
Palatka
9.61m
31' 6.5"
Villages Home Meet #2
Mar 12, 2020
NWI
8
Weaver, Alexa
SO
West Shore
9.45m
31' 0"
Holy Trinity Invitational powered by Track Legend Brand
Mar 7, 2020
NWI
9
Kimpel, Sheyenne
JR
Tavares
9.14m
30' 0"
Carl Friedland Memorial
Feb 14, 2020
NWI
10
Sprowles, Madison
JR
Villages
9.08m
29' 9.5"
Seminole Invitational at the NTC 2020
Feb 15, 2020
NWI
11
Vander, Alexis
SR
West Shore
9.06m
29' 8.75"
Holy Trinity Invitational powered by Track Legend Brand
Mar 7, 2020
NWI
12
Moore, Alexis
SR
Trinity Prep
9.00m
29' 6.5"
Astronaut Developmental Meet #2
Mar 6, 2020
NWI
13
Williams, Alayezia
8
Cocoa
8.93m
29' 3.75"
Astronaut Developmental Meet #2
Mar 6, 2020
NWI
14
Jackson, Taylor
SR
Satellite
8.78m
28' 9.75"
Bolles Bulldog Classic
Mar 6, 2020
NWI
15
Heuett, Scarlett
SR
West Shore
8.73m
28' 7.75"
Eau Gallie 3/12
Mar 12, 2020
NWI
16
Brasko, Alyssa
FR
Bishop Moore
8.72m
28' 7.5"
Larry Kelly Invitational
Feb 28, 2020
NWI
17
Durias, Sydney
SO
Mount Dora
8.66m
28' 5"
Seminole Invitational at the NTC 2020
Feb 15, 2020
NWI
18
Fells, Diovinne
SR
Palatka
8.59m
28' 2.25"
Villages Home Meet #2
Mar 12, 2020
NWI
19
Diaz, Genesis
8
Lincoln Park
8.50m
27' 10.75"
Cobra Relays 2020
Mar 12, 2020
NWI
20
Santiago, Cecilia
SR
Trinity Prep
8.30m
27' 2.75"
Royal Open 2020
Feb 22, 2020
NWI
21
Ferree, Isabella
FR
Eustis
8.29m
27' 2.5"
Villages Home Meet #2
Mar 12, 2020
NWI
22
Smith, Caitlyn
SO
North Marion
8.19m
26' 10.5"
Santa Fe Raider Ford Invite
Mar 7, 2020
NWI
23
Britt, Hanna
JR
Umatilla
7.95m
26' 1"
Villages Home Meet #2
Mar 12, 2020
NWI
24
Hall, Donae
SO
Mount Dora
7.91m
25' 11.5"
Seminole Invitational at the NTC 2020
Feb 15, 2020
NWI
25
Ford, Alleah
FR
Palatka
7.89m
25' 10.75"
Villages Home Meet #2
Mar 12, 2020
NWI
26
Meadows, Brooke
SO
Villages
7.79m
25' 6.75"
Villages Home Meet #2
Mar 12, 2020
NWI
27
Mayo , Niliyah
SO
Cocoa
7.04m
23' 1.25"
Satellite High Reggie Johnson Memorial Classic 2020
Feb 28, 2020
NWI
28
Giammanco, Isabella
JR
Menendez
6.85m
22' 5.75"
Creekside High School Friday Knight Invite
Mar 13, 2020
NWI
Shot Put (Men)
Top↑
Athlete
Year
Team
Mark
Conv
Meet
Meet Date
1
BOSTIC, CALVIN
SR
North Marion
16.05m
52' 8"
Santa Fe Raider Ford Invite
Mar 7, 2020
2
Arnold, Joshua
SR
Satellite
14.50m
47' 7"
Satellite High Reggie Johnson Memorial Classic 2020
Feb 28, 2020
3
Thomas, Brandon
SR
Bishop Moore
13.95m
45' 9.25"
Larry Kelly Invitational
Feb 28, 2020
4
Rolenc, Charles
JR
Bishop Moore
13.52m
44' 4.25"
Bolles Bulldog Classic
Mar 6, 2020
5
Thomas, Malcolm
JR
Eastside
13.33m
43' 9"
Alachua County Championships
Mar 11, 2020
6
Ellis, Jamarian
SR
Palatka
13.18m
43' 3"
Oak Hall Mini-Meet 1A-2A Schools
Feb 19, 2020
7
Pullings, Kaleb
SR
North Marion
13.11m
43' 0.25"
Santa Fe Raider Ford Invite
Mar 7, 2020
8
Lancaster, Munashe
JR
Newberry
12.93m
42' 5.25"
Oak Hall Invitational
Feb 29, 2020
8
Romano, Tyler
SR
Cocoa
12.93m
42' 5.25"
Merritt Island Track and Field Invitational
Feb 14, 2020
10
Nicks, Benjamin
SR
Satellite
12.89m
42' 3.5"
Satellite High Reggie Johnson Memorial Classic 2020
Feb 28, 2020
11
Newsome, Cole
SR
Bishop Moore
12.85m
42' 2"
Larry Kelly Invitational
Feb 28, 2020
12
George, Amari
SR
Mount Dora
12.69m
41' 7.75"
45 Annual Montverde Eagle Invitational 2020
Feb 28, 2020
13
Tressler, Chance
SO
Astronaut
12.53m
41' 1.5"
Satellite High Reggie Johnson Memorial Classic 2020
Feb 28, 2020
14
Jenkins, Andrew
SR
Villages
12.47m
40' 11"
Toho Invitational 2020
Feb 29, 2020
15
Foya, Jahiem
JR
Santa Fe
12.39m
40' 7.75"
Alachua County Championships
Mar 11, 2020
16
Pils, Jacob
JR
Astronaut
12.37m
40' 7"
Astronaut Developmental Meet #2
Mar 6, 2020
17
Pitt, Tony
JR
P. K. Yonge
12.36m
40' 6.75"
Alachua County Championships
Mar 11, 2020
18
Saunders, Gavin
SO
Villages
12.33m
40' 5.5"
Villages Home Meet #1
Feb 18, 2020
19
Comino, Shaun
JR
Edgewood
12.31m
40' 4.75"
Holy Trinity Invitational powered by Track Legend Brand
Mar 7, 2020
20
Smith, Colby
JR
Dunnellon
12.30m
40' 4.25"
West Port Small Meet February 13
Feb 13, 2020
21
Ivey, Logan
SO
Satellite
12.23m
40' 1.5"
Satellite High Reggie Johnson Memorial Classic 2020
Feb 28, 2020
22
Best, Cole
JR
Trinity Prep
12.21m
40' 0.75"
Lake Howell QUAD 2020
Feb 19, 2020
23
Cohens, Cedric
SR
Newberry
12.05m
39' 6.5"
Alachua County Championships
Mar 11, 2020
24
Stamps, Seth
SO
Menendez
12.04m
39' 6"
Creekside High School Friday Knight Invite
Mar 13, 2020
25
Edge, Weston
JR
Mount Dora
11.94m
39' 2.25"
Villages Home Meet #2
Mar 12, 2020
26
Guise, Tyler
SR
Melbourne Central Catholic
11.93m
39' 1.75"
Heritage 2/20
Feb 20, 2020
27
Toney, Lanyard
JR
Cocoa
11.89m
39' 0.25"
Merritt Island Track and Field Invitational
Feb 14, 2020
28
Hill, Josh
SR
Eastside
11.85m
38' 10.5"
Oak Hall Mini-Meet 1A-2A Schools
Feb 19, 2020
29
Martinez, Jonah
JR
Satellite
11.78m
38' 7.75"
Satellite High Reggie Johnson Memorial Classic 2020
Feb 28, 2020
30
Allen, Franklin
SR
South Sumter
11.77m
38' 7.5"
Larry Kelly Invitational
Feb 28, 2020
31
Matthews, James
JR
Palatka
11.62m
38' 1.5"
Villages Home Meet #2
Mar 12, 2020
31
Yates, Javone
SR
Eustis
11.62m
38' 1.5"
Lake Brantley Developmental Meet #1 2020
Feb 13, 2020
33
Sams, Tre'Vaughn
FR
Eastside
11.58m
38' 0"
Alachua County Championships
Mar 11, 2020
34
Rushing, Zantavion
JR
Eastside
11.53m
37' 10"
Santa Fe Open Mini Meet 1
Feb 11, 2020
35
Solis, Xavier
8
Cocoa
11.51m
37' 9.25"
Astronaut Developmental Meet #2
Mar 6, 2020
36
Harvey, Logan
JR
Astronaut
11.42m
37' 5.75"
Astronaut Developmental Meet #2
Mar 6, 2020
37
Gonzalez-Hernandez, Mynor
SO
Edgewood
11.39m
37' 4.5"
MIHS Developmental Meet 2/26/20
Mar 10, 2020
38
Heise, Nicholas
JR
Villages
11.33m
37' 2.25"
Villages Home Meet #2
Mar 12, 2020
39
Strickland, Balin
JR
Santa Fe
11.30m
37' 1"
Alachua County Championships
Mar 11, 2020
40
Fowler Jr., Douglas
JR
Dunnellon
11.23m
36' 10.25"
West Port Small Meet February 13
Feb 13, 2020
41
Cooper, Cameron
SO
Menendez
11.22m
36' 9.75"
Creekside High School Friday Knight Invite
Mar 13, 2020
42
Felix, Christopher
Trinity Catholic
11.12m
36' 5.75"
Santa Fe Raider Ford Invite
Mar 7, 2020
43
Guy, Zachery
JR
Cocoa
11.10m
36' 5"
Astronaut Developmental Meet #2
Mar 6, 2020
44
Hernandez, John
SO
Titusville
11.00m
36' 1.25"
Astronaut Developmental Meet #2
Mar 6, 2020
45
Sanchez, Daniel
SR
South Sumter
10.97m
36' 0"
Villages Home Meet #1
Feb 18, 2020
46
Brock , Caleb
JR
Villages
10.93m
35' 10.5"
Villages Home Meet #1
Feb 18, 2020
46
Gardner, Austin
JR
Titusville
10.93m
35' 10.5"
Astronaut Developmental Meet #2
Mar 6, 2020
48
Parmeter, Zachary
SR
Keystone Heights
10.90m
35' 9.25"
Bradford High School Invitational
Mar 13, 2020
48
Thagard, Terrex
SO
Eastside
10.90m
35' 9.25"
Santa Fe Raiders Fresh/Soph
Mar 2, 2020
50
Jones, Jamarze
SR
Palatka
10.80m
35' 5.25"
Oak Hall Mini-Meet 1A-2A Schools
Feb 19, 2020
Shot Put (Women)
Top↑
Athlete
Year
Team
Mark
Conv
Meet
Meet Date
1
Hernandez, Amy
SR
Villages
12.17m
39' 11.25"
Villages Home Meet #2
Mar 12, 2020
2
Stanley, Jakeyria
JR
Newberry
11.42m
37' 5.75"
Alachua County Championships
Mar 11, 2020
3
Poole, Torryence
FR
Palatka
11.27m
36' 11.75"
6th Annual Craig Speziale Invitational
Feb 29, 2020
4
Mesidor, Diamond
SR
Eustis
10.39m
34' 1.25"
Larry Kelly Invitational
Feb 28, 2020
5
Yates, Cali
SO
Tavares
9.99m
32' 9.5"
Carl Friedland Memorial
Feb 14, 2020
6
Turner, Ty'Teuna
JR
Mount Dora
9.84m
32' 3.5"
Villages Home Meet #2
Mar 12, 2020
7
Watkins, Azaria
JR
Titusville
9.49m
31' 1.75"
Astronaut Developmental Meet #2
Mar 6, 2020
8
Johnson, Miel
Eastside
9.29m
30' 5.75"
Alachua County Championships
Mar 11, 2020
9
MacLaren, Chloe
JR
P. K. Yonge
9.26m
30' 4.75"
Alachua County Championships
Mar 11, 2020
10
Moffitt, Rylan
SO
South Sumter
9.25m
30' 4.25"
Larry Kelly Invitational
Feb 28, 2020
11
Teets, Alanis
JR
Villages
9.11m
29' 10.75"
Villages Home Meet #2
Mar 12, 2020
11
Barett, Katherine
JR
Astronaut
9.11m
29' 10.75"
Carl Friedland Memorial
Feb 14, 2020
13
Dauderis, Isabel
JR
Villages
9.01m
29' 6.75"
Villages Home Meet #1
Feb 18, 2020
14
Salinas, Madison
SO
Villages
8.80m
28' 10.5"
Toho Invitational 2020
Feb 29, 2020
15
Dowdy, Clara
JR
Trinity Prep
8.79m
28' 10.25"
Royal Open 2020
Feb 22, 2020
16
Mosley, Makayla
FR
Titusville
8.75m
28' 8.5"
Astronaut Developmental Meet #2
Mar 6, 2020
17
Gates, Natesia
SR
Santa Fe
8.54m
28' 0.25"
Alachua County Championships
Mar 11, 2020
17
Mesidor, Jakeila
SO
Eustis
8.54m
28' 0.25"
Larry Kelly Invitational
Feb 28, 2020
19
Pruna, Valerie
FR
Cocoa Beach
8.46m
27' 9.25"
Satellite High Reggie Johnson Memorial Classic 2020
Feb 28, 2020
20
Robinson , Kaiyah
SO
Cocoa
8.42m
27' 7.5"
Satellite High Reggie Johnson Memorial Classic 2020
Feb 28, 2020
21
Koza, Amanda
JR
Titusville
8.39m
27' 6.5"
Astronaut Developmental Meet #2
Mar 6, 2020
22
Keen, Jillian
SR
Menendez
8.37m
27' 5.5"
Creekside High School Friday Knight Invite
Mar 13, 2020
23
Lieb, Ana
FR
Bishop Moore
8.34m
27' 4.5"
Carl Friedland Memorial
Feb 14, 2020
23
Taylor, Mya
JR
Dunnellon
8.34m
27' 4.5"
Lake Weir High School Small Meet
Mar 3, 2020
25
Alewine, Breanna
SR
Santa Fe
8.07m
26' 5.75"
SFHS Raider Relays
Feb 15, 2020
26
Pierre, Natasha
JR
Eustis
8.03m
26' 4.25"
Villages Home Meet #2
Mar 12, 2020
27
Kimpel, Desiree
SR
Tavares
8.00m
26' 3"
Villages Home Meet #1
Feb 18, 2020
28
Gibson, Chloe
SR
Titusville
7.90m
25' 11"
Astronaut Developmental Meet #2
Mar 6, 2020
29
Lambert, Abrianne
JR
Tavares
7.88m
25' 10.25"
Villages Home Meet #1
Feb 18, 2020
30
Morgan, Shabrydis
FR
South Sumter
7.86m
25' 9.5"
River Ridge Meet #1
Mar 4, 2020
31
Law, Kiavry
FR
Fort White
7.84m
25' 8.75"
Oak Hall Mini-Meet 1A-2A Schools
Feb 19, 2020
32
Keenon, Lashanti
FR
Palatka
7.82m
25' 8"
Villages Home Meet #2
Mar 12, 2020
33
HOWARD, KIERA
SO
Titusville
7.80m
25' 7.25"
Merritt Island Track and Field Invitational
Feb 14, 2020
34
Small , Doria
FR
Melbourne Central Catholic
7.74m
25' 4.75"
Satellite High Reggie Johnson Memorial Classic 2020
Feb 28, 2020
35
Berry, Kellie
SO
Lake Highland Prep
7.53m
24' 8.5"
Larry Kelly Invitational
Feb 28, 2020
35
Melgard, Brenna
JR
Menendez
7.53m
24' 8.5"
Ancient City Invitational
Feb 13, 2020
37
Anderson, Jasmine
FR
Interlachen
7.52m
24' 8.25"
Clay HS 4 Way Track Meet
Feb 28, 2020
38
Sloan, Avalonie
FR
Tavares
7.50m
24' 7.25"
Villages Home Meet #1
Feb 18, 2020
39
Miller, Mya
JR
Newberry
7.46m
24' 5.75"
Alachua County Championships
Mar 11, 2020
40
Wilcox, Ilayzia
FR
P. K. Yonge
7.42m
24' 4.25"
Alachua County Championships
Mar 11, 2020
40
James, Morgan
JR
Newberry
7.42m
24' 4.25"
Alachua County Championships
Mar 11, 2020
42
Bryant, Tahlia
FR
P. K. Yonge
7.41m
24' 3.75"
Alachua County Championships
Mar 11, 2020
42
Ingram, Ryleigh
FR
P. K. Yonge
7.41m
24' 3.75"
Alachua County Championships
Mar 11, 2020
44
Campbell, Maura
FR
Bishop Moore
7.39m
24' 3"
Carl Friedland Memorial
Feb 14, 2020
45
Mackey, Cemaria
SO
Eastside
7.35m
24' 1.5"
Santa Fe Raiders Fresh/Soph
Mar 2, 2020
46
Brown, Jada
SO
Eustis
7.34m
24' 1"
Villages Home Meet #2
Mar 12, 2020
47
Hannah, Madison
SO
West Shore
7.33m
24' 0.75"
Satellite High Reggie Johnson Memorial Classic 2020
Feb 28, 2020
48
Spires, Tara
FR
Santa Fe
7.23m
23' 8.75"
Alachua County Championships
Mar 11, 2020
49
Thomas , Michaela
SO
Space Coast
7.19m
23' 7.25"
Satellite High Reggie Johnson Memorial Classic 2020
Feb 28, 2020
49
Ingram, Stefanie
SO
Lake Highland Prep
7.19m
23' 7.25"
Lake Mary Invite 2020
Mar 7, 2020
Discus (Men)
Top↑
Athlete
Year
Team
Mark
Conv
Meet
Meet Date
1
BOSTIC, CALVIN
SR
North Marion
46.14m
151' 4"
Santa Fe Raider Ford Invite
Mar 7, 2020
2
Arnold, Joshua
SR
Satellite
43.98m
144' 3"
Merritt Island Track and Field Invitational
Feb 14, 2020
3
Harvey, Logan
JR
Astronaut
41.13m
134' 11"
Astronaut Developmental Meet #2
Mar 6, 2020
4
Perez, Caleb
SR
Bishop Moore
41.09m
134' 10"
Bolles Bulldog Classic
Mar 6, 2020
5
Ellis, Jamarian
SR
Palatka
39.93m
131' 0"
Oak Hall Mini-Meet 1A-2A Schools
Feb 19, 2020
6
Nicks, Benjamin
SR
Satellite
39.68m
130' 2"
Satellite High Reggie Johnson Memorial Classic 2020
Feb 28, 2020
7
Romano, Tyler
SR
Cocoa
39.14m
128' 5"
Merritt Island Track and Field Invitational
Feb 14, 2020
8
Betts, Gabrel
SO
Satellite
38.56m
126' 6"
Merritt Island Track and Field Invitational
Feb 14, 2020
9
Tressler, Chance
SO
Astronaut
36.91m
121' 1"
Astronaut Developmental Meet #2
Mar 6, 2020
10
Best, Cole
JR
Trinity Prep
36.57m
120' 0"
Astronaut Developmental Meet #2
Mar 6, 2020
11
Starling, Amaru
JR
Eustis
36.19m
118' 9"
Lake Brantley Developmental Meet #1 2020
Feb 13, 2020
12
Jenkins, Andrew
SR
Villages
35.52m
116' 6"
Villages Home Meet #1
Feb 18, 2020
13
Sanchez, Daniel
SR
South Sumter
35.45m
116' 4"
River Ridge Meet #1
Mar 4, 2020
13
Karapiperis, George
SR
Mount Dora
35.45m
116' 4"
Villages Home Meet #2
Mar 12, 2020
15
Schofield, Ian
JR
Keystone Heights
35.10m
115' 2"
Ridgeview Panther Invitational
Feb 14, 2020
16
Wetherington, Conner
SO
Santa Fe
34.65m
113' 8"
Santa Fe Raiders Fresh/Soph
Mar 2, 2020
17
Joseph, Tyler
JR
Melbourne Central Catholic
34.50m
113' 2"
Eau Gallie 3/12
Mar 12, 2020
18
Foya, Jahiem
JR
Santa Fe
33.42m
109' 8"
Santa Fe Raiders Fresh/Soph
Mar 2, 2020
19
Allen, Franklin
SR
South Sumter
32.76m
107' 6"
River Ridge Meet #1
Mar 4, 2020
20
Yates, Javone
SR
Eustis
32.32m
106' 0"
Larry Kelly Invitational
Feb 28, 2020
21
Strickland, Balin
JR
Santa Fe
32.22m
105' 8"
Santa Fe Raider Ford Invite
Mar 7, 2020
22
Moncrief, Caleb
SO
Keystone Heights
32.01m
105' 0"
Clay County Championships
Mar 3, 2020
23
Comino, Shaun
JR
Edgewood
31.51m
103' 4"
MIHS Developmental Meet 2/26/20
Mar 10, 2020
24
Carrera, Caloe
SO
Astronaut
31.42m
103' 1"
Astronaut Developmental Meet #2
Mar 6, 2020
25
Cabral, Jacob
JR
Titusville
30.67m
100' 7"
Satellite High Reggie Johnson Memorial Classic 2020
Feb 28, 2020
26
Phillips, Christopher
FR
P. K. Yonge
30.60m
100' 5"
Alachua County Championships
Mar 11, 2020
27
Pullings, Kaleb
SR
North Marion
30.20m
99' 1"
Santa Fe Raider Ford Invite
Mar 7, 2020
28
Williams, Kaleb
SO
Eustis
30.19m
99' 0"
Villages Home Meet #2
Mar 12, 2020
29
Nobles, Riley
SO
Umatilla
29.99m
98' 5"
Villages Home Meet #1
Feb 18, 2020
30
Brock , Caleb
JR
Villages
29.50m
96' 9"
Villages Home Meet #1
Feb 18, 2020
31
Williams, Sebastian
SO
Space Coast
29.35m
96' 3"
Merritt Island Track and Field Invitational
Feb 14, 2020
31
Cortes , Eduardo
FR
Villages
29.35m
96' 3"
Villages Home Meet #2
Mar 12, 2020
33
Brooks, Caleb
SR
Eustis
29.33m
96' 3"
Villages Home Meet #2
Mar 12, 2020
34
Edge, Weston
JR
Mount Dora
29.16m
95' 8"
Brian Jaeger Elite Classic 2020
Mar 7, 2020
35
Pils, Jacob
JR
Astronaut
29.10m
95' 6"
Astronaut Developmental Meet #2
Mar 6, 2020
36
Roca, Luke
JR
Lake Highland Prep
29.08m
95' 5"
Lake Mary Invite 2020
Mar 7, 2020
37
Curry, Justus
JR
Palatka
29.05m
95' 4"
Villages Home Meet #2
Mar 12, 2020
38
Ward, Shane
SR
Satellite
29.03m
95' 3"
Astronaut Developmental Meet #1
Feb 21, 2020
39
Saunders, Gavin
SO
Villages
28.85m
94' 8"
Villages Home Meet #2
Mar 12, 2020
40
Guise, Tyler
SR
Melbourne Central Catholic
28.58m
93' 9"
Heritage 2/20
Feb 20, 2020
41
Solis, Xavier
8
Cocoa
28.52m
93' 7"
Merritt Island Track and Field Invitational
Feb 14, 2020
42
Boccio , Michael
FR
Menendez
28.28m
92' 9"
Creekside High School Friday Knight Invite
Mar 13, 2020
43
Hernandez, John
SO
Titusville
28.16m
92' 5"
Astronaut Developmental Meet #2
Mar 6, 2020
44
Stamps, Seth
SO
Menendez
28.02m
91' 11"
Pedro Menendez Falcon Friday
Mar 6, 2020
45
Pitt, Tony
JR
P. K. Yonge
28.00m
91' 10"
Danny Brown Track & Field Invitational
Feb 22, 2020
46
Barrett, Noah
JR
Menendez
27.96m
91' 9"
Pedro Menendez Falcon Friday
Mar 6, 2020
47
Anderson, Preston
SO
Keystone Heights
27.55m
90' 5"
Clay County Championships
Mar 3, 2020
48
Rubin, Philip
SO
Trinity Prep
27.49m
90' 2"
Royal Open 2020
Feb 22, 2020
49
Matthews, James
JR
Palatka
27.38m
89' 10"
Villages Home Meet #2
Mar 12, 2020
49
Waysome, Tanner
JR
Space Coast
27.38m
89' 10"
Holy Trinity Invitational powered by Track Legend Brand
Mar 7, 2020
Discus (Women)
Top↑
Athlete
Year
Team
Mark
Conv
Meet
Meet Date
1
Dauderis, Isabel
JR
Villages
35.70m
117' 1"
Toho Invitational 2020
Feb 29, 2020
2
Hernandez, Amy
SR
Villages
35.28m
115' 9"
Toho Invitational 2020
Feb 29, 2020
3
Teets, Alanis
JR
Villages
35.15m
115' 4"
Brian Jaeger Elite Classic 2020
Mar 7, 2020
4
Mesidor, Diamond
SR
Eustis
32.99m
108' 3"
Villages Home Meet #1
Feb 18, 2020
5
Finley, Elizabeth
SR
Interlachen
31.39m
103' 0"
Chiefland Home Meet 1
Feb 24, 2020
6
Turner, Ty'Teuna
JR
Mount Dora
31.21m
102' 5"
Villages Home Meet #2
Mar 12, 2020
7
Moffitt, Rylan
SO
South Sumter
30.22m
99' 2"
River Ridge Meet #1
Mar 4, 2020
8
Hannah, Madison
SO
West Shore
29.91m
98' 1"
Merritt Island Track and Field Invitational
Feb 14, 2020
9
Johnson, Miel
Eastside
29.13m
95' 7"
Alachua County Championships
Mar 11, 2020
10
Morgan, Shabrydis
FR
South Sumter
28.19m
92' 6"
Larry Kelly Invitational
Feb 28, 2020
11
Chauncey, Kierra
SR
Interlachen
26.51m
87' 0"
Adrain Mann Wolfpack Classic
Feb 27, 2020
12
Yates, Cali
SO
Tavares
25.17m
82' 7"
Mount Dora Christian Track and Field Meet #2
Feb 22, 2020
13
Hall, Emerald
SR
Keystone Heights
24.68m
81' 0"
Bradford High School Invitational
Mar 13, 2020
14
Alewine, Breanna
SR
Santa Fe
24.46m
80' 3"
Santa Fe Raider Ford Invite
Mar 7, 2020
15
Olivo, Camila
JR
Bishop Moore
24.19m
79' 4"
Larry Kelly Invitational
Feb 28, 2020
16
Watkins, Azaria
JR
Titusville
23.61m
77' 5"
Astronaut Developmental Meet #2
Mar 6, 2020
17
Poole, Torryence
FR
Palatka
23.57m
77' 4"
6th Annual Craig Speziale Invitational
Feb 29, 2020
18
Molina, Sophia
FR
P. K. Yonge
23.55m
77' 3"
Alachua County Championships
Mar 11, 2020
19
Williams, Joi
JR
Interlachen
23.49m
77' 1"
Mandarin Mini Meet 1
Feb 18, 2020
20
Dowdy, Clara
JR
Trinity Prep
22.78m
74' 9"
Brian Jaeger Elite Classic 2020
Mar 7, 2020
21
Loder, Sierra
SR
Interlachen
22.75m
74' 8"
Pedro Menendez Falcon Friday
Mar 6, 2020
22
Carter, Lexy
SR
Satellite
22.59m
74' 1"
Satellite High Reggie Johnson Memorial Classic 2020
Feb 28, 2020
23
Klienbach, Natasha
SR
Eustis
22.08m
72' 5"
Lake Brantley Developmental Meet #1 2020
Feb 13, 2020
24
Barett, Katherine
JR
Astronaut
21.90m
71' 10"
Satellite High Reggie Johnson Memorial Classic 2020
Feb 28, 2020
25
Keenon, Lashanti
FR
Palatka
21.78m
71' 5"
6th Annual Craig Speziale Invitational
Feb 29, 2020
26
Hernandez, Glendy
JR
Tavares
21.72m
71' 3"
Larry Kelly Invitational
Feb 28, 2020
27
Gates, Natesia
SR
Santa Fe
21.13m
69' 4"
Oak Hall Mini-Meet 1A-2A Schools
Feb 19, 2020
28
Robinson , Kaiyah
SO
Cocoa
20.98m
68' 10"
Satellite High Reggie Johnson Memorial Classic 2020
Feb 28, 2020
29
Campbell, Maura
FR
Bishop Moore
19.95m
65' 5"
Larry Kelly Invitational
Feb 28, 2020
30
Kirst, Fallon
SO
Mount Dora
19.87m
65' 2"
Brian Jaeger Elite Classic 2020
Mar 7, 2020
31
Newman, Yasmin
SO
P. K. Yonge
19.81m
65' 0"
Alachua County Championships
Mar 11, 2020
32
Taylor, Reese
FR
Trinity Prep
19.72m
64' 8"
Astronaut Developmental Meet #2
Mar 6, 2020
33
Adcock, Isabella
FR
Bishop Moore
19.60m
64' 4"
BMCHS Catholic Relays
Mar 11, 2020
34
Tischler, Abigail
FR
Trinity Prep
19.49m
63' 11"
Royal Open 2020
Feb 22, 2020
35
Melgard, Brenna
JR
Menendez
19.38m
63' 7"
6th Annual Craig Speziale Invitational
Feb 29, 2020
36
Sevor, Savannah
FR
Astronaut
19.35m
63' 6"
Satellite High Reggie Johnson Memorial Classic 2020
Feb 28, 2020
37
Hutchinson, Andrea
JR
Astronaut
19.25m
63' 2"
Astronaut Developmental Meet #1
Feb 21, 2020
38
Wieand, Becky
JR
Satellite
19.15m
62' 10"
Bolles Bulldog Classic
Mar 6, 2020
39
Koza, Amanda
JR
Titusville
18.90m
62' 0"
Astronaut Developmental Meet #2
Mar 6, 2020
40
Lambert, Abrianne
JR
Tavares
18.79m
61' 8"
Villages Home Meet #1
Feb 18, 2020
41
Sloan, Avalonie
FR
Tavares
18.76m
61' 6"
Wildwood Early Bird Time Trials
Feb 10, 2020
42
Barberi, Jenna
SR
Satellite
18.54m
60' 10"
Satellite High Reggie Johnson Memorial Classic 2020
Feb 28, 2020
43
Saeed, Ayla
SO
Trinity Prep
18.53m
60' 9"
Astronaut Developmental Meet #2
Mar 6, 2020
44
Karz, Haleigh
SO
Interlachen
18.38m
60' 4"
Villages Home Meet #2
Mar 12, 2020
45
Pruna, Valerie
FR
Cocoa Beach
18.24m
59' 10"
MIHS Developmental Meet
Feb 18, 2020
46
Alvarado-Dudley, Margarita
JR
Mount Dora
18.23m
59' 10"
Villages Home Meet #2
Mar 12, 2020
47
Spires, Tara
FR
Santa Fe
18.19m
59' 8"
Santa Fe Raider Ford Invite
Mar 7, 2020
48
White, Tamia
SO
North Marion
18.02m
59' 1"
Santa Fe Raider Ford Invite
Mar 7, 2020
49
Zorovitch, Julia
JR
Satellite
17.94m
58' 10"
Satellite High Reggie Johnson Memorial Classic 2020
Feb 28, 2020
50
Stover, Jonia
SO
Eastside
17.54m
57' 6"
Santa Fe Raiders Fresh/Soph
Mar 2, 2020
Javelin (Men)
Top↑
Athlete
Year
Team
Mark
Conv
Meet
Meet Date
1
Day, Kevin
JR
Villages
44.32m
145' 5"
Toho Invitational 2020
Feb 29, 2020
2
Hancock, Zach
SR
Bishop Moore
43.78m
143' 8"
Carl Friedland Memorial
Feb 14, 2020
3
Perez, Caleb
SR
Bishop Moore
42.99m
141' 0"
Carl Friedland Memorial
Feb 14, 2020
4
Arnold, Joshua
SR
Satellite
42.70m
140' 1"
Bolles Bulldog Classic
Mar 6, 2020
5
Grabill, Jacob
SR
Tavares
41.31m
135' 6"
Mount Dora Christian Track and Field Meet #2
Feb 22, 2020
6
Rakovan, Joshua
SR
Satellite
40.73m
133' 7"
Bolles Bulldog Classic
Mar 6, 2020
7
Niemann, Quinn
FR
Bishop Moore
40.00m
131' 3"
Carl Friedland Memorial
Feb 14, 2020
8
White, Davion
JR
Cocoa
38.45m
126' 2"
Merritt Island Track and Field Invitational
Feb 14, 2020
9
Wetherington, Conner
SO
Santa Fe
38.15m
125' 2"
Santa Fe Raiders Fresh/Soph
Mar 2, 2020
10
Rice, Mason
SR
Titusville
37.79m
124' 0"
Astronaut Developmental Meet #2
Mar 6, 2020
11
Snider, Luke
SO
Keystone Heights
37.23m
122' 2"
Clay County Championships
Mar 3, 2020
12
wojciechowski, lakota
JR
Cocoa
36.30m
119' 1"
Astronaut Developmental Meet #2
Mar 6, 2020
13
Cabral, Jacob
JR
Titusville
34.80m
114' 2"
Astronaut Developmental Meet #2
Mar 6, 2020
14
Martinez, Jonah
JR
Satellite
33.91m
111' 3"
Satellite High Reggie Johnson Memorial Classic 2020
Feb 28, 2020
15
Romano, Tyler
SR
Cocoa
32.80m
107' 7"
Astronaut Developmental Meet #2
Mar 6, 2020
16
Osborne, Tyrese
SR
Cocoa
32.41m
106' 4"
Merritt Island Track and Field Invitational
Feb 14, 2020
17
Hinckley, Brady
FR
Tavares
31.85m
104' 6"
Mount Dora Christian Track and Field Meet #2
Feb 22, 2020
18
Huff, Noah
SR
Edgewood
31.58m
103' 7"
Merritt Island Track and Field Invitational
Feb 14, 2020
19
Quiroz, Emilio
SR
Melbourne Central Catholic
30.31m
99' 5"
Astronaut Developmental Meet #2
Mar 6, 2020
20
Miller, Bearett
SR
Tavares
30.30m
99' 5"
Wildwood Early Bird Time Trials
Feb 10, 2020
21
Zhang, Kevin
SR
Villages
30.13m
98' 10"
Toho Invitational 2020
Feb 29, 2020
22
McLaughlin, Aidan
SR
Trinity Prep
30.05m
98' 7"
Astronaut Developmental Meet #2
Mar 6, 2020
23
Wittenberg, Hunter
JR
Melbourne Central Catholic
29.97m
98' 4"
Satellite High Reggie Johnson Memorial Classic 2020
Feb 28, 2020
24
Johnson, Dylan
SR
Edgewood
29.91m
98' 1"
Merritt Island Track and Field Invitational
Feb 14, 2020
25
Tressler, Chance
SO
Astronaut
29.74m
97' 7"
Carl Friedland Memorial
Feb 14, 2020
26
Davies, Bradley
JR
Tavares
29.50m
96' 9"
Wildwood Early Bird Time Trials
Feb 10, 2020
27
Hernandez, John
SO
Titusville
29.49m
96' 9"
Astronaut Developmental Meet #2
Mar 6, 2020
28
Archila, Yamil
SR
Cocoa
29.46m
96' 8"
Astronaut Developmental Meet #2
Mar 6, 2020
29
Kaylor, Dalton
SO
Astronaut
29.45m
96' 7"
Astronaut Developmental Meet #1
Feb 21, 2020
30
Sawyer, Troy
SR
Cocoa
29.35m
96' 3"
Astronaut Developmental Meet #2
Mar 6, 2020
31
Harvey, Logan
JR
Astronaut
29.17m
95' 8"
Astronaut Developmental Meet #2
Mar 6, 2020
32
Smith, Kyle
JR
Astronaut
28.90m
94' 10"
Astronaut Developmental Meet #2
Mar 6, 2020
33
Quintana, Damion
SO
Astronaut
28.79m
94' 5"
Astronaut Developmental Meet #1
Feb 21, 2020
34
Boyd, Brent
SO
Astronaut
28.03m
91' 11"
Astronaut Developmental Meet #2
Mar 6, 2020
35
Comino, Shaun
JR
Edgewood
27.92m
91' 7"
Merritt Island Track and Field Invitational
Feb 14, 2020
36
Ward, Shane
SR
Satellite
27.74m
91' 0"
Merritt Island Track and Field Invitational
Feb 14, 2020
37
Jenkins, Andrew
SR
Villages
27.69m
90' 10"
Toho Invitational 2020
Feb 29, 2020
38
Thomas, Malcolm
JR
Eastside
27.59m
90' 6"
Alachua County Championships
Mar 11, 2020
39
Payne, Jerry
SR
Keystone Heights
27.24m
89' 4"
Clay HS 4 Way Track Meet
Feb 28, 2020
40
Bardell, Justin
FR
Tavares
27.18m
89' 2"
Brian Jaeger Elite Classic 2020
Mar 7, 2020
41
Thomas, Jahiem
SO
Cocoa
27.02m
88' 8"
Astronaut Developmental Meet #2
Mar 6, 2020
42
Lange, Parker
SR
Umatilla
26.24m
86' 1"
Villages Home Meet #2
Mar 12, 2020
43
Payne, Damian
JR
Satellite
25.51m
83' 8"
Satellite High Reggie Johnson Memorial Classic 2020
Feb 28, 2020
44
Jurgensen, Maddox
SO
Edgewood
25.42m
83' 5"
Satellite High Reggie Johnson Memorial Classic 2020
Feb 28, 2020
45
Toney, Lanyard
JR
Cocoa
25.25m
82' 10"
Merritt Island Track and Field Invitational
Feb 14, 2020
46
Travis, David
SR
Satellite
24.68m
81' 0"
Astronaut Developmental Meet #1
Feb 21, 2020
47
Boccio , Michael
FR
Menendez
24.36m
79' 11"
Creekside High School Friday Knight Invite
Mar 13, 2020
48
Taylor, Jarrett
JR
Astronaut
24.31m
79' 9"
Carl Friedland Memorial
Feb 14, 2020
49
Roberts, Alex
JR
Trinity Prep
24.30m
79' 9"
Astronaut Developmental Meet #2
Mar 6, 2020
50
Qualls, Luke
JR
Keystone Heights
23.82m
78' 2"
Ridgeview Panther Invitational
Feb 14, 2020
Javelin (Women)
Top↑
Athlete
Year
Team
Mark
Conv
Meet
Meet Date
1
Cox, Lilly
JR
Tavares
35.96m
118' 0"
Carl Friedland Memorial
Feb 14, 2020
2
Moore, Skylar
SO
Trinity Catholic
30.20m
99' 1"
BMCHS Catholic Relays
Mar 11, 2020
3
Ricketson, Payton
JR
Villages
29.90m
98' 1"
Villages Home Meet #2
Mar 12, 2020
4
Wieand, Becky
JR
Satellite
26.27m
86' 2"
Bolles Bulldog Classic
Mar 6, 2020
5
Salinas, Madison
SO
Villages
25.30m
83' 0"
Toho Invitational 2020
Feb 29, 2020
6
Weaver, Alexa
SO
West Shore
25.03m
82' 1"
Satellite High Reggie Johnson Memorial Classic 2020
Feb 28, 2020
7
Teets, Alanis
JR
Villages
24.23m
79' 6"
Toho Invitational 2020
Feb 29, 2020
8
Joyce, Casey
SR
Bishop Moore
24.18m
79' 4"
Larry Kelly Invitational
Feb 28, 2020
9
Keen, Jillian
SR
Menendez
23.46m
77' 0"
Creekside High School Friday Knight Invite
Mar 13, 2020
10
Buhrle, Shyloe
JR
Tavares
21.92m
71' 11"
Wildwood Early Bird Time Trials
Feb 10, 2020
11
Garnett, Evi Jane
SO
Trinity Prep
21.60m
70' 10"
Astronaut Developmental Meet #2
Mar 6, 2020
12
Arnold, Alyssa
JR
Satellite
20.96m
68' 9"
Bolles Bulldog Classic
Mar 6, 2020
13
Kimpel, Sheyenne
JR
Tavares
20.35m
66' 9"
Wildwood Early Bird Time Trials
Feb 10, 2020
14
Hawkins, Gracie
FR
Umatilla
19.13m
62' 9"
Mount Dora Christian Track and Field Meet #2
Feb 22, 2020
15
Olivo, Camila
JR
Bishop Moore
19.12m
62' 9"
Larry Kelly Invitational
Feb 28, 2020
16
Eury, Taylor
JR
Tavares
18.50m
60' 8"
Wildwood Early Bird Time Trials
Feb 10, 2020
17
Barrial, Brianna
SO
Edgewood
18.03m
59' 2"
Merritt Island Track and Field Invitational
Feb 14, 2020
18
Ouellette, Stephanie
SO
Titusville
17.66m
57' 11"
Astronaut Developmental Meet #2
Mar 6, 2020
19
Reddick, Soriah
SO
Cocoa
17.50m
57' 5"
Satellite High Reggie Johnson Memorial Classic 2020
Feb 28, 2020
20
Hancock, Emily
FR
Bishop Moore
17.37m
57' 0"
BMCHS Catholic Relays
Mar 11, 2020
21
Deschenes, Leah
JR
Tavares
17.12m
56' 2"
Carl Friedland Memorial
Feb 14, 2020
22
Robertson, Shakarra
JR
Cocoa
16.83m
55' 2"
Astronaut Developmental Meet #2
Mar 6, 2020
23
Hutchinson, Andrea
JR
Astronaut
16.74m
54' 11"
Astronaut Developmental Meet #1
Feb 21, 2020
24
Mayo , Niliyah
SO
Cocoa
16.71m
54' 10"
Astronaut Developmental Meet #2
Mar 6, 2020
25
Parks, Jaylah
SR
Cocoa
16.65m
54' 7"
Astronaut Developmental Meet #2
Mar 6, 2020
26
Patel, Mega
JR
Titusville
16.62m
54' 6"
Astronaut Developmental Meet #2
Mar 6, 2020
27
Tischler, Abigail
FR
Trinity Prep
16.41m
53' 10"
Astronaut Developmental Meet #2
Mar 6, 2020
28
Barett, Katherine
JR
Astronaut
16.36m
53' 8"
Satellite High Reggie Johnson Memorial Classic 2020
Feb 28, 2020
29
Isalava, Anahi
JR
Umatilla
15.66m
51' 4"
Carl Friedland Memorial
Feb 14, 2020
30
Harp, Maggie
SO
Cocoa
15.55m
51' 0"
Astronaut Developmental Meet #2
Mar 6, 2020
31
Hillery, Hannah
SO
Titusville
15.40m
50' 6"
Astronaut Developmental Meet #2
Mar 6, 2020
32
Alewine, Breanna
SR
Santa Fe
14.69m
48' 2"
SFHS Raider Relays
Feb 15, 2020
33
Symonds, Madelyn
SO
Villages
14.44m
47' 4"
Brian Jaeger Elite Classic 2020
Mar 7, 2020
34
Peters, Rachel
FR
Santa Fe
14.35m
47' 1"
Alachua County Championships
Mar 11, 2020
35
Wellman, Maggee
FR
Villages
13.70m
44' 11"
Villages Home Meet #2
Mar 12, 2020
36
Bradt, Tonia
SO
Satellite
13.35m
43' 9"
Satellite High Reggie Johnson Memorial Classic 2020
Feb 28, 2020
37
Spires, Tara
FR
Santa Fe
12.98m
42' 7"
SFHS Raider Relays
Feb 15, 2020
38
Esrtada, Soledad
JR
Cocoa
12.47m
40' 11"
Merritt Island Track and Field Invitational
Feb 14, 2020
39
Bowe, Kelly
FR
Cocoa
12.32m
40' 5"
Astronaut Developmental Meet #2
Mar 6, 2020
40
Williams , Sapphire
SO
Cocoa
12.18m
39' 11"
Merritt Island Track and Field Invitational
Feb 14, 2020
41
Lewis, Anna
FR
Keystone Heights
10.89m
35' 9"
Clay HS 4 Way Track Meet
Feb 28, 2020
42
Campbell, Maura
FR
Bishop Moore
10.60m
34' 9"
Carl Friedland Memorial
Feb 14, 2020
43
Beauregard, Ashley
SR
Bishop Moore
3.60m
11' 10"
BMCHS Catholic Relays
Mar 11, 2020